Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mabi Lusala

Mabi Lusala alias SELF

kreativní grafik a grafický designér

Mabi Lusala
Mabi Lusala - logo

Připravím vám atraktivní tiskoviny, vymyslím nápadité logo, nakreslím storyboard, upravím fotku nebo sestříhám působivé video. Opírám se o 12+ let zkušeností na pozici senior grafik a zástupce art directora pro klienty z farmacie, medicíny, bankovnictví a dalších prestižních oborů. Vítám náročné zákazníky vyžadující kreativitu, inovativní řešení a aktivní přístup. Užívám si projekty z těchto oblastí:

  • grafika – ilustrace, komiks, infografika, storytelling, výtvarná řešení
  • print – letáky, katalogy, výroční zprávy, postery, kalendáře, pozvánky
  • brand – loga, firemní identita a vizuální styl
  • video a motion – intro spoty, videoprojekce, střih a postprodukce, storyboardy, titulkování
  • digitální obsah – online prezentace, bannery, e-mailingy, projekce v Powerpoint/Keynote

Díky mému přesahu do copywritingu dbám na sladění vizuální a obsahové stránky projektu. Bez problému se domluvím česky (rodný jazyk) a anglicky.

Nedávné úspěchy: můj tematický billboard se umístil na festivalu Art Moves 2017 v top 10 nejlepších prací světa. Také jsem poskytl ilustraci Otto Bohušovi do první Twitter knihy na světě, Orbis Tweetus.

Motto: Tvořím grafiku, která vypráví příběhy.

Ukázky práce:

Grafický návrh katalogu Jiri ModelsPrint design pro hudební kapelu FutrálFiremní identita pro Jiri ModelsBrand firmy Biolandia – potravinové doplňky nejvyšší kvalityKomiks Eda
Zobrazit všech 32 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mabi Lusala
Sloupečník 84
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:602 542 998
Email:self@post.cz
Web:www.selfdesign.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook selfgrafik

Doporučení z první ruky

Ráda bych vám poděkovala za dlouhodobou spolupráci. Velmi jsem si jí cenila, protože kromě absolutní spolehlivosti a zodpovědnosti byla u vás vždy záruka kreativity a vlastních nápadů, což není jinde zcela běžné. Na váš názor jsem spoléhala a měl jste mou důvěru také při vývoji a posuzování materiálů z grafického i estetického hlediska. Navíc jste byl vždy velmi flexibilní a ochotný, a to je další vysoce ceněný benefit. V každé marketingové kampani jste přesně pochopil hlavní strategii a cíle materiálů a dokázal je citlivě zapracovat. Udělali jsme toho společně spoustu za těch asi 8 let, kdy se spolupráce nepřerušila ani po změně mého zaměstnavatele (a tedy naprosto odlišné následné specializaci) a nebyly to vůbec jen běžné typy materiálů, ale také velmi nestandardní (a nadstandardní) díla. Věděla jsem, že se rozhodně budeme kvalitou odlišovat od konkurence. Bylo velmi příjemné s vámi spolupracovat profesionálně i lidsky.
Mgr. Renáta Navrátilová
Sales and Marketing Manager Shire

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS