Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Waas

Mgr. Markéta Waas

lektorka zážitkové výuky francouzštiny a češtiny pro cizince

Mgr. Markéta Waas
Mgr. Markéta Waas - logo

Po mých kurzech francouzštiny se i věčný začátečník dokáže s přehledem domluvit. Při výuce nepoužívám žádné učebnice. Naladím vás na notu cizího jazyka tak, aby učení bylo přirozené a bavilo vás. Formou kavárenské konverzace, při vaření, cvičení jógy, na pikniku… si budeme hlavně povídat a vyjadřovat se v cizím jazyce. Témata zvolíme taková, abyste je v životě opravdu využili. S každou hodinou uvidíte pokroky.

 • Podzimní kurzy zážitkové francouzštiny – 12 lekcí pro max. 6 studentů. Čeká vás konverzace s rodilým mluvčím, kurzy vaření, lekce jógy, sushi, degustace francouzských vín, piknik, pétanque, filmová prezentace a další.
  • Začátečníci (21. 9. – 14. 12.), každý čtvrtek 17.30–19.00, cena 3.500 Kč.
  • Mírně pokročilí (20. 9. – 6. 12.), každou středu 18.15–20.15, cena 3.900 Kč.
  • Pokročilí (20. 9. – 6. 12.), každou středu 16.15–18.15, cena 4.500 Kč.
 • Online kurz francouzštiny – 6 týdnů výuky, 4 Skype konference, 2 individuální lekce (osobně nebo po Skype), spousta cvičení na gramatiku, psaní, čtení a poslech. Kurz je zaměřený na rozvoj všech jazykových dovedností. Povedu vás, ale zároveň budete mít volnost a možnost výběru pracovních materiálů. Cena kurzu 1.800 Kč.
 • Individuální výuka francouzštiny a češtiny pro cizince
  • Balíček Start (6 týdnů za 1.800 Kč) – každý týden probereme jedno téma, dáme si úkol na gramatiku a pokonverzujeme přes Skype (30 min). Vhodné pro studenty všech jazykových úrovní.
  • Balíček Standard (6 týdnů za 2.700 Kč) – každý týden probereme jedno téma, dvakrát týdně si dáme úkol na gramatiku, jednou týdně konverzace přes Skype nebo osobní setkání (60 min). Dám vám konkrétní tipy, jaké metody používat ke zlepšení mluvení, porozumění, výslovnosti a slovní zásoby. Kurz zohledňuje nedostatek času pro studium, ale zároveň se vám budu připomínat s různými aktivitami, takže s jazykem neztratíte kontakt.
  • Balíček Exclusiv (6 týdnů za 3.600 Kč) – každý týden probereme jedno téma, pokonverzujeme přes Skype nebo se osobně setkáme (90 min), dvakrát týdně si dáme úkol na gramatiku, třikrát týdně krátká aktivita zaměřující se na poslech, čtení nebo výslovnost. Vypracuji vám individuální studijní plán a dám osvědčené tipy, jak pracovat se studijními materiály a jaké používat metody pro zlepšení francouzštiny.
 • Francouzština pro maminky na mateřské (12. 9. – 12. 12.), každé úterý 9.00–10.00, 14 lekcí × 60 min, cena 2.200 Kč. U kávy probereme témata každodenního života, konverzaci z mnoha oblastí, gramatické jevy jakou součást konverzace, poté si vysvětlíme proč, co a jak. Výuka probíhá v učebně s malým dětským koutkem.

Francouzština si mě vybrala už na střední škole, kde jsme se pomalu seznamovaly, a má vášeň pro ni propukla jejím studiem na vysoké škole. Během svého studijního pobytu ve Francii jsem měla možnost poznat francouzské školství, kulturu a život. Prostřednictvím školní praxe a následně své soukromé jsem se dostala do styku s různými jazykovými materiály a technikami výuky, se kterými pracuji ve svých kurzech.

Zážitková výuka francouzštiny:

Degustace francouzských vín a sýrů | zážitkový kurz výuky francouzštinyKuchařská lekce | zážitkový kurz výuky francouzštinyFrancouzský lektor Remy nám přišel přiblížit svou zemi | zážitkový kurz výuky francouzštinyLa soirée de smoothie | zážitkový kurz výuky francouzštinyStudent zážitkového kurzu si pro nás připravil prezentaci s degustací
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; kurzy v Plzni, online výuka celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Markéta Waas
Lobezská 107/41
Plzeň
326 00
Mobil:606 636 686
Email:marketa.waas@gmail.com
Web:www.marketawaas.cz
Facebook:Facebook zazitkovafrancouzstina
:87067731

Doporučení z první ruky

U paní Markéty jsem absolvovala individuální kurzy konverzace a fonetiky. Oba kurzy byly vedeny na profesionální úrovni a vždy byly přizpůsobeny mým požadavkům. Než jsem začala kurzy navštěvovat, bála jsem se francouzsky promluvit, měla jsem pocit, že to prostě neumím a zaostávám. Individuální kurzy u paní Markéty byly nejlepší volbou, neuvěřitelně mi pomohla se v jazyce posunout a zlepšit. Nyní jsem schopna bez přemýšlení reagovat francouzsky. Ještě jednou děkuji :)
Alena Štěpánková
studentka francouzštiny

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS