Doporučení z první ruky

Ing. Martin Perlík — autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů


Zobrazuji č. 31-38 z celkem 38 doporučení

Martina Perlíka znám hodně dlouho úplně jinak než jako stavaře a projektanta. I v civilním životě je zodpovědný a pečlivý, proto když jsem se rozhodl rekonstruovat RD padla první volba na něj. A musím říct, že jsem rád. Udělal projekt podle našich laických představ a udělal ho dobře. Z technického hlediska a s odstupem času by se dalo pár věcí udělat lépe, nicméně i tak jsme velmi spokojeni a celá rekonstrukce dopadla dobře. Kromě toho je Martin i dost flexibilní, je na telefonu a nikdy jsem neměl pocit, že ho otravuju, i když moje dotazy byly někdy až infantilní. Takže za mě s radostí doporučuji.

Filip Krolupper

Pan Perlík pro nás zpracovával projekt rekonstrukce rodinného domu. Spolupráce s ním byla perfektní. Ke každému detailu projektu přistupoval velmi pečlivě a zodpovědně. I po zpracování projektu s námi ochotně spolupracoval při zpracování žádosti o dotaci v rámci programu Zelená úsporám. Rovněž stavební firma, kterou jsme pro realizaci rekonstrukce najali, se vyjádřila, že je to jeden z nejlépe zpracovaných projektů, se kterým se setkali a že se podle něj velmi dobře staví.

Martina osobně znám již dlouho, ale jeho profesionální služby jsem využil poprvé až letos. Po koupi podkrovního bytu jsem zvažoval provést částečnou rekonstrukci. Díky jeho jedné prohlídce bytu mne nasměroval správným směrem a dal k dobru spoustu užitečných typů. Částečnou rekonstrukci mám již snad úspěšně za sebou. Martina mohu jako stavebního konzultanta vřele doporučit.

Karel Valenta

Ing. Martina Perlíka jsem kontaktoval ohledně rekonstrukce podlah bytu ve starším domě. Jeho rady byly věcné a směřovaly k tomu, aby zamýšlená rekonstrukce byla smysluplná a zbytečně se neprodražila. Osobní jednání bylo velice milé a přátelské. Bylo mi potěšením. Děkuji a doporučuji.

Jan Pacovský

Začínáme s rekonstrukcí starého domu. Jedna v prvních věcí, kterou jsem udělala, byl nákup knihy pana Perlíka. Když jsem objevila, že pořádá webinář, přihlásila jsem nás a považuji to za výborně investované peníze. V rámci webináře jsme se dozvěděli řadu praktických bodů, o kterých jsme do té doby nepřemýšleli. Díky 4 detailním případových studiím jsme si udělali realističtější obrázek o tom, kolik nás bude přestavba stát. Na závěr nám pan Perlík dal několik konkrétních rad přímo k našemu projektu, a to na základě materiálů, které jsme poslali předem. Forma webináře nám vyhovovala, vše proběhlo plnohodnotně z domácího prostředí – mohla jsem se zúčastnit s manželem společně, a to včetně možnosti klást otázky a reagovat.

Kateřina Merklová

Zúčastnila jsem se semináře Nebojte se rekonstrukce domu. Seminář byl velmi dobře připraven, teoretická část byla prokládána příklady z praxe. Materiály ze semináře jsou přehledné a dobře strukturované, je na nich vidět, že byly připraveny s odbornou péčí.

Ludmila Olšáková
603 479 349

Pan Perlík mi připravil projektovou dokumentaci na kompletní rekonstrukci 100 let starého bytu a s jeho prací jsem velmi spokojená. Bez váhání ho mohu doporučit. Ocenila jsem, že má hodně zkušeností z praxe a dokázal mi navrhnout smysluplná řešení. Pracoval rychle, byl flexibilní a celkově se mi s ním spolupracovalo velice dobře.

Ing. Petra Bezdíčková
marketingová manažerka

Martin Perlík nám posuzoval bungalov postavený v 80. letech. Řešili jsme otázku, jak získat více prostoru, pro a proti různých možností - nástavba vs. přístavba, případně pouze změna dispozic. Po osobní schůzce a prohlídce navrhl pan Perlík pokračovat s nákresem tří variant, které ve zprávě zhodnotil. Nejpřínosnější pro nás byla následná diskuse nad těmito třemi variantami, vysvětlení omezení a proveditelnosti různých variant a různých řešení. Toto byl skvělý startovací bod do našeho dalšího přemýšlení, rozhodování a směřování kam dál s rekonstrukcí a zamýšlenou přestavbou.

Martin Filipec