Doporučení z první ruky

Marek Melnyčok — UI/UX designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

S Markem jsem měl tu čest za agenturu Fresh Services spolupracovat hned na několika projektech, z nichž nejvýznamnější byl web https://panoramahotelprague.com. Jako největší klad oceňuji jeho profesionalitu. Marek je designér, u kterého se můžete spolehnout, že dodá svůj projekt včas a v použitelné kvalitě. Zároveň je ochoten a schopen dodržovat zadání ze strany klienta, které však dokáže doplnit svou invencí. Je velmi proklientský. Několikrát jsem si jej já a mí kolegové pozval na schůzku s klientem, kterému dokázal prezentovat své nápady a zároveň přijímat jeho zpětnou vazbu. Spolupráci s Markem mohu jedině doporučit.

Radim Bílý
Account Manager, Fresh Services s. r. o.
freshservices.cz bily@freshservices.cz 731 565 496

S Markem Melnyčokem spolupracujeme již několik let při přípravě brožur, letáků, bannerů a jiných grafických materiálů pro online i print. Spolupráce je bezproblémová, s minimem korektur, jeho silnou stránkou je také také to, že rychle a na první dobrou i bez složitého briefingu pochopí, jak je myšleno zadání a vyznění celého projektu. Jeho služby mohu tedy doporučit.

Mgr. Štěpán Mika
ředitel institutu CEMI
www.cemi.cz stepan.mika@cemi.cz 608 624 443

Spolupráce s Markem Melnyčokem je velmi příjemná a profesionální. Na poptávky reaguje rychle, vždy informuje o předpokládaném čase zpracování a dodání a to nejdůležitější, termíny vždy dodrží. Reaguje flexibilně na naše požadavky, ohýbá návrhy dle našich představ, avšak se nenechá svést ze své linie čistého designu a skvělého citu pro barvy. Vřele doporučuji!

Daniela Grundelová
jednatelka společnosti Golfplan
www.golfplan.cz grundelova@gfa-prague.com 602 220 678

Ráda bych doporučila pana Marka Melnyčoka za firmu Bylinky s.r.o. Děkujeme za spolupráci na designu obalů na Vánoce 2016. Jednání bylo na profesionální úrovni, vždy až neuvěřitelně rychle zapracoval do návrhů naše doplňující požadavky. Vyhověl nám i v případě, kdy jsme potřebovali některé návrhy dříve. Dále jsme velice spokojeni za férovou cenu. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme!

Tereza Vespalcová
Marketingový specialista ve společnosti Bylinky s.r.o.
www.bylinky.cz tereza.vespalcova@bylinky.cz 734 257 372

Spolupráce s Markem Melnyčokem je příjemná. Stačí naznačit a postupně se narodí idea, která se dál rozvíjí a nakonec je z ní povedené dílo. Ať už je to jednoduchý vizuál či leták, nebo třeba klientský časopis, návrh kampaně a další marketingové potřebnosti. Přidejte k tomu bezvadnou a pružnou komunikaci a je tu vše, co si firma od dodavatele může přát.

Mario Böhme
vedoucí obchodního odboru Oborové zdravotní pojišťovny
www.ozp.cz mario.bohme@ozp.cz 261 105 111

Spolupráce s panem Markem Melnyčokem byla výborná. Navrhoval pro mě grafiku inzerce do časopisu. Nejvíc oceňuji jeho vlastní iniciativu a vstřícnou komunikaci i s laikem. Požadavky na úpravy zpracoval vždy okamžitě. Doporučuji!

Denisa Smolová
Jednatelka - Homespace
www.homespace.cz denisa.smolova@seznam.cz 602 391 807

Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Marek se mnou aktivně komunikoval, rychle reagoval na požadavky i večer či o víkendu a s výsledkem jsem byla spokojená. Jen tak dál! :)

Tereza Hromádková
Marketing Manager v Nemocnici Na Pleši s.r.o.
www.naplesi.cz tereza.hromadkova@gmail.com 733 512 406

Marek pro mě modernizoval logo, reklamní bannery a leták. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Ceny přiměřené. Doporučuji!

Bohdan S.
provozovatel e-shopu Be-ready.cz
www.be-ready.cz info@be-ready.cz 721 882 652

Spolupráci s panem Melnyčokem, jakožto externím grafikem pro naši firmu, si nemohu vynachválit. Je to člověk na svém místě, časově flexibilní, kreativní a spolehlivý. Důležitá je pro mě i rychlá komunikace a možnost řešit některé věci ASAP, což je v tomto případě splněno. Kvalita práce je taktéž na velmi dobré úrovni, proto mohu spolupráci s panem Melnyčokem doporučit.

Ing. Lucie Fojtová
pracovnice v marketingu EROC s.r.o.
www.eroc.cz lucie.fojtova@atlas.cz

S panem Melnyčokem jsme spolupracovali při tvorbě letáku k zaváděné elektronické evidenci tržeb a Roll-up panelu. Od prvního návrhu mně překvapil celkovým citem pro grafickou práci. Od celkové kompozice, přes cit pro sladění jednotlivých barev až po volbu typu písma, řádkování atd. Myslím, že to mohu celkem dobře posoudit. Byly totiž doby, kdy jsem si technické manuály a jednodušší inzerci sázela či navrhovala sama. Důležité jsou také rozumné odezvy na jednotlivé požadavky úprav. Není nic frustrujícího, než když na drobný požadavek úpravy čekáte půl dne a pak zas a ještě jednou a ještě. Mám taky takové zkušenosti. Tady byly odezvy perfektní. Pana Melnyčoka mohu jednoznačně jako profesionála doporučit.

I. Tesková
společník ve firmě na účetní software
www.harmonik.cz teskovai@sitkahaso.cz 777 270 361