Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Opolecký — specialista na PPC reklamu a online marketing


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Martinem Opoleckým spolupracujeme skoro rok a vřele jeho služby doporučuji. Naše firma jeho služeb využívá a jsme velmi spokojeni jak s jeho prací tak jeho přístupem a doufáme, že naše spolupráce bude úspěšná i v budoucnu.

Tomáš Horský
vedoucí e-shopu Všezapůlku.cz
vsezapulku.cz

S prací Martina Opoleckého jsem velice spokojen – profesionální přístup, výborná komunikace a zlepšení pozice firmy u placených reklam. Mohu jen doporučit.

Marek Auterský
jazykový koordinátor ve společnosti Profiprekladatel.cz
www.profiprekladatel.cz

Děkuji panu Opoleckému za jeho perfektní služby a především perfektní PPC znalosti. Pomohl nám rozšířit povědomí o našem eshopu a dokázal navýšit obrat o několik desítek procent.

Tomáš Ježek
CEO ve společnosti VšeProiPhony.cz
www.vseproiphony.cz

S Martinem Opoleckým spolupracujeme již delší dobu a spolupráci s ním hodnotím velmi kladně. Od prvního kontaktu jsem z něj měl dobrý pocit, prostě je to velký profesionál. AdWords ovládá dokonale! Je samostatný, kreativní, výborně se s ním komunikuje. Zoptimalizoval kampaně, které jsme si předtím vedli sami, a vytvořil nové. Výsledky se dostavily velmi rychle. Snížila se cena za konverzi, zvýšily se tržby z AdWords. Takže celkově velká spokojenost :)

Martin Peti
majitel eshopu Baterie.sk
www.baterie.sk

S Martinem spolupracujeme již nějaký pátek a jsme moc spokojeni, spravuje pro nás naše kampaně na více projektech a moc na něm oceňuji to, že každý náš „šílený nápad“ nebo projekt podpoří svými znalostmi. Spolupráci vřele doporučuji za všechny naše projekty.

Pavlína Kavková
Virtualasistentka.cz
www.virtualasistentka.cz info@virtualasistentka.cz 604 246 913