Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 31 doporučení

Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla nám konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k této problematice postavit. Její hlavní přednost vidím v tom, že narozdíl od jiných marketingových specialistů nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje zcela konkrétní a realizovatelné způsoby řešení. Oceňuji zejména logičnost, srozumitelnost a praktičnost s jakou vysvětluje problematiku. Už se těším na přednášky, kterých se určitě oba i s kolegou zúčastníme.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz 723 788 363
Radim Hasalík

Magdalena Čevelová pomohla mému klientovi Obchod-Setrilek.cz navrhnout odpovídající marketingovou strategii, která ho v segmentu prodejců náplní do tiskáren výrazně odliší od konkurence. Celý rozhovor s klientem probíhal formou otázek, kdy se citlivě zajímala o plány a záměry mého zákazníka. Následná strategie tak plně odpovídala jeho potřebám. Přestože jsme ještě strategii nerealizovali, věřím tomu, že bude mít pozitivní dopad na prodeje.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu
Ing. Michal Martoch

Paní Čevelová nám dělá poradce pro oblast PR a marketingu pro propagaci našeho internetového portálu Workline. Jsme odborníci ve svých oborech, ale PR i marketing je natolik složitá oblast, že se firma v dnešní době bez kvalitního poradce neobejde. Její odborné rady a připomínky nám ukázaly, jak dělat věci správně. Rádi bychom jí touto cestou za její služby poděkovali.

Ing. Michal Martoch
průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery, zakladatel společnosti Talentwork

Madlu jsem poprvé slyšela vystupovat na setkání podnikatelů na volné noze ve Valticích a hned jsem byla nadšena jejím projevem a originalitou jejích myšlenek. Jsem ráda, že díky tomu, že se podílím na organizaci pražských setkávání Volnonožců, nyní s Madlou pravidelně spolupracuji. Obdivuji její profesionalitu, schopnost přípravy bezvadných zápisů a přesné analýzy nejrůznějších podnikatelských záměrů.

PharmDr. Margit Slimáková
průvodkyně zdravím a výživou
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018

Potřebovala jsem své podnikání posunout o kus dál, slyšet naprosto upřímný a profesionální názor, a tak jsem se rozhodla pro konzultaci s Madlou. Pomohla mi uvědomit si, co chci a jaké jsou mé možnosti. Velice důležité bylo, že jsem se podívala na svoji práci z jiného úhlu pohledu, který bych sama nedokázala zaujmout. Vidět věci jinak pro mě znamenalo velký posun a doufám, že ho jednou při ohlédnutí zpět budu moci nazvat kvantovým skokem. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Mgr. MgA. Helena Bezděková
psychoterapeutka, psycholožka a kouč
navolnenoze.cz/prezentace/helena-bezdeko… helena_bezdekova@email.cz 604 965 493

Madlo, děkuji Ti! Setkání s Tebou bylo pro mě jako osvěžení, Tvé trefné otázky mířící přímo do černého mi pomohly, aby se můj záměr zkompletoval do posledního kousku. Vážím si Tvého smyslu pro detail, profesionality, schopnosti briskně se zorientovat v problému, Tvé otevřené mysli, která vnímá svět celistvě a propojeně. Doporučuji Tvé služby dále a těším se na spolupráci s Tebou v budoucnu!

Ing. Mgr. Kamila Hasik
poradkyně a lektorka pro Feng Shui
www.stestiazdravi.cz kamila@stestiazdravi.cz 608 051 886

Na kurz Madly Čevelové jsem šla bez zvláštních nároků a očekávání. Výsledek mě proto skutečně ohromil. Domů jsem si odnesla mnohem víc než pouhé informace z odborných publikací. Říká se, že je důležitější lidi naučit ryby chytat, než lidem ryby pouze dát. A to se v přeneseném významu povedlo i Madle. Nenabídla nám jen marketingové poučky, naučila nás marketingově myslet, a to je to nejpodstatnější.

Ivana Buttry
zahradní architektka
www.buttry.eu ivana@buttry.eu 724 128 344

S pomocí Madly jsem si po 5 letech podnikání na vedlejšák udělala svůj první marketingový průzkum a vytvořila svůj první marketingový plán. Po letech, kdy jsem jednotlivé prvky marketingu zaváděla bez jednotícího konceptu to byl dost jiný přístup. Zjistila jsem, že cesta k podnikání naplno nemusí nutně vést přes vedlejšák, že stačí dobře zacílit, uplatnit fokus a jít do toho přímo. V kouzelné chaloupce v Jinonicích jsem od Madly získala podporu a průlomovou zkušenost, díky níž se mé podnikání posouvá o level výše a stává se mou hlavní činností. Velmi mi sedí Madly poradenský styl a zaměření na autentický marketing. Děkuju a doporučuju všemi deseti.

Mgr. Zuzana Dudková
průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání
www.koucovanizapochodu.cz zuz@nadudkova.cz 608 881 269

Schůzka s paní Čevelovou proběhla v naprosto profesionálním duchu a potvrdila, že jsem udělala správné rozhodnutí, když jsem paní Čevelovou kontaktovala. Nejen, že mi předala mnoho důležitých informací, navrch mi také pomohla najít mé zaměření a silné stránky, což byl krok, k němuž jsem se sama dlouho odhodlávala, avšak bez větších výsledků. Již po jedné schůzce, která jistě nebude poslední, jsem načerpala mnoho nápadů a energie do dalšího podnikání a za to bych jí ráda moc poděkovala. Mezi další plusy řadím adekvátní cenu. Těším se na další spolupráci.

Andrea Šmejkalová
psychologické koučování
www.expertkouc.cz info@expertkouc.cz

Marketingový plán sepsaný od A do Z, to je to, co mi už pátým rokem mého podnikání ještě nedávno chybělo. Pořád nebyl čas vše sepsat, něco jiného bylo přednostnější, prostě "objektivní" důvody. Vymlouvala jsem se sama před sebou - vždyť znám své poslání, vizi, strategii, svou práci a klienty nade vše miluji... Manžel (taktéž podnikatel) nade mnou už zlomil hůl - tady už by pomohla jen kouzla nebo kouzelnice. A pak jsem se seznámila s Madlou Čevelovou. Madla je ovšem nejen marketingová kouzelnice, ale i marketingová odbornice. Podle jejího návodu jsem OPRAVDU sepsala marketingový plán, který mě donutil nad řadou věcí se zamyslet, řadu věcí změnit či vylepšit. Mé podnikání dostalo jasný směr a cíl. A světe div se, kouzla se začínají dít!

PhDr. Olga Huspeková
Elixír studio - moderní pohybové studio a výživová poradna
www.elixirstudio.cz info@elixirstudio.cz