Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR a zahraničí

Navrhuji grafické návrhy webů a uživatelských rozhraní s důrazem na použitelnost, jednoduchost a atraktivní vzhled. Tvořím responzivní webové stránky postavené na redakčním systému WordPress a na platformě Webflow. Také vám umím pomoci s tvorbou vizuální identity a dalších marketingových materiálů. Mám přes 5 let zkušeností v oboru.

S čím vám mohu pomoci?

  • Kompletní tvorba webů – Postarám se o kompletní tvorbu webu od nákresu drátěných modelů přes návrh grafiky až po spuštění webu. Responzivní weby tvořím na populárním redakčním systému WordPress a taky na platformě Webflow.
  • Webdesign a UI design – Připravím pro vás precizní grafický návrh webu nebo uživatelského rozhraní vaší mobilní či webové aplikace. Kladu důraz na použitelnost, atraktivní vzhled a přehlednost.
  • Návrh vizuální identity – Vytvořím pro vaši značku vizuální identitu, která vás odliší od ostatních. Navrhnu logo, vypracuji grafický manuál a vytvořím marketingové materiály pro propagaci vašeho projektu či firmy (např. plakáty, vizitky, prezentace, bannery…).

Jsem spolehlivá a vždy dodržuju deadliny. Co si dohodnem, to platí. Dlouhodobě spolupracuji s dalšími freelancery a ráda je do vašeho projektu přizvu a celý projekt odřídím.

Markéta Makovská
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Markéta Makovská
Krakovská 38
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Email:marketamakovska@gmail.com
Messenger:makovskamarketa
WhatsApp:420602424960
Skype:makynka_mak
Účet:265492004/0300 (ČSOB)
IČ:05683611 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Na základě referencí a náhledu předešlých projektů jsem u Markéty poptal web pro moji digitální agenturu. Výsledek naprosto předčil má očekávání, jelikož i na základě mého velmi neumělého konceptu a představy, vytvořila designově parádní a funkční web, který mi pomůže s rozvojem agentury a služeb. Velmi oceňuji jasné vedení celým projektem, kdy jsme vše konzultovali a dostal jsem spoustu doporučení a vylepšení, na která bych nikdy sám nepřišel a v neposlední řadě i rychlost tvorby. Za mě plně profesionální práce se vším všudy, Markéta své práci rozumí a rozhodně doporučím dále.

Jiří Vašek