Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Vik — návrhář webů a programátor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 28 doporučení

Pan Lukáš Vik mi velmi profesionálně připravil a k mé velké spokojenosti na klíč zhotovil nový web. Má firma ASTRO | poradenství má nový účinný nástroj, který jsme s panem Vikem krok za krokem stavěli tak, jak se nový projekt stavět má. Přístupu i pracovnímu nasazení pana Vika se nedá nic vytknout. S člověkem, který téměř nic neví o tvorbě nových webových stránek, měl trpělivost. Vše mnohokrát vysvětlil a své postupy zdůvodnil mě laikovi tak, aby nezůstal ani stín pochybnosti o tom, proč dělá právě tyto kroky. Protože se věnuji manažerskému a osobnímu poradenství, vím, že správný člověk na správném místě je to nejcennější. Mohu vřele pana Vika doporučit s klidným svědomím opravdu každému.

Libor Šulc
manažerské a osobní poradenství
sulc.libor@seznam.cz

Spolupráce s Lukášem na výrobě elektronických knih byla velmi příjemná a korektní. Všechny změny byly zapracovány téměř obratem a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Co na mě velmi pozitivně zapůsobilo, je perfekcionismus (logicky pramenící z odborné způsobilosti), se kterým jsme spolu řešili vyloženě drobné technické úpravy. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout i vcelku ojedinělý osobní přístup.

Martin Hobrland
vydavatel
www.martinhobrland.com

pan Vik ochotně a s bleskovou rychlostí provádí jakékoliv mnou navržené úpravy na mém webu. Určitě ho doporučuji jako spolehlivého a kreativního webdesignéra.

Pavel Slánský
majitel firmy Dřevoservis
www.drevoservis.cz slansky.pavel@centrum.cz 774 281 896

Pana Lukáše Vika a jeho firmu Databook jsem si vybrala po dlouhém hledání toho nejlepšího, co může trh nabídnout. Jsem člověk, který se nespokojuje s průměrností a s tím, aby věci byly udělány jen tak, že jsou udělány. Upřednostňuji preciznost a perfektnost. Právě z tohoto důvodu jsem si pro vydání své knihy zvolila firmu Databook. Zaujaly mne jejich profesionální webové stránky, přehlednost nabídky, cena. Dalším příjemným překvapením pak byla vstřícnost a ochota, výborná komunikace a rychlost vyřízení zakázky. Od prvního e-mailového kontaktu (v podstatě mého prvotního zběžného dotazu) až po vystavení knihy v e-shopu, uběhlo pouhých deset dní! Dále oceňuji propagační činnost při prodeji mé knihy a celkovou perfektní spolupráci. Jsem s odvedenou prací maximálně spokojena a s klidným svědomím doporučuji tohoto vydavatele dalším zájemcům.

Salma Blanco
autorka romantických příběhů
blanco.salma@gmail.com

Pan Lukáš Vik se na mě nedávno obrátil, že se seznámil s některými mými knihami vydanými v papírové formě. Rád by je vydal v elektronické podobě, protože podobných knih, zabývajících se populárně vědeckou formou aktivitami našich předních expertů v zahraničí, je na knižním trhu málo. A pokud jsou, většinou jde o knihy cenově málo dostupné pro studenty a širokou veřejnost. Pochopil jsem ihned, že elektronická kniha vzhledem ke své relativně nízké ceně nejen může vyplnit tuto mezeru, vyplývající z ekonomických možností široké populace, ale nabízí zájemcům o tuto problematiku i možnost podrobného studia, například zvětšení důležitých detailů na obrazovce, jako jsou geografické či geologické mapy, fotografie, grafy či tabulky. Protože v mém případě se zároveň jedná o knihy cestopisné s podrobným komentářem k některým světovým lokalitám (Machu Picchu, jezero Titicaca, Tiwanaku v Bolivii, vodopády Iguazú, Chichen Itzá v Mexiku aj.), je třeba si knihu vzít na výpravu či návštěvu lokality s sebou. A vezměte si do kufru či batohu knihu vážící skoro dva kilogramy při dnešních výrazně omezených váhových limitech v letecké dopravě. Co k tomu říci? Elektronická kniha je nejlepším řešením. A kdo vám nejlépe poradí? Po mé velmi dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem není co řešit. Věřím ve schopnosti českých odborníků a pan Vik mě znovu utvrzuje v tom, že se v zahraničí nemáme za co stydět. Naopak, získal jsem velké zahraniční zkušenosti v různých zemích a v rozmanitých ekonomických a politických systémech a směle mohu tvrdit, že naši odborníci jsou na světové špici ve svých oborech. A jsem tomu velmi rád, že po dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem i on mezi ně patří.

Otto Horský
inženýrský geolog, zahraniční expert a konzultant, cestovatel a spisovatel
www.horsky.org horsky@horsky.org 602 791 425

S Lukášem mám zkušenosti ze dvou projektů a musím uznat, že jeho citlivé vnímání je plus pro nás. Lukáš ukázal svou kreativitu v projektu www.herbi.cz. Na webu www.letaky-slevy.cz dokázal udržet svou metu i když šlo o jinou formu propagace a nebylo v zadání de facto nic. Lukáše doporučuji, je to schopný grafik a designér a slušný člověk.

Miele Zu
jednatel a majitel několika serverů

Pan Lukáš Vik pro mne dělal již několik designů webů. Vždy jsme se dokázali domluvit k oboustranné spokojenosti a co více, také ke spokojenosti klienta.

Miroslav Knápek
programátor

Při hledání nakladatele pro svou elektronickou knihu jsem vlastně náhodou zvolil Mgr. Lukáše Vika. Byla to šťastná volba, knížka vyšla bez problémů, přestože jsem jednotlivé články posílal postupně a nikoliv najednou, jak je zvykem. Jsem spokojený i s cenou za vydání knížky. Panu Vikovi patří mé díky a slib, že vydání příští e-knížky, kterou píši, svěřím opět jemu.

Ing. Jan Žák

Ráda bych poděkovala Mgr. Lukáši Vikovi za perfektní spolupráci při tvorbě a prodeji mé e-knihy. Pracuje rychle, spolehlivě, jednání s ním je přínosné a kreativní. Děkuji a doporučuji :)

Markéta Tkadlecová
studentka VŠ

S panem Vikem již spolupracuji téměř dva roky a za tuto dobu mi vydává už čtvrtý román. S jeho prací jsem maximálně spokojen, zejména v návrzích grafické úpravy obálek, které na první pohled prezentují autora. Kvalita jeho odvedené práce včetně dohodnutých termínů je na vysoké úrovni a já věřím, že naše spolupráce bude fungovat na stejně vysoké úrovni při vydávání mých dalších románů. Nově začínajícím autorům jej mohu s klidným svědomím doporučit.

Karel Václav Kupka
spisovatel a učitel na SŠT v Opavě
kupka@sst.opava.cz 606 880 209