Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Perlík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Perlík — autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 36 doporučení prezentace Ing. Martin Perlík:
Pana Ing. Martina Perlíka vřele doporučuji pro jeho rychlost, preciznost a spolehlivost. Díky jeho ochotě jsme potřebnou, kvalitně zpracovanou dokumentaci získali během pár dní a navíc ji dodal přímo na místo mého bydliště.

Jarmila Adamcová

Martin Perlík je příjemný a spolehlivý profesionál!

Veronika Fišerová

fiserova.veronika@seznam.cz ~ 608 765 478
Martina (projekci Perlík) jsme oslovili, aby nám okem odborníka zhodnotil zamýšlený nákup nemovitosti. Z původně relativně levné a romantické stavby se náhle stala téměř noční můra s vidinou vysokých výdajů s finální cenou vyšší než u novostavby na předměstí Prahy. Martin jednoznačně ukázal, že je odborníkem ve svém oboru. Na prohlídku přišel řádně připraven a po vzájemné diskuzi o nemovitosti cestou do lokality si jen dělal poznámky, měřil, kontroloval, občas se majitele ptal na různé dodatečné informace. Po prohlídce nám vysvětlil všechny body, které se mu nelíbily a kde viděl největší problémy; v následujících dnech je ještě zaslal v přehledném reportu. Cenu, kterou jsme za prohlídku zaplatili, rozhodně nepovažuji za vyhozené peníze. Rozhodně doporučuji podobnou prohlídku všem, kdo o koupi nemovitosti uvažují.

Michal Král

IT bezpečnostní specialista
mike@pcking.cz
Ing. Martin Perlík a jeho otec se věnovali projektu využití domu po mém otci v obci Hradčany. Spolupráce s oběma byla velmi vstřícná. Vypracovali dvě studie i s podrobným finančním plánem a to za velice příznivých podmínek a přesně podle zadání. Byli schopni technicky realizovat moje plány a pomohli i s ujasněním dalšího využití. Jejich spolupráce je jako posezení u kávy s dobrými nápady… Moc oběma děkuji, přestože bohužel vzhledem k rodinné situaci k realizaci nedošlo.

Iva Bajtlerová

klinická logopedie a centrum canisterapie
www.canitera.cz
Služeb pana Perlíka jsem využil k vytvoření projektové dokumentace pro ohlášení stavby. Jednalo se o přístavbu rodinného domu z 30. let, kde jedním ze základních požadavků bylo, aby navrhovaná přístavba stylem nenarušila stávající ráz domu. Pan Perlík tento požadavek splnil k mé naprosté spokojenosti. Projektová dokumentace byla dodána podle domluveného termínu. K mé radosti přispělo i to, že v okamžiku potřeby provedení změn v technické dokumentaci, která již byla hotová a předaná, tyto změny pan Perlík velice rychle a zdarma opravil. Jeho jednání bylo velmi vstřícné a korektní. Mohu ho vřele doporučit.

Jiří Langšádl

Pana Perlíka musím v každém případě doporučit. Cena nebyla příliš vysoká, k věci přistupoval odpovědně, vše vyřizoval včas a byl dostatečně flexibilní. Také jeho znalosti a navrhovaná řešení se nám líbily, ačkoli v tomto ho jako laik nemohu posoudit.

Stanislav Holubec

Ing. Martina Perlíka jsme žádali o posouzení nového bytu v developerském projektu statek Šeberov. Velmi nám pomohl při rozhodování, zda tento byt zakoupit či nikoliv, neboť objevil poměrně velké množství detailů, na které bychom jako laici vůbec nepřišli. Dále nám poradil, jak vybrat vhodnou dřevěnou podlahu, abychom nebyli zklamáni jejími vlastnostmi apod. Podával informace nezaujatě, ale věcně a nesnaží se vám vnutit, že jeho názor je ten nejlepší. Při takto velké investici, jako je zakoupení nového bytu, se přizvání nezávislého odborníka velmi vyplatí, neboť developer vše pouze vychvaluje, ale některé věci záměrně přehlíží.

Miroslava Ott

774 572 811
Pan Perlík nám vypracoval projekt pro kompletní rekonstrukci domu z roku 1931 v Klecanech. Spolupráce byla od začátku až do konce naprosto bezproblémová. Pan Perlík vždy rychle reagoval na naše emaily a telefonáty. Věci dokáže komunikovat jasným stylem, takže i nestavař se lehce zorientuje. Díky němu bylo jednání s úřady bez komplikací. Neocenitelná je také jeho profesionalita a spolehlivost. Jednoduše jsme věděli, že jsme v dobrých rukách. Kéž by vše během procesu rekonstrukce bylo tak lehké.

Helena Rounová

hrounova@gmail.com
Navštívil jsem historicky první Martinův seminář o rekonstrukcích domů a tuto akci bych doporučil všem zájemcům o pořízení starší nemovitosti nebo majitelům začínajícím s rekonstrukcí. Prezentace vhodně navázala na Martinovu knížku o rekonstrukcích – konkrétní případy a odpovědi na naše specifické dotazy propojily teorii s praxí. Velkým přínosem je diskuse nad plány jednotlivých účastníků a možnost vzájemného předání zkušeností. Oceňuji nízký počet posluchačů, umožnil skutečně osobní přístup a zajímavé konzultace.

Daniel Malczyk

DB specialista, vývojář a houslista
https://cz.linkedin.com/in/danielmalczyk
Pan Perlík pro nás zpracoval zdařilý projekt rekonstrukce menšího bytu (2+kk) na Vinohradech. Naše zadání a průběžné připomínky buď zapracoval nebo navrhl vyhovující alternativní řešení. Spolupráce během projektování byla seriozní a vstřícná, takže spokojenost.

Ing. Oldřich Novák

onovak.hk@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS