Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Makovská

Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka

Markéta Makovská
Markéta Makovská - logo

Navrhuji grafické návrhy webů, eshopů a uživatelských rozhraní s důrazem na použitelnost, jednoduchost a atraktivní vzhled. Tvořím responzivní webové stránky a e-shopy postavené na redakčním systému WordPress a na platformě Webflow. Také vám umím pomoci s tvorbou vizuální identity a dalších marketingových materiálů. Mám přes 5 let zkušeností v oboru.

S čím vám mohu pomoci?

  • Kompletní tvorba webů a eshopů – Postarám se o kompletní tvorbu webu od nákresu drátěných modelů přes návrh grafiky až po spuštění webu či eshopu. Responzivní weby tvořím na populárním redakčním systému WordPress a taky na platformě Webflow. Pro tvorbu e-shopů používám léty ověřenou kombinaci WordPressu & Woocommerce.
  • Webdesign a UI design – Připravím pro vás precizní grafický návrh webu, eshopu nebo uživatelského rozhraní vaší mobilní či webové aplikace. Kladu důraz na použitelnost, atraktivní vzhled a přehlednost.
  • Návrh vizuální identity – Vytvořím pro vaši značku vizuální identitu, která vás odliší od ostatních. Navrhnu logo, vypracuji grafický manuál a vytvořím marketingové materiály pro propagaci vašeho projektu či firmy (např. plakáty, vizitky, prezentace, bannery…).

Jsem spolehlivá a vždy dodržuju deadliny. Co si dohodnem, to platí. Dlouhodobě spolupracuji s dalšími freelancery a ráda je do vašeho projektu přizvu a celý projekt odřídím.

Ukázky práce:

Návrh stránky pro TrudanceGrafický návrh stránek Donkey republicGrafický návrh pro e-shop Klamart – portfolioNávrh stránek pro aplikaci BudgeeNávrh stránek pro aplikaci Budgee
Zobrazit všech 34 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a zahraničí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Makovská
Krakovská 38
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Email:marketamakovska@gmail.com
Web:marketamakovska.cz
Messenger:Facebook Messenger makovskamarketa
WhatsApp:WhatsApp 420602424960
Skype:Skype makynka_mak
Účet:265492004 / 0300 (ČSOB)
:05683611 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Markéta je velmi šikovná UX a UI designérka s velkým talentem, zvědavostí a chutí neustále se rozvíjet a učit novým věcem. Jednoznačně ji mohu doporučit komukoliv, kdo potřebuje udělat kvalitní práci v souladu s moderními praktikami a trendy.
Radovan Šurlák
vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS