Doporučení z první ruky

Mgr. Marek Marušinec — lektor, konzultant, kouč


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

S Markem jsem se poznal na výcviku koučování v roce 2014. V roce 2022 jsem se chtěl s týmem podívat na vizi naší společnosti a věděl jsem, že to chci realizovat s někým, kdo nás tím dobře provede. Proč Marek? Marka znám jako poctivého člověka, který má na sebe velké nároky. Umí se naladit na klienta, společně najít to nejpodstatnější a podle toho připravit program tak, aby to mělo ten nejlepší možný výsledek. Velmi si vážím jeho komplexního způsobu práce, pečlivosti a popravdě neznám nikoho, kdo by měl zaprvé, tolik přečtených knih na téma „leadership“ a zadruhé, uměl s tím užitečně pracovat pro klienta. A obojí stojí navíc na základech jeho manažerské praxe. Smekám klobouk. Když budete mít štěstí jako já, zažijete Marka i v tandemu s Michaelou Köszegi. Marku, Míšo, ještě jednou díky za skvělé provázení.

David Grbavčic
Autenthic Human Being

S Markem se znám osm let a při každém dalším setkání si potvrdím, že má všeobecný přehled o světě managementu, je skvěle organizovaný, vždycky mluví k věci a je nesmírně inspirující. Fandím jeho budoucím projektům a budu je se zájmem sledovat!

Pavla Náprstková
Regional HR Manager

S Markem jsem se poprvé potkal na kurzu Manažerská akademie v roce 2016. Teoretická část byla podložená praktickými ukázkami pro lepší pochopení metod leadershipu. I přesto, že se jednalo o kurz ve skupině, byl Marek schopný se každému účastníkovi věnovat individuálně. Následně jsem s Markem začal spolupracovat individuálně. Není to pro mne pouze průvodce manažerských dovedností, ale i světlo na konci tunelu při řešení osobních výzev.

Radovan Vaško
majitel L&R Vasko servis

S Markem a jeho kolegy jsme strávili několik inspirativních sezení během školení Abeceda lídra. Celý náš tým, celkem 7 manažerů, dostal skvělou nezávislou zpětnou vazbu na sebe a svou práci, která nám umožnila zamyslet se nad tím, co děláme a jak to někdy lze dělat jinak, možná i lépe. Dostali jsme zpětnou vazbu o tom, jak vidíme sami sebe a jak nás následně vnímají naši kolegové a podřízení. Osobně jsem velmi spokojená s celkovým přístupem Marka během školení, jeho profesionálním vystupováním a odborností i lidskostí. Školení Abeceda lídra přineslo mně i mému týmu zcela jiný pohled na práci, kterou jako manažeři denně vykonáváme, a dalo nám možnost posunout se dál, pracovat na svém zdokonalování, umět lépe motivovat sebe i své okolí, umět používat různé styly vedení, řešit konflikty s klidem a další. Marka bych určitě doporučila všem, kteří mají zájem se zlepšovat a třeba nevědí, jak začít, nebo těm, kteří si chtějí ověřit, jestli dělají věci správně, nebo vědět, jak je vnímá jejich okolí. Marku, za celý náš tým ti za vše děkuji.

Monika Arpášová
CEO, Udenco
www.udenco.com

Abeceda lídra mi přinesla mnoho změn, které pro mne jsou velmi důležité hlavně při práci, tak ale i v osobním životě. Dokázala mi usnadnit mnoho věcí, se kterými jsem se dlouho pral.

Patrik M.
Team Leader

Myslím, že je to skvělý program. A pokud člověk chce, dokáže mu hodně otevřít dveře.

Eva K.
Admin Supervisor

Super zážitek, nové poznatky a super kolektiv lidí, kteří mě hodně naučili.

Markéta L.
HR Operations Coordinator Lead

Zkušenost bych hodnotila velmi pozitivně. Osobní přístup přímo s každým zvlášť nedokáže vynahradit žádné skupinové školení. Líbily se mi různé grafy a „psychologické“ rozbory na základě vyplněných dotazníků a jejich důsledky a možnosti krizových situací z nich plynoucí. Pro mě, jako člověka ne příliš komunikujícího, bylo zprvu hrozně těžké mluvit face to face jen ve dvou, ale rychle se na to zvyká.

Kamila H.
Admin Team Leader

Naučil jsem se nové věci, které aplikuji v každodenním profesním životě. S Markovou pomocí jsme došli ke konkrétním změnám, které mi pomohly efektivně využít čas strávený v práci.

Lukáš S.
Shift Leader

Za mě je to velká výzva a skvělá zkušenost. Otevřelo mi to oči a přinutilo se zamyslet se jak sama nad sebou tak nad celým týmem. A více pochopit a vnímat moji novou roli. Změny určitě nenastanou hned, ale donutí to člověka hodně přemýšlet a dát si to vše do různých spojitostí. Průvodní videa mi hodně pomohla k tomu pochopit a pojmenovat jak mé chování, tak dané situace. To chci opravdu vyzdvihnout. Super práce! Většinou se nad tím, co dělám, moc nezamýšlím a pokud se mě někdo k rozvoji zeptal, tak jsem si nebyla jistá, zda to vůbec dělám. Následně, když jsem zkoukla videa a povídali si o zkušenostech, tak jsem si uvědomila, ano to dělám :). Moc se mi líbilo celkové vysvětlování situací a daných témat. Je to vše velmi přehledné a pro mě laicky srozumitelné. Takže je pro mě velmi jednoduché vše lépe pochopit. Co bylo nejtěžší – skloubit toto školení s prací. Ale je super, že máme k videím nadále přístup.

Erika M.
Junior Business Controller