Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Melnyčok > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Melnyčok — grafik a webový designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Marek Melnyčok:
Ráda bych doporučila pana Marka Melnyčoka za firmu Bylinky s.r.o. Děkujeme za spolupráci na designu obalů na Vánoce 2016. Jednání bylo na profesionální úrovni, vždy až neuvěřitelně rychle zapracoval do návrhů naše doplňující požadavky. Vyhověl nám i v případě, kdy jsme potřebovali některé návrhy dříve. Dále jsme velice spokojeni za férovou cenu. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme!

Tereza Vespalcová

www.bylinky.cz ~ tereza.vespalcova@bylinky.cz
Spolupráce s Markem Melnyčokem je příjemná. Stačí naznačit a postupně se narodí idea, která se dál rozvíjí a nakonec je z ní povedené dílo. Ať už je to jednoduchý vizuál či leták, nebo třeba klientský časopis, návrh kampaně a další marketingové potřebnosti. Přidejte k tomu bezvadnou a pružnou komunikaci a je tu vše, co si firma od dodavatele může přát.

Mario Böhme

vedoucí obchodního odboru Oborové zdravotní pojišťovny
www.ozp.cz ~ mario.bohme@ozp.cz
Spolupráce s panem Markem Melnyčokem byla výborná. Navrhoval pro mě grafiku inzerce do časopisu. Nejvíc oceňuji jeho vlastní iniciativu a vstřícnou komunikaci i s laikem. Požadavky na úpravy zpracoval vždy okamžitě. Doporučuji!

Denisa Smolová

www.homespace.cz ~ denisa.smolova@seznam.cz
Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Marek se mnou aktivně komunikoval, rychle reagoval na požadavky i večer či o víkendu a s výsledkem jsem byla spokojená. Jen tak dál! :)

Tereza Hromádková

Marketing Manager v Nemocnici Na Pleši s.r.o.
www.naplesi.cz ~ tereza.hromadkova@gmail.com
Marek pro mě modernizoval logo, reklamní bannery a leták. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Ceny přiměřené. Doporučuji!

Bohdan S.

provozovatel e-shopu Be-ready.cz
www.be-ready.cz ~ info@be-ready.cz
Spolupráci s panem Melnyčokem, jakožto externím grafikem pro naši firmu, si nemohu vynachválit. Je to člověk na svém místě, časově flexibilní, kreativní a spolehlivý. Důležitá je pro mě i rychlá komunikace a možnost řešit některé věci ASAP, což je v tomto případě splněno. Kvalita práce je taktéž na velmi dobré úrovni, proto mohu spolupráci s panem Melnyčokem doporučit.

Ing. Lucie Fojtová

pracovnice v marketingu
lucie.fojtova@atlas.cz
S panem Melnyčokem jsme spolupracovali při tvorbě letáku k zaváděné elektronické evidenci tržeb a Roll-up panelu. Od prvního návrhu mně překvapil celkovým citem pro grafickou práci. Od celkové kompozice, přes cit pro sladění jednotlivých barev až po volbu typu písma, řádkování atd. Myslím, že to mohu celkem dobře posoudit. Byly totiž doby, kdy jsem si technické manuály a jednodušší inzerci sázela či navrhovala sama. Důležité jsou také rozumné odezvy na jednotlivé požadavky úprav. Není nic frustrujícího, než když na drobný požadavek úpravy čekáte půl dne a pak zas a ještě jednou a ještě. Mám taky takové zkušenosti. Tady byly odezvy perfektní. Pana Melnyčoka mohu jednoznačně jako profesionála doporučit.

I. Tesková

společník ve firmě na účetní software
www.harmonik.cz
Spolupráci s panem Melnyčokem mohu rozhodně doporučit. Při návrhu a výrobě nového vzhledu naší firemní brožury jsem ocenila jak rychlé reakce, tak především vlastní iniciativu, kterou jsem byla velmi mile překvapena. Spolehlivost a lidský přístup jen dotváří skvělý dojem ze spolupráce.

Klára Plášilová

marketingová specialistka
klara.plasilova@cemi.cz
Spolupráce s Markem Melnyčokem je příjemná a profesionální s rychlým zpracováním. Komunikace, přístup, vše perfektní! Doporučuji!

Helena Kavanová

projektová manažerka
www.vupp.cz ~ helena.kavanova@vupp.cz ~ 737 287 024
Pana Melnyčoka mohu vřele doporučit. Spolupráce s ním je profesionální, rychlá a vstřícná. Pro fond Bohemian Empire tvořil tři brožury a grafický návrh webu. Vše plně odpovídalo naším požadavkům a s výsledky jsme velice spokojeni.

Kristýna Kořínková

Marketing Specialist
korinkova@colosseum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS