Doporučení z první ruky

Ing. Marek Kogan — certifikovaný GTD trenér a konzultant pro rozvoj produktivity bez stresu, zástupce GTD pro ČR a SR


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Zavedení GTD pod Markovým vedením pro mě znamenalo změnu životního stylu. Doslova. V soukromí i v práci. V mém případě je GTD spojeno s "vyčištěním hlavy". Čistá hlava je k nezaplacení. Jakmile si někdo osvojí základní principy GTD, má možnost zažít stav, kdy je vše hotovo, i když reálně není. :-) Hotovo neznamená stoprocentně hotovo nebo vybaveno, ale kategorizováno a čekající na další akci. Čistá mysl.

Martin Kahan
Business Unit Lead / Hewlett Packard Enterprise
www.hpe.com

Metoda GTD mi pomáhá uklidit si hlavu. Díky Marku!

Nikoleta Kollárová
manažer / Martinus
www.martinus.cz

Vzhledem k tomu, že našim klientům nabízíme kompletní servis v oblasti hypoték, je práce našich hypotečních specialistů velmi rozmanitá a zahrnuje mnoho činností – od přípravy analýzy přes nalezení optimálního řešení až po kompletní administrativní podporu při zápisu do katastru nemovitostí. Systém GTD nám pomáhá uspořádat tento nával povinností do logických kroků, dělat svou práci co nejefektivněji a zároveň si zachovat čistou hlavu. Já i většina mých kolegů používáme GTD opravdu denně.

Kamil Bučo
ředitel hypotečního centra KAMAPRO
www.optimalnahypoteka.sk

Chci vám poděkovat za školení, které rozhodně stálo za to. Mnohé z prezentovaných věcí jsou použitelné nejen v práci, ale i v mém osobním životě. Školení GTD a Marka rozhodně doporučuji.

Martin Mičko
obchodní ředitel, SCP PAPIER, a. s.
www.scppapier.com

Teoretická školení nejsou zrovna moje parketa. Proto oceňuji, že školení GTD bylo zaměřeno na praxi, na běžné každodenní fungování. Každý den musím zvládnout spoustu různých úkolů a se správným systémem to jde snáze a s lepším pocitem.

Marek Kollár
jednatel Retail Expert s.r.o.
www.retailexpert.sk

Má to hlavu a patu, je to ze života. Techniky jsou použitelné ihned po skončení semináře. Odteď si budu věci více zapisovat a méně je budu nosit v hlavě.

Marián Tokarský
Risk Manager, Slovenská sporiteľňa
www.slsp.sk

Od kurzu GTD uplynulo teprve pár dní, ale mohu říci, že už teď vidím změnu. Mám „inbox zero“ a například pomůcka „Čekám“ mi umožnila ještě více třídit věci a nenechávat si v hlavě to, na co čekám. Navíc kategorizace pomocí úkolů hodně pomáhá. A také zápisník vedle postele. 😉 Díky. Velmi podnětný kurz.

Juraj Krošlák
Global Client Programs Europe, Orange Business Services
www.orange-business.com

Inspirace, jak zvládat práci produktivněji, není nikdy dost. Přesvědčil jsem se, že si musím úkoly zapisovat a ne je nosit v hlavě. Věřím, že některé zásady je dobré uplatňovat i doma, i když to už není zcela v mých rukou.

Pavol Závodný
Regional Account Manager, SAS Slovakia, s.r.o.
www.sas.com

Doma jsem se podělila o své dojmy z kurzu a teď s manželem soutěžíme, kdo toho aplikuje víc a jak nám to funguje/nefunguje. Je naprosto kouzelné, jak mě několik jednoduchých „pravidel“, na základě kterých si teď vytvářím návyky, osvobozuje a uklidňuje (třídění e-mailů z doručené pošty hned, ne až po čtvrtém přečtení, odkládání věcí na jedno místo - klíče mám už dva týdny na věšáku a nehledám je každé ráno atd. :-). Cokoli mě napadne, nějaký větší úkol v práci nebo doma si zapíšu a cítím se svobodnější, taková otevřená mysl, jako bych si něco „zazálohovala“ do externí paměti a zvětšila si prostor pro něco jiného. Takže za mě zatím velké DÍKY 🙂.

Katarína Zsigová
CAC specialist, SLOVNAFT, a. s.
slovnaft.sk

GTD není vůbec jen pro vrcholové manažery firem, ale pro všechny, kteří mají spoustu nápadů a snů a chtějí je všechny v tomto životě realizovat :-)

Patricia Černáková
Škola permakultúry