Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 31 doporučení

Madla Čevelová nám v kurzu Profi ženy učarovala natolik, že jsme si ji několikrát pozvali do firmy na konzultaci při strategickém rozhodování o novém projektu. Při poslední návštěvě nás opět nezklamala a posunula dopředu. Získala si nás svým lidským a profesionálním přístupem a jsme si jisti, že pokud budeme někdy v budoucnu stát opět na křižovatce, opět ji poprosíme o radu.

Olga Formanová
redakce nakladatelství Smart press
www.smartpress.cz formanova@smartpress.cz

Se jménem paní Madly Čevelové jsem se poprvé setkala při hledání lektora pro kurz připravovaný pro budoucí podnikatele, tedy osoby, které neměly s podnikáním dosud žádné nebo jen malé zkušenosti. Na internetových stránkách lektorky mě zaujalo její představení jako „marketingové čarodějky“. Z přednášky jsem měla obavy, ale brzy jsem se přesvědčila, že paní Madla umí opravdu kouzlit. Její vystoupení bylo zábavné, vtipné, ale současně pro posluchače plné potřebných informací. Dokázala vzbudit zájem všech účastníků kurzu a vtáhnout je do přednášené problematiky. Posluchači byla hodnocena mezi nejlepšími lektory a její přednáška jako nejvíce přínosná.

Jaroslava Kahabková
agentura Tis - vzdělávání, rekvalifikace a poradenství
www.agentura-tis.cz kahabkova@agentura-tis.cz

Moc děkujeme za podnětnou schůzku, která nám velmi pomohla, abychom si více uvědomili a ještě lépe uspořádali naše webové stránky. Někdy opravdu stačí jen dobrá rada, která velmi pomůže ukázat ten správný směr. Jste skvělá odbornice na danou problematiku a v případě potřeby se na Vás určitě opět obrátíme. Vaše marketingová kouzla jsou skvělé čarování. A my máme čarování rádi, také rádi čarujeme, ale v prostoru podle Feng Shui.

Jiří a Dagmar Černákovi
BYU Feng Shui
dasa@byu.cz

Spolupráci s Madlou mohu vřele doporučit. Je profesionál s kreativními nápady, rychlým úsudkem, přímým, ale přátelským vystupováním a čtivým stylem psaní.

Ladislava Jasanská
AK Jasanská & Co.
jasanska.com ladislava@jasanska.com

Milá Madlo, moc děkuji jak za dvoudenní školení, které bylo neskutečně inspirativní, tak za následnou konzultaci. Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Mám před sebou mraky úkolů a jestli jsi měla pocit, že když jsem odcházela, ztratila jsem řeč, tak to bylo jen proto, že už mi v hlavě „šrotovalo“, co všechno a jak udělat. Takže to shrnu – moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!

Bára Skálová
poradce pro ekologické čištění
www.jaknaskvrny.cz info@jaknaskvrny.cz

Paní Magdalena Čevelová si naši malou firmu vzala velmi důkladně „do prádla“. Svým pomyslným čarodějnickým koštětem vymetla všechno neužitečné haraburdí z našich internetových stránek i z našich představ a během několika intenzivních konzultací nás donutila zamyslet se nad tím, kdo je našim klientem, a jakým způsobem jej chceme oslovit. A také nás přivedla ke zjištění, že „marketingový plán“ není sprosté slovo. Děkujeme za její odborný, ale přitom velmi lidský přístup, a také za její trpělivost.

Eva Šuhajová
vzdělávací instituce Serafin
www.konecnekreslim.cz info@kkserafin.cz

Madla mě zaujala už tím, že se označuje za “marketingovou čarodějnici” – což není označení, které by použil každý a “skousnul” každý. Dostala jsem se k ní na doporučení a neslibovala jsem si od toho mnoho, ale skutečnost předčila má očekávání. Připravený formulář pro marketingový plán mě opravdu dostal a velmi dobře zafungoval. Madla je první odborný konzultant, který mě dovedl k tomu, abych se zamyslela a vypracovala ho. Následné konzultace s Madlou nad vyhotoveným marketingovým plánem pro naše dva projekty byly velmi plodné. Vyhovuje mi její otevřený přístup, ochota poslouchat i věci „ujeté“, zájem o věc i nenásilné vedení tam, kde je to vhodné.

Ing. Ivana Koutová
manažerka portálu Liberec mě baví
www.liberecmebavi.cz

Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do "šuplíku" vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých „kouzel“ pro mě napojila slovo marketing živou vodou.

Raduca Vojáčková
vedoucí dílen tance 5 rytmů
www.5rytmu.cz raduca@5rytmu.cz

S Madlou jsem měla možnost spolupracovat na vytvoření nového loga pro jejího (a již i mého) australského klienta. Při tvorbě designu se vždy klientů ptám na mnoho detailů, snažím se poznat, pro koho pracuji. Díky Madle a jejímu systému pro tvorbu marketingového plánu se mi podařilo poznat našeho společného klienta velmi podrobně. Do mnoha oblastí tak Madla vnesla potřebný detailní vhled. Těším se na další spolupráci :)

Sandra Tejnecká
grafický design a digital art
www.studioqe.cz info@studioqe.cz 602 173 966

Požádali jsme Madlu o konzultaci marketingového plánu našeho nového projektu. Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.

Michal Müller
tvůrce videí a krátkých filmů
michalmuller.cz muller.michal@gmail.com 604 210 033