Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Bezpalcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Bezpalcová — soudní překladatelka španělštiny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Markéta Bezpalcová:
Veliká spokojenost jak s jednáním, tak s prací a ochotou.

Josef Nolč

www.prekladatelna.cz ~ nolc@prekladatelna.cz ~ 723 105 105
V rozmezí šesti let jsem měl možnost několikrát spolupracovat s paní Mgr. Bezpalcovou. Její jednání bylo vždy stručné, jasné a hlavně vstřícné. Zadané překlady byly vždy zhotovené v nejbližším možném termínu. S její prací jsem byl vždy velmi spokojený. Její služby doporučuji.

Ing. Pavel Adam

jednatel společnosti Mšenská zdravotní, s.r.o.
Se službami Mgr. Bezpalcové jsem více než spokojena. Jsou vynikající kvality, překlady zpracované velmi rychle a přístup paní překladatelky je velmi vstřícný (což není v případě některých soudních překladatelů samozřejmostí). Překlady dokumentů jsem zařizovala ze zahraničí, přičemž jsem byla v poměrně značné časové tísni. Díky bezproblémové komunikaci a vstřícnosti Mgr. Bezpalcové jsem rychle vyřešila svou situaci. Její služby zajisté v budoucnu opět vyhledám. 100% doporučuji komukoli z ČR, poslání dokumentů poštou je bezproblémové a rychlé, poměr cena/kvalita/čas vynikající.

Tereza Švandová

svandova.tereza@gmail.com
S paní překladatelkou jsme byli velmi spokojeni, je vstřícná, ochotná, její přístup je profesionální. Byla s ní bezproblémová komunikace, překlady byly vyhotoveny rychle a vždy v domluveném termínu. Pokud budeme v budoucnosti její služby znovu potřebovat, určitě je rádi využijeme. Doporučujeme.

Olga Štěpničková

Rychlost, kvalita a velice vstřícné jednání. Určitě budu doporučovat. Děkuji za spolupráci.

Věra Boháčková

verabohackovaul@seznam.cz
Se službami překladatelky jsem byla velmi spokojená, když jsem potřebovala rychlý ověřený překlad dokumentu. Příjemně se s ní komunikuje, pracuje efektivně a spolehlivě. Ochotně vychází vstříc individuálním požadavkům k maximální spokojenosti zákazníka. V této době je vzácnost natrefit na podobný druh profesionality, jakou nabízí Mgr. Bezpalcová

Ludmila Larsen

Mohu vřele doporučit! Rychlý překlad a skvělá komunikace předem e-mailem.

Neli Tzvetanova

Naprostá spokojenost! Velmi milé, vstřícné a rychlé jednání! Pokud budu v budoucnu potřebovat překlad, velmi ráda znovu využiji Vašich služeb. Děkuji!!!

Monika Hlávková

737 562 553
Paní Markéta Bezpalcová překládala pro Biodanza školu s.r.o. ze španělštiny dokumenty, jejiž celkový počet přesáhl více než 700 normostran. Na začátku spolupráce jsme se společně dohodly na termínech dodání jednotlivých dokumentů a rozložili je zhruba do 2,5 roku (2020–2022). Dokumenty byly odborné a vědecky zaměřené a pokrývaly nejrůznější obory (psychologie, filozofie, biologie, fyziologie, muzikologie, tělesný pohyb apod.). S překladem Markéty Bezpalcové jsme byli opravdu velmi spokojeni. I přes velkou odbornost textů vždy našla nejvhodnější pojmy a obraty. Jsem přesvědčená, že jí zabralo mnoho času už jen samotné vyhledávání významu slov tak, aby mohla najít přesné označení v češtině. Její skladba vět zněla přirozeně a měla dobrou srozumitelnost. I přes všechny odborné pojmy a náročnost textů vždy dodržela termíny dodání překladu. Mohli jsme se na její práci plně spolehnout a zároveň jsme věděli, že kvalita textů bude výborná. Všem, kteří hledají překladatele upřímně doporučujeme s Markétou Bezpalcovou spolupracovat. Vedle samotné kvality textů byla pro nás důležitá i otevřená, příjemná a jasná komunikace, kterou jsme s Markétou Bezpalcovou vždy měli. Mnohokráte jí za tuto spolupráci děkujeme.

Markéta Hrabalová

lektorka Biodanzy (tanec života) a ředitelka Biodanza školy
www.biodanzaskola.cz ~ marketa@biodanzaskola.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS