Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Palla, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Palla, MBA — projektový manažer a poradce v oblasti projektového řízení

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Marek Palla, MBA:
S Markem Pallou jsem spolupracoval při dodávce nástroje pro podporu řízení projektů ve společnosti Linaset, kde tou dobou pracoval. V průběhu projektu a zejména při zavádění do praxe se ukázala jeho velká zkušenost v oblasti plánování, která nejen mi, ale i mým kolegům pomohla v dalších projektech. Co bych rád vyzdvihl, je jeho proaktivní přístup k řešení problémů. Za sebe mohu Marka Pallu doporučit jako projektového manažera, který umí nejen naplánovat, ale i pomoci týmu dodat řešení.

Aleš Niessner

PLM solution architekt a projektový manažer ve společnosti Technodat
www.technodat.cz
Marek worked with me building our Programme Management capability across the @One Alliance. In particular Marek brought great focus and clarity to our Performance Management function that measured the performance of the projects and set up our performance management process and system. Marek brought a wealth of experience from his previous roles in various industries and this also created greater value especially in relation to commercial management of projects and our resource management process. Marek is a great team player, he works hard and is professional in his work. I would recommend Marek as somebody who will help you sort out your processes and bring quick improvements to your companies that will stick.

Aidan Hickey

AW @One Alliance Programme Manager
onealliance.co.uk ~ ahickey@anglianwater.co.uk ~ +447702294236
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS