Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mária Erbenová > Reference > Webová stránka na míru Peter Švajlen – homepage

Webová stránka na míru Peter Švajlen – homepage

Prezentačná webová stránka navrhnutá na mieru s dôrazom na dizajn. Funkcionality: kreatívne na mieru navrhnutý dizajn, možnosť pridávania nových sekcií a parametrov na mieru, responzívny dizajn. 

Odkaz: www.petersvajlen.com
Zobrazuji položku č. 15 z celkem 28 položek v této galerii:

Webová stránka na míru Peter Švajlen – homepage
« Předcházející Eshop na šabloně Megastitch - nákupní košík  (zobrazit v plné velikosti)Eshop na šabloně Megastitch - můj účet  (zobrazit v plné velikosti)Webová stránka na míru Peter Švajlen – homepage  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webová stránka na míru Peter Švajlen – Cesty za golfem  (zobrazit v plné velikosti)Webová stránka na míru Peter Švajlen – golfové tipy  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Mária Erbenová

Ing. Mária Erbenová

symbol ženství, produkty a služby pro ženy redakční systém WordPress
webová vývojářka pro podnikatelky — Tvorba webů a e-shopů pro podnikatelky, které vědí, jak je důležité se profesionálně prezentovat a udělat perfektní dojem. Registrace domény a výběr hostingu, kódování webu z grafického návrhu, poradenství a pomoc s výběrem pluginů, webová pohotovost.
Status: k vašim službám
Mobil: 907 436 637 ~ Email: erbenova@zazezi.sk ~ Web: www.zazezi.sk
Místo: Bratislava (Slovensko) ~ Působnost: celá ČR; Slovensko

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Mária Erbenová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS