Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Palla, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Palla, MBA — projektový manažer a poradce v oblasti projektového řízení

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Marek Palla, MBA:
S Markem Pallou jsem spolupracoval při dodávce nástroje pro podporu řízení projektů ve společnosti Linaset, kde tou dobou pracoval. V průběhu projektu a zejména při zavádění do praxe se ukázala jeho velká zkušenost v oblasti plánování, která nejen mi, ale i mým kolegům pomohla v dalších projektech. Co bych rád vyzdvihl, je jeho proaktivní přístup k řešení problémů. Za sebe mohu Marka Pallu doporučit jako projektového manažera, který umí nejen naplánovat, ale i pomoci týmu dodat řešení.

Aleš Niessner

PLM solution architekt a projektový manažer ve společnosti Technodat
www.technodat.cz
Marek worked with me building our Programme Management capability across the @One Alliance. In particular Marek brought great focus and clarity to our Performance Management function that measured the performance of the projects and set up our performance management process and system. Marek brought a wealth of experience from his previous roles in various industries and this also created greater value especially in relation to commercial management of projects and our resource management process. Marek is a great team player, he works hard and is professional in his work. I would recommend Marek as somebody who will help you sort out your processes and bring quick improvements to your companies that will stick.

Aidan Hickey

AW @One Alliance Programme Manager
onealliance.co.uk ~ ahickey@anglianwater.co.uk ~ +447702294236
Výborná spolupráce v rámci projektu Implementace nového ERP systému SyteLine ve společnosti Vítkovice Heavy Machinery, a.s. Určitě bych rád vyzdvihl výborné komunikační schopnosti, rychlost orientace v novém složitém prostředí, stálé udržování směru projektu k jeho cíli. Myslím si, že nejen pro mě, ale i pro ostatní členy našeho projektového týmu byla spolupráce s panem Pallou cenou zkušeností a inspirací. Budeme moc rádi, pokud budeme mít v budoucnu možnost zase spolupracovat.

Robert Fárek

ředitel realizace ve společnosti ITeuro, a.s.
www.iteuro.cz ~ robert.farek@iteuro.cz ~ 731 131 408
Ing. Marek Pala, MBA s naší firmou spolupracoval na projektu implementace informačního systému Infor SyteLine. Do projektu nastoupil ve fázi, kdy jsme se rozhodovali mezi úplným zastavením projektu a jeho dalším pokračováním. Ing. Palla dokázal tento projekt jako projektový manažer přes obrovské těžkosti dotáhnout do úspěšného konce. Ing. Palla prokázal velké zkušenosti s vedením projektů, výborné komunikační schopnosti, je to týmový hráč. Ing. Palla je pracovitý, svědomitý, má výrazně proaktivní přístup a je loajální.

Ing. Miroslav Pukowiec

finanční ředitel VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY, a.s.
www.vhm.company ~ miroslav.pukowiec@vhm.company
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS