Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Ukázky práce > Vydání elektronické knihy 4 cesty duše: Živlová typologie v podnikání

Vydání elektronické knihy 4 cesty duše: Živlová typologie v podnikání

Pro marketingovou čarodějnici Madlu Čevelovou, jsem vydal e-knihu 4 cesty duše: Živlová typologie v podnikání. Dostupná ve všech internetových knihkupectvích ve formátu MOBI pro Kindle, ePub pro všechny ostatní zařízení, a v PDF pro čtení na počítači.

Odkaz: https://www.databook.cz/4-cesty-duse-zivlova-typologie-v-podnikani-6359
Zobrazuji položku č. 50 z celkem 75 položek v této galerii:

Vydání elektronické knihy 4 cesty duše: Živlová typologie v podnikání
« Předcházející Vydání elektronické knihy Marketingový plán na pivním tácku  (zobrazit v plné velikosti)Vydání e-knihy Kouzlo ceny  (zobrazit v plné velikosti)Vydání elektronické knihy 4 cesty duše: Živlová typologie v podnikání  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vydání e-knihy Vynálezy  (zobrazit v plné velikosti)Vydání e-knihy Recepty pro život (106 minipovídek)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lukáš Vik

Mgr. Lukáš Vik

software Adobe programovací jazyk Ruby programovací jazyk PHP Nette Framework redakční systém WordPress
návrhář webů a programátor — Návrhy webů a programování webových aplikací. Vylepšení UX webů pro zvýšení prodejů přes internet. Znalosti Ruby, Ruby on Rails, PHP, NETTE, CSS, HTML aj. Tvorba, vydání a prodej elektronických knih. Praxe a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 736 212 836 ~ Email: lukaswvik@gmail.com ~ Web: www.lukasvik.cz
Místo: Praha ~ Působnost: na dálku celý svět, osobně celá ČR (Praha, Hradec Králové, Pardubice, Brno…)

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Lukáš Vik Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS