Doporučení z první ruky

Martin Pavelka — grafický designér, 3D vizualizátor interiérů a exteriérů


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Martinem jsem spolupracoval v rámci vizualizace projektu nového stadionu pro SK Louky, která měla být použita na titulní stranu Magazínu Váš Zlín. Přestože se jednalo o šibeniční termín, Martin vše zvládl zařídit v předstihu. Moji představu do puntíku naplnil, sehnal dron, následně jsme vybrali vhodnou fotku z ptačí perspektivy, z dodaných územních plánů vše namodeloval a výsledek předčil má očekávání. Detaily jako stíny různých objektů, parkující autobus či diváci na tribunách způsobily, že nezaujatý čtenář se skutečně domníval, že areál již stojí a nejedná se o pouhou vizualizaci. I díky těmto zkušenostem spolupracujeme dále, tvoříme fotbalové zpravodaje, grafiky na nábory, plníme sociální sítě. Martin má nemalý podíl na tom, že klub je hodně vidět na veřejnosti a roste mu renomé.

SK Louky

Martinovy služby doporučuji. Jednalo se o návrh kuchyně. Rychlé a vstřícné jednání. Návrh byl dle našich představ. Precizní práce a velká vstřícnost :-).

Lucie Zubec

Velmi dobrá komunikace, rychlá, hezká a nápaditá práce. Veškeré připomínky vždy operativně doplněny k maximální spokojenosti. Doporučuji.

Libor Grabec
realitní makléř
www.liborgrabec.cz grabeclibor@seznam.cz