Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marie Vavrochová

Marie Vavrochová

online marketérka se zaměřením na strategie, obsah, PPC a sociální sítě

Marie Vavrochová

Chyby neexistují. Jen zkušenosti.

Nabízím komplexní služby v online marketingu, které vám pomohou přivést nové zákazníky, posílit povědomí o značce a zvýšit obraty. Připravím řešení a strategii na míru nejen pro již zavedené, ale i začínající firmy, podnikatele či organizace s vyšším i nižším rozpočtem.

Online marketingu se věnuji od roku 2014 jako zaměstnanec a nezávislá profesionálka. Založila jsem firmu Levirt.cz a s kolegy rádi zajistíme také vývoj a správu webových stránek, sociálních sítí či PPC reklamy.

 • Marketingové strategie – analýza stávajících aktivit zdarma, návrh nové marketingové strategie a stanovení priorit pro maximální efektivitu.
 • PPC reklama – audit PPC reklamy na Google, SklikFacebooku, nastavení nových kampaní a optimalizace pro zvýšení efektivnosti a zisků.
 • Obsahový marketing a copywriting – vstupní evaluace webového obsahu, příprava publikačního plánu a tvorba kvalitních textů pro váš web, e-shop, blog aj.
 • E-mail marketing – příprava komunikační strategie pro klíčový segment zákazníků, včetně automatizace kampaní, šablony a testování na platformě SmartEmailing.
 • Správa sociálních sítí – vstupní analýza zdarma, interakce s fanoušky, tvorba publikačního plánu a příspěvků, včetně textů, obrázků, soutěží či anket, dále testování a hodnocení.

Vystudovala jsem Obchodní akademii Teplice a během kariéry působila jako online marketérka a copywriterka ve společnostech Alza.cz, Bono BijouINIZIO Internet Media; od roku 2014 jako freelancer. Krom bohaté praxe rozvíjím své know-how souvislým sebevzděláváním – absolvovala jsem rekvalifikační kurzy Manažer pro internetové projekty, dále Copykiller, E-mail Academy, 4 týdny s reklamou a další.

Klienti oceňují mé služby mj. pro příjemné jednání, spolehlivost, flexibilitu a pravidelný reporting.

Ukázky práce:

Reklamní banner pro FBReklama na FacebookPPC reklama - FacebookPPC sociální sítěReklama PPC Facebook
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Affiliate výzva
 • Cyklická žena
 • Školení pro účetní s.r.o.
 • V indické kuchyni jako doma
 • Pro vědomý život
 • POHODA Senior centrum Teplice
 • Zubní klinika Petrovice

Kontaktní informace

Marie Vavrochová
Na Hampuši 149
Košťany (Ústecký kraj)
417 23
Mobil:702 102 131
Email:marie.vavrochova@levirt.cz
Web:levirt.cz
LinkedIn:LinkedIn marie-vavrochova
Účet:2901013238 / 2010 (Fio)
:65636694

Doporučení z první ruky

Děkuji Vám za Vaše správné dotazy. Nikdo se mě takhle neptal, a ani jsem neměl možnost s nikým o tom pohovořit. Jsem velmi mile potěšen, překvapen jak jste to super upravila, spokojenost na mé straně zaručena na 100 %. Odvádíte skvělou práci a je vidět, že tomu rozumíte.
Milan Pollak

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS