Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Margarita Štěpánková Troševa, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Margarita Štěpánková Troševa, Ph.D. — redaktorka, publicistka, překladatelka (bulharština/angličtina/francouzština) a lektorka bulharštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Margarita Štěpánková Troševa, Ph.D.:
Bc. Anna Burdová
Paní Margarita je jednou z nejlepších redaktorek Literární agentury MÁM TALENT. Její služby si pochvaluje (a mnohdy opakovaně žádá) řada autorů, kteří si u nás nechávají posuzovat rukopisy. Já osobně se na ni obracím vždy, když nám do agentury přijde objednávka na zhodnocení obsahově náročného díla. Paní Štěpánková je při posuzování velmi precizní, vždy autorům odevzdává kvalitní a obsáhlou zpětnou vazbu a já pokaždé žasnu, jak dokáže dát různorodá díla do kontextu se současnou tvorbou a požadavky literárního trhu. Obdivuhodné jsou její jazykové dovednosti a široký rozhled napříč různými obory. Pro mě je navíc důležitý fakt, že se na ni vždy můžu v čemkoli spolehnout a nemusím se bát, že by nedodržela termín.

Bc. Anna Burdová

nevidomá spisovatelka a literární redaktorka
S paní Margaritou Štěpánkovou spolupracuje redakce dTestu už několik let. Průběžně pro nás zajišťuje monitoring webových stránek několika desítek zahraničních spotřebitelských organizací a následné překlady a úpravy vybraných článků, které publikujeme na webu www.spotrebitele.dtest.cz. Kromě toho nám paní Štěpánková velmi pomohla s přípravou speciálního vydání dTestu na téma na téma zdraví a zdravotnictví. Zajišťovala jej po produkční stránce (vyhledala a oslovila vhodné autory z řad odborníků, zajistila smluvní podklady spolupráce, pohlídala včasné dodání textů atd.), editovala a upravovala články a sama jich také několik napsala. Paní Štěpánkovou můžeme doporučit jako naprosto spolehlivou, ochotnou a komunikativní profesionálku.

Hana Hoffmannová

šéfredaktorka časopisu dTest
www.dtest.cz
S Margaritou jsem pracovala při překladu a lokalizaci webové aplikace. Spolupráce s ní byla excelentní, naprosto spolehlivá a poradila si i se složitějšími formáty, které jsou pro divočejší startupové začátky běžné. Bohužel teď po bulharštině nemáme poptávku, ale pokud bude, určitě bude první, na koho se obrátím.

Milada Osuská

www.arnold-robot.com ~ 728 995 731
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS