Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Vik — návrhář webů a programátor

Zobrazuji č. 2128 z celkem 28 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Vik:
Lukáš Vik mi vydal elektronickou knihu Strašilka z Přízračného ostrova. Také dělal sazbu a grafický návrh obálky. Výsledek se mi moc líbil, perfektní práce! Mám v plánu se Lukášovi v budoucnu opět ozvat s novou knihou. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Libor Kvapil

Miele technika s.r.o.
www.miele.cz ~ libor.kvapil@miele.cz ~ 587 073 414
S přístupem Databook.cz, v mém případě s provozovatelem portálu Mgr. Lukášem Vikem, jsem byl velice spokojen. Pan Vik mi neustále trpělivě a k věci odpovídal na spoustu mých dotazů. Hlavně reagoval skoro okamžitě – ne tak obvyklý fenomén při komunikaci na dálku, alespoň dle mého pozorování. Tím, že jsem vydával knihu poprvé, byl pro mě tento přístup velice hodnotný a pomohl mně zorientovat se. Oceňuji a vážím si toho, když lidé rádi a rychle komunikují. I samotné zpracování a vydání e-knihy bylo velmi rychlé. Určitě doporučuji.

Ermias Tulu

autor knihy Punk fiction aneb No future
tulici2006@yahoo.com
Pana Vika mohu vřele doporučit. Tvorba mé první elektronické knihy probíhala velmi hladce. Na veškeré dotazy jsem dostávala bleskové a trpělivé odpovědi, a to v jakoukoliv denní dobu. Neuvěřitelné :-)

Klára Bártová

autorka novely Rok Patrika
http://www.facebook.com/Rok.Patrika
S Lukášem Vikem spolupracuji již dlouhou dobu. Pomohl mi připravit můj e-book po technické stránce, vytvořil vizitky a plakáty. Oceňuji jeho cit pro detail, rychlost a ochotu naslouchat mým potřebám. Spolupráce vždy probíhala tak, že mi Lukáš dodal hotové návrhy a já jsem k nim neměl žádné výhrady, což je dnes v oblasti grafické tvorby velkou vzácností. Lukáš je velmi svědomitý a pracovitý. Určitě doporučuji využít jeho služeb ostatním.

Michal Mrhač

autor knihy Ukradený potenciál
michal.mrhac@gmail.com ~ 723 473 425
Pana Lukáše Vika všem vřele doporučuji. Napsala jsem knihu a nechtěla, aby mi jen tak ležela v šuplíku. Po průzkumu trhu e-vydavatelství jsem se rozhodla pro spolupráci právě s ním a vůbec nelituji. Vše řešil obratem a k mé naprosté spokojenosti :-)

Michaela Schmiedlová

podnikatelka
Oceňuji aktivní komunikaci s panem Lukášem Vikem. Přesvědčil mě o tom, že ho práce nejenom baví, ale také jí rozumí. Správnými otázkami se snaží porozumět klientovi a pochopit jeho vizi. Pan Vik mi poskytl poradenství při výstavbě mého webu Dřevohračka. Určitě bych ho doporučila dalším klientům.

Alena Mudrochová

prodejce tradičních dřevěných hraček
www.drevohracka.cz ~ alena.mudrochova@gmail.com ~ 605 560 460
Profesionální přístup, snadná domluva, ochota. Doporučuji všem začínajícím autorům.

Petr Sagitarius

Pan Vik nám navrhl layout webového formuláře pro naše klienty. Spolupráce byla velmi profesionální a rychlá. Navržený layout byl dotažen do konce po všech stránkách a neměli jsme tak z naší strany již téměř žádné připomínky. Spolupráci s pane Vikem bych doporučil. Pokud budeme v budoucnu opět potřebovat tyto služby, určitě se na něj obrátíme.

Milan Hašek

Gaplox
www.gaplox.cz ~ milan.hasek@gaplox.com ~ 725 435 069
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS