Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Opolecký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Opolecký — specialista na PPC reklamu a online marketing

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Martin Opolecký:
S Martinem Opoleckým spolupracujeme skoro rok a vřele jeho služby doporučuji. Naše firma jeho služeb využívá a jsme velmi spokojeni jak s jeho prací tak jeho přístupem a doufáme, že naše spolupráce bude úspěšná i v budoucnu.

Tomáš Horský

vedoucí e-shopu Všezapůlku.cz
vsezapulku.cz
S prací Martina Opoleckého jsem velice spokojen – profesionální přístup, výborná komunikace a zlepšení pozice firmy u placených reklam. Mohu jen doporučit.

Marek Auterský

jazykový koordinátor ve společnosti Profiprekladatel.cz
www.profiprekladatel.cz
Děkuji panu Opoleckému za jeho perfektní služby a především perfektní PPC znalosti. Pomohl nám rozšířit povědomí o našem eshopu a dokázal navýšit obrat o několik desítek procent.

Tomáš Ježek

CEO ve společnosti VšeProiPhony.cz
www.vseproiphony.cz
S Martinem Opoleckým spolupracujeme již delší dobu a spolupráci s ním hodnotím velmi kladně. Od prvního kontaktu jsem z něj měl dobrý pocit, prostě je to velký profesionál. AdWords ovládá dokonale! Je samostatný, kreativní, výborně se s ním komunikuje. Zoptimalizoval kampaně, které jsme si předtím vedli sami, a vytvořil nové. Výsledky se dostavily velmi rychle. Snížila se cena za konverzi, zvýšily se tržby z AdWords. Takže celkově velká spokojenost :)

Martin Peti

majitel eshopu Baterie.sk
www.baterie.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS