Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka

Status: prostor jen pro vybrané projekty (web/UI design + Webflow) Působnost: celá ČR a zahraničí

Navrhuji grafické návrhy webů a uživatelských rozhraní s důrazem na použitelnost, jednoduchost a atraktivní vzhled. Tvořím responzivní webové stránky postavené na redakčním systému WordPress a na platformě Webflow. Také vám umím pomoci s tvorbou vizuální identity a dalších marketingových materiálů. Mám přes 5 let zkušeností v oboru.

S čím vám mohu pomoci?

  • Kompletní tvorba webů – Postarám se o kompletní tvorbu webu od nákresu drátěných modelů přes návrh grafiky až po spuštění webu. Responzivní weby tvořím na populárním redakčním systému WordPress a taky na platformě Webflow.
  • Webdesign a UI design – Připravím pro vás precizní grafický návrh webu nebo uživatelského rozhraní vaší mobilní či webové aplikace. Kladu důraz na použitelnost, atraktivní vzhled a přehlednost.
  • Návrh vizuální identity – Vytvořím pro vaši značku vizuální identitu, která vás odliší od ostatních. Navrhnu logo, vypracuji grafický manuál a vytvořím marketingové materiály pro propagaci vašeho projektu či firmy (např. plakáty, vizitky, prezentace, bannery…).

Jsem spolehlivá a vždy dodržuju deadliny. Co si dohodnem, to platí. Dlouhodobě spolupracuji s dalšími freelancery a ráda je do vašeho projektu přizvu a celý projekt odřídím.

Markéta Makovská
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Markéta Makovská
Ortenovo náměstí 14
Praha
170 00
Email:marketamakovska@gmail.com
Web:marketamakovska.com
Messenger:makovskamarketa
WhatsApp:420602424960
Skype:makynka_mak
Účet:265492004/0300 (ČSOB)
IČ:05683611 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Markéta je velmi šikovná UX a UI designérka s velkým talentem, zvědavostí a chutí neustále se rozvíjet a učit novým věcem. Jednoznačně ji mohu doporučit komukoliv, kdo potřebuje udělat kvalitní práci v souladu s moderními praktikami a trendy.

Radovan Šurlák

vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací