Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Makovská

Markéta Makovská

webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress

Markéta Makovská
Markéta Makovská - logo

Navrhuji grafické návrhy webů a uživatelských rozhraní s důrazem na použitelnost a tvořím responzivní webové stránky a e-shopy postavené na redakčním systému WordPress. Vše od analýzy cílové skupiny přes tvorbu grafického návrhu až po kompletní postavení webu a jeho testování.

 • UI a webový design – připravím pro vás kompletní grafický návrh webové stránky, e-shopu nebo uživatelského rozhraní, mobilní i webové aplikace. Navrhuji originální a uživatelsky přívětivé weby, které jsou založené na vašem podnikání a potřebách cílové skupiny. Jde mi o to, aby váš zákazník jednoduše a rychle našel vše, co hledá.
 • UX design – provedu kompletní analýzu vašeho podnikání a cílové skupiny, vytvořím persony a informační architekturu, wireframy a vše otestuji na reálných uživatelích.
 • Tvorba WordPress webu – na základě grafických návrhů vytvořím responzivní webovou stránku nebo e-shop. V případě prezenčních webů můžu webovou stránku nakódovat.
 • Vizuální identita – vytvořím pro vaši značku kompletní vizuální identitu, která vás odliší od ostatních. Vypracuji designový manuál, se kterým udržíte vaši identitu konzistentní.

Vždy dodržuji termíny a veškeré dohody. Pracuji kvalitně a efektivně – neplýtvám vaším časem. Nemám nouzi o kreativní nápady a postarám se, aby byl každý pixel perfektní. Mám přesah do mnoha dalších oborů – díky absolvování programu Multimedia Design and Communication na dánské univerzitě a dlouhodobé spolupráci s cestovatelským portálem Travel Bible jsem nabrala zkušenosti s digitálním marketingem, projektovým managementem, kódováním i tvorbou propagačních materiálů a videí. Neustále se v oboru vzdělávám a udržuji si přehled v nejnovějších trendech i technologiích.

Spolupracuji přímo s firmami, živnostníky, startupy, designovými a marketingovými agenturami. Jsem otevřená dlouhodobé i jednorázové spolupráci. Vyjma klientů z České republiky jsem pracovala pro klienty ze zemí jako Singapur, Německo, Turecko či Dánsko.

Ukázky práce:

Návrh stránky pro TrudanceGrafický návrh stránek Donkey republicGrafický návrh pro e-shop Klamart – portfolioNávrh stránek pro aplikaci BudgeeNávrh stránek pro aplikaci Budgee
Zobrazit všech 34 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a zahraničí

Kategorie katalogu:

Jak probíhá proces tvorby webu?

 1. Konzultace – společně se pobavíme o vašich potřebách a průběhu naší spolupráce.
 2. Uživatelský průzkum – zjistím přínosné informace o vašich zákaznících a vašem podnikání. Následně vytvořím informační architekturu webu, wireframy, persony zobrazující vašeho typického zákazníka a koncept otestuji.
 3. Tvorba grafického návrhu – nejprve pro vás vytvořím koláž, tzv. moodboard, která nám pomůže ujasnit si, jestli jsme na stejné vlně, co se týče pocitu, který má web odrážet a jeho grafického stylu. Poté vytvořím kompletní grafický návrh webové stránky.
 4. Tvorba webu – po schválení návrhů a implementaci připomínek vytvořím plně responzivní webovou stránku či internetový obchod postavený na WordPressu, který bude přesně odpovídat grafickým návrhům.
 5. Testování webu a optimalizace – web otestuji a zoptimalizuji tak, aby se rychle načítal a byl lehce dohledatelný ve vyhledávačích.

Technologie, se kterými pracuji

 • Grafické programy – Sketch, Invision, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD, Adobe Lightroom, Figma, Adobe Indesign
 • Tvorba webů – WordPress, Prestashop, HTML, CSS, Javascript a jeho knihovny

Kontaktní informace

Markéta Makovská
Xóchitl 600
Oaxaca de Juárez
680 83
Mexiko
Email:marketamakovska@gmail.com
Web:marketamakovska.cz
Facebook:Facebook makovskamarketa
Messenger:Facebook Messenger makovskamarketa
WhatsApp:WhatsApp 5219984062032
Skype:Skype makynka_mak
Účet:265492004 / 0300 (ČSOB)

Doporučení z první ruky

Na základě referencí a náhledu předešlých projektů jsem u Markéty poptal web pro moji digitální agenturu. Výsledek naprosto předčil má očekávání, jelikož i na základě mého velmi neumělého konceptu a představy, vytvořila designově parádní a funkční web, který mi pomůže s rozvojem agentury a služeb. Velmi oceňuji jasné vedení celým projektem, kdy jsme vše konzultovali a dostal jsem spoustu doporučení a vylepšení, na která bych nikdy sám nepřišel a v neposlední řadě i rychlost tvorby. Za mě plně profesionální práce se vším všudy, Markéta své práci rozumí a rozhodně doporučím dále.
Jiří Vašek

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS