Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Makovská > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Markéta Makovská — webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Markéta Makovská:
Markéta mi pomohla s redesignem mého blogu na WordPressu. Ještě než jsme se vůbec na něčem dohodly, udělala mi vyčerpávající analýzu nedostatků a navrhla řešení. Při samotném procesu vždy platilo to, co slíbila. I po ukončení zakázky se na ni můžu kdykoliv obrátit. Profesionální jednání. Doporučuji.

Gabriela Bartošová

copywriterka, překladatelka, blogerka
Spolupráce s Markétou Makovskou probíhala skvěle a rychle. Bylo mi ihned porozuměno, i přes můj zelenáčský slovník, co si jak představuju, a následně navrhnuto řešení. Jsem nadmíru spokojená s komunikací a ochotou. Byly mi vysvětleny všechny funkce a chod zrealizovaných webovek do detailu, tím pádem si je mohu dál vést a organizovat sama. Předala jsem Markétě mé webové stránky jako jeden velký chaos a bylo z něho vytvořeno veledílo. Děkuji!

Tereza Ravera

ravera.tereza@gmail.com
Spolupráci s paní Makovskou mohu vřele doporučit. Profesionální a velmi rychlé jednání a realizace mnou poptávaného webového projektu.

Jan Herzán

Marketing Manager
www.lovemalta.eu ~ jan.herzan@lovemalta.eu
Poptával jsem grafický návrh webu. Věcná, svižná spolupráce a vyjasnění představ a připomínek v diskusi nad konceptem. Termíny a rozpočet dodrženy. (Pozn.: v době psaní recenze, 2/2021, nebyla výsledná podoba webu dosud zveřejněna.)

JUDr. Dominik Fojtů

advokát
www.dominikfojtu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS