Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — marketingová čarodějnice


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 30 doporučení

Moc děkujeme za podnětnou schůzku, která nám velmi pomohla, abychom si více uvědomili a ještě lépe uspořádali naše webové stránky. Někdy opravdu stačí jen dobrá rada, která velmi pomůže ukázat ten správný směr. Jste skvělá odbornice na danou problematiku a v případě potřeby se na Vás určitě opět obrátíme. Vaše marketingová kouzla jsou skvělé čarování. A my máme čarování rádi, také rádi čarujeme, ale v prostoru podle Feng Shui.

Jiří a Dagmar Černákovi
BYU Feng Shui
dasa@byu.cz

Spolupráci s Madlou mohu vřele doporučit. Je profesionál s kreativními nápady, rychlým úsudkem, přímým, ale přátelským vystupováním a čtivým stylem psaní.

Ladislava Jasanská
AK Jasanská & Co.
jasanska.com ladislava@jasanska.com

Milá Madlo, moc děkuji jak za dvoudenní školení, které bylo neskutečně inspirativní, tak za následnou konzultaci. Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Mám před sebou mraky úkolů a jestli jsi měla pocit, že když jsem odcházela, ztratila jsem řeč, tak to bylo jen proto, že už mi v hlavě „šrotovalo“, co všechno a jak udělat. Takže to shrnu – moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!

Bára Skálová
poradce pro ekologické čištění
www.jaknaskvrny.cz info@jaknaskvrny.cz

Paní Magdalena Čevelová si naši malou firmu vzala velmi důkladně „do prádla“. Svým pomyslným čarodějnickým koštětem vymetla všechno neužitečné haraburdí z našich internetových stránek i z našich představ a během několika intenzivních konzultací nás donutila zamyslet se nad tím, kdo je našim klientem, a jakým způsobem jej chceme oslovit. A také nás přivedla ke zjištění, že „marketingový plán“ není sprosté slovo. Děkujeme za její odborný, ale přitom velmi lidský přístup, a také za její trpělivost.

Eva Šuhajová
vzdělávací instituce Serafin
www.konecnekreslim.cz info@kkserafin.cz

Madla mě zaujala už tím, že se označuje za “marketingovou čarodějnici” – což není označení, které by použil každý a “skousnul” každý. Dostala jsem se k ní na doporučení a neslibovala jsem si od toho mnoho, ale skutečnost předčila má očekávání. Připravený formulář pro marketingový plán mě opravdu dostal a velmi dobře zafungoval. Madla je první odborný konzultant, který mě dovedl k tomu, abych se zamyslela a vypracovala ho. Následné konzultace s Madlou nad vyhotoveným marketingovým plánem pro naše dva projekty byly velmi plodné. Vyhovuje mi její otevřený přístup, ochota poslouchat i věci „ujeté“, zájem o věc i nenásilné vedení tam, kde je to vhodné.

Ing. Ivana Koutová
manažerka portálu Liberec mě baví
www.liberecmebavi.cz

Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do "šuplíku" vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých „kouzel“ pro mě napojila slovo marketing živou vodou.

Raduca Vojáčková
vedoucí dílen tance 5 rytmů
www.5rytmu.cz raduca@5rytmu.cz

S Madlou jsem měla možnost spolupracovat na vytvoření nového loga pro jejího (a již i mého) australského klienta. Při tvorbě designu se vždy klientů ptám na mnoho detailů, snažím se poznat, pro koho pracuji. Díky Madle a jejímu systému pro tvorbu marketingového plánu se mi podařilo poznat našeho společného klienta velmi podrobně. Do mnoha oblastí tak Madla vnesla potřebný detailní vhled. Těším se na další spolupráci :)

Sandra Tejnecká
grafický design a digital art
www.studioqe.cz info@studioqe.cz 602 173 966

Požádali jsme Madlu o konzultaci marketingového plánu našeho nového projektu. Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.

Michal Müller
tvůrce videí a krátkých filmů
michalmuller.cz muller.michal@gmail.com 604 210 033

Před konzultací mi Madla poslala dotazník Marketingového plánu, který jsem jí vyplněný následně poslal zpět. Díky tomu byla na konzultaci perfektně připravená. V průběhu konzultace z něj čerpala a formou otázek mi pomohla najít optimální přístup z hlediska řízení rozsáhlejších projektů a v rámci spolupráce s mými kolegy na webech a e-shopech.

Mgr. Lukáš Vik
webdesignér a webový konzultant
www.lukasvik.cz lukaswvik@gmail.com 736 212 836
Ing. Kateřina Merleová

S Madlou jsem spolupracovala na jejích reklamách na Facebooku, proto když jsem pak přemýšlela, s kým se poradím o svém dalším směřování v podnikání, byla jasnou volbou. Při konzultaci jsme se bavily o mém ideálním zákazníkovi, o cenotvorbě a o tom, co říká a neříká můj web. Madla má nadhled a obrovské zkušenosti. Jednou dobře mířenou otázkou vám dá úplně nový náhled na situaci, ve které se nacházíte, a možná i na vás samotné. Už se těším na další konzultaci a ze srdce mohu Madlu doporučit. Také nezapomeňte odebírat její úplňkový zpravodaj, kde vám každý měsíc vykouzlí nový článek na byznysové nebo marketingové téma. Já se na něj vždycky moc těším.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka