Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marie Krutišová

Ing. Marie Krutišová

pořadatelka eventů a poradkyně pro pořádání akcí

Ing. Marie Krutišová

Potřebujete uspořádat firemní event, konferenci, menší festival nebo svatbu v Praze, Mělníku a širším okolí? Pomohu vám akci naplánovat, zorganizovat a zkoordinovat, aby vše klaplo na výbornou. S přípravou akcí mám dlouholeté zkušenosti, mj. jako profesionální event manažerka Pojišťovny České spořitelny a eventová koordinátorka pětihvězdičkového hotelu Radisson SAS Alcron.

  • Firemní večírky – výběr lokality; zajištění cateringu, ubytování, hudby, moderátora, zábavního programu, pozvánek a nabídek subdodavatelů; konzultace k výběru dárků, dozor a organizace v průběhu akce.
  • Konference – výběr prostor, konzultace k termínu konání, nasmlouvání moderace, zajištění cateringu, ubytování a subdodavatelů (překladatel/tlumočník, florista).
  • Akce pro veřejnost – výběr místa, zajištění všech povolení, tiskovin, inzerce a propagace na Facebooku, hudebního a dalšího programu včetně ozvučení, mobiliáře (párty stany, sezení, podium, stánky) a občerstvení. Také poradenství k organizaci kulturních akcí (městské festivaly, jarmarky).
  • Svatby – pomoc s plánováním a organizací svatebního dne, řešení všeho potřebného, na co snoubenci nemají čas a chuť: vyjednávání cen, najití vhodného místa pro obřad a hostinu, příprava svatebního oznámení, seznamu hlavních úkolů a časového harmonogramu, zajištění svatební hostiny/cateringu, pomoc s výběrem fotografa, dekoratéra, floristy, cukráře, hudby, DJ…
  • Poradenství a mentoring – pomohu vám udělat si celkový obrázek o vhodné přípravě jakékoliv akce a upozorním na časté chyby a rizika, která se mohou při přípravě a průběhu akce objevit. Také mohu mentorovat osoby, které mají akci na starosti.

Zastávám přístup Yes I Can. Mám smysl pro detail a precizně odvedenou práci. Užívám si pocit zadostiučinění při pohledu na spokojené lidi, bavící se na akci. To je moje motivace.

Na začátku spolupráce vše probereme na osobní schůzce, poté je možné pokračovat konzultacemi na dálku. Domluvím se anglicky.

Vystudovala jsem Cestovní ruch na Univerzitě Hradec Králové a následně Francouzsko-českou veřejnou správu na Masarykově univerzitě v Brně. Podílela jsem se na organizaci celé řady akcí, např. konference Svěřenského fondu v Praze, Vinná noc v Mělníku, Mělnický košt, Mělnické vinobraní a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha, Mělník a široké okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Marie Krutišová
Žitná 3994
Mělník (Středočeský kraj)
276 01
Mobil:776 456 964
Email:maruska@krutis.com
Web:www.krutisova.cz
Facebook:Facebook krutisova
LinkedIn:LinkedIn krutisova
Účet:2116031123 / 0800 (Česká spořitelna)
:24263559
DIČ:CZ24263559

Doporučení z první ruky

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Marie mi pomáhala s organizací naší svatby v létě 2017. Jakmile se toho chopila, věci nabraly ten správný spád. Všechno perfektně naplánovala, od celkové koncepce až do těch nejmenších detailů jako je třeba polštářek na prstýnky. Vybrala mi veškeré dodavatele, naplánovala časový harmonogram a myslela i na mnoho dalších věcí, o nichž jsem neměla ani tušení. Marie velmi zásadně přispěla k tomu, že naše svatba byla bezchybná a všichni jsme si to moc užili. Je velmi zkušenou a spolehlivou profesionálkou, která vám ušetří spoustu starostí, času i peněz!
advokátka a realitní právnička

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS