Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — marketingová čarodějnice


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 30 doporučení

Potřebovala jsem své podnikání posunout o kus dál, slyšet naprosto upřímný a profesionální názor, a tak jsem se rozhodla pro konzultaci s Madlou. Pomohla mi uvědomit si, co chci a jaké jsou mé možnosti. Velice důležité bylo, že jsem se podívala na svoji práci z jiného úhlu pohledu, který bych sama nedokázala zaujmout. Vidět věci jinak pro mě znamenalo velký posun a doufám, že ho jednou při ohlédnutí zpět budu moci nazvat kvantovým skokem. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Mgr. MgA. Helena Bezděková
psychoterapeutka, psycholožka a kouč
navolnenoze.cz/prezentace/helena-bezdeko… helena_bezdekova@email.cz 604 965 493

Madlo, děkuji Ti! Setkání s Tebou bylo pro mě jako osvěžení, Tvé trefné otázky mířící přímo do černého mi pomohly, aby se můj záměr zkompletoval do posledního kousku. Vážím si Tvého smyslu pro detail, profesionality, schopnosti briskně se zorientovat v problému, Tvé otevřené mysli, která vnímá svět celistvě a propojeně. Doporučuji Tvé služby dále a těším se na spolupráci s Tebou v budoucnu!

Ing. Mgr. Kamila Hasik
poradkyně a lektorka pro Feng Shui
www.stestiazdravi.cz kamila@stestiazdravi.cz 608 051 886

Na kurz Madly Čevelové jsem šla bez zvláštních nároků a očekávání. Výsledek mě proto skutečně ohromil. Domů jsem si odnesla mnohem víc než pouhé informace z odborných publikací. Říká se, že je důležitější lidi naučit ryby chytat, než lidem ryby pouze dát. A to se v přeneseném významu povedlo i Madle. Nenabídla nám jen marketingové poučky, naučila nás marketingově myslet, a to je to nejpodstatnější.

Ivana Buttry
zahradní architektka
www.buttry.eu ivana@buttry.eu 724 128 344
Ing. Michal Martoch

Paní Čevelová nám dělá poradce pro oblast PR a marketingu pro propagaci našeho internetového portálu Workline. Jsme odborníci ve svých oborech, ale PR i marketing je natolik složitá oblast, že se firma v dnešní době bez kvalitního poradce neobejde. Její odborné rady a připomínky nám ukázaly, jak dělat věci správně. Rádi bychom jí touto cestou za její služby poděkovali.

Ing. Michal Martoch
průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery, zakladatel společnosti Talentwork
Radim Hasalík

Magdalena Čevelová pomohla mému klientovi Obchod-Setrilek.cz navrhnout odpovídající marketingovou strategii, která ho v segmentu prodejců náplní do tiskáren výrazně odliší od konkurence. Celý rozhovor s klientem probíhal formou otázek, kdy se citlivě zajímala o plány a záměry mého zákazníka. Následná strategie tak plně odpovídala jeho potřebám. Přestože jsme ještě strategii nerealizovali, věřím tomu, že bude mít pozitivní dopad na prodeje.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

S pomocí Madly jsem si po 5 letech podnikání na vedlejšák udělala svůj první marketingový průzkum a vytvořila svůj první marketingový plán. Po letech, kdy jsem jednotlivé prvky marketingu zaváděla bez jednotícího konceptu to byl dost jiný přístup. Zjistila jsem, že cesta k podnikání naplno nemusí nutně vést přes vedlejšák, že stačí dobře zacílit, uplatnit fokus a jít do toho přímo. V kouzelné chaloupce v Jinonicích jsem od Madly získala podporu a průlomovou zkušenost, díky níž se mé podnikání posouvá o level výše a stává se mou hlavní činností. Velmi mi sedí Madly poradenský styl a zaměření na autentický marketing. Děkuju a doporučuju všemi deseti.

Mgr. Zuzana Dudková
průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání
www.koucovanizapochodu.cz zuz@nadudkova.cz 608 881 269

Schůzka s paní Čevelovou proběhla v naprosto profesionálním duchu a potvrdila, že jsem udělala správné rozhodnutí, když jsem paní Čevelovou kontaktovala. Nejen, že mi předala mnoho důležitých informací, navrch mi také pomohla najít mé zaměření a silné stránky, což byl krok, k němuž jsem se sama dlouho odhodlávala, avšak bez větších výsledků. Již po jedné schůzce, která jistě nebude poslední, jsem načerpala mnoho nápadů a energie do dalšího podnikání a za to bych jí ráda moc poděkovala. Mezi další plusy řadím adekvátní cenu. Těším se na další spolupráci.

Andrea Šmejkalová
psychologické koučování
www.expertkouc.cz info@expertkouc.cz

Marketingový plán sepsaný od A do Z, to je to, co mi už pátým rokem mého podnikání ještě nedávno chybělo. Pořád nebyl čas vše sepsat, něco jiného bylo přednostnější, prostě "objektivní" důvody. Vymlouvala jsem se sama před sebou - vždyť znám své poslání, vizi, strategii, svou práci a klienty nade vše miluji... Manžel (taktéž podnikatel) nade mnou už zlomil hůl - tady už by pomohla jen kouzla nebo kouzelnice. A pak jsem se seznámila s Madlou Čevelovou. Madla je ovšem nejen marketingová kouzelnice, ale i marketingová odbornice. Podle jejího návodu jsem OPRAVDU sepsala marketingový plán, který mě donutil nad řadou věcí se zamyslet, řadu věcí změnit či vylepšit. Mé podnikání dostalo jasný směr a cíl. A světe div se, kouzla se začínají dít!

PhDr. Olga Huspeková
Elixír studio - moderní pohybové studio a výživová poradna
www.elixirstudio.cz info@elixirstudio.cz

Madla Čevelová nám v kurzu Profi ženy učarovala natolik, že jsme si ji několikrát pozvali do firmy na konzultaci při strategickém rozhodování o novém projektu. Při poslední návštěvě nás opět nezklamala a posunula dopředu. Získala si nás svým lidským a profesionálním přístupem a jsme si jisti, že pokud budeme někdy v budoucnu stát opět na křižovatce, opět ji poprosíme o radu.

Olga Formanová
redakce nakladatelství Smart press
www.smartpress.cz formanova@smartpress.cz

Se jménem paní Madly Čevelové jsem se poprvé setkala při hledání lektora pro kurz připravovaný pro budoucí podnikatele, tedy osoby, které neměly s podnikáním dosud žádné nebo jen malé zkušenosti. Na internetových stránkách lektorky mě zaujalo její představení jako „marketingové čarodějky“. Z přednášky jsem měla obavy, ale brzy jsem se přesvědčila, že paní Madla umí opravdu kouzlit. Její vystoupení bylo zábavné, vtipné, ale současně pro posluchače plné potřebných informací. Dokázala vzbudit zájem všech účastníků kurzu a vtáhnout je do přednášené problematiky. Posluchači byla hodnocena mezi nejlepšími lektory a její přednáška jako nejvíce přínosná.

Jaroslava Kahabková
agentura Tis - vzdělávání, rekvalifikace a poradenství
www.agentura-tis.cz kahabkova@agentura-tis.cz