Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Perlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Perlík — autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů

Zobrazuji č. 110 z celkem 32 doporučení prezentace Ing. Martin Perlík:
Robert Vlach
S Martinem Perlíkem jsem během posledních několika let konzultoval řadu otázek týkajících se projektování a stavařiny, vždy k mé 100% spokojenosti. Mohu říci, že je to špičkový profesionál, který se velmi dobře orientuje v celé šíři svého oboru a neustále se dále vzdělává, publikuje a přednáší. Mohu jej vřele doporučit jako projektanta i konzultanta pro oblast stavebnictví a správy nemovitostí.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Kateřina Čambalová
Martina doporučuji už déle, protože problematice svého oboru velmi dobře rozumí. Nyní jsem ho vyzkoušela osobně při posouzení staršího domu, který právě kupujeme. Pomohl nám vyhodnotit, co nás čeká za investice teď i v budoucnosti, čím se zabývat prioritně a co až tak nehoří. Jeho poradenství nám velmi pomohlo a určitě ho ještě využijeme při dalším plánování.

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Dominika Špačková
Martina znám dlouho jako pečlivého a dobře organizovaného člověka. Když jsme začali zvažovat vlastní bydlení, Martin nám nabídl konzultaci speciálně zaměřenou na mladé páry zvažující možnosti vlastního bydlení. Martin nám pomohl najít cestu kudy se ubírat a velmi dobře poradil, co se dá dělat s nemovitostí, která potřebuje kompletní rekonstrukci. Díky tomu nám pomohl vyřešit problém, který se s námi táhl dlouhou dobu.

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
David Karban
Martina jsem požádal o pomoc se zhodnocením bytu, u kterého jsme zvažovali koupi. Je vidět, že se na danou problematiku specializuje byl jsem překvapen mnohými dotazy, které mě, jako laika v této oblasti, vůbec nenapadly. Pokud bych ještě v budoucnu kupoval další nemovitosti, nebudu váhat a obrátím se na Martina znovu.

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor
Adam Vrána
Jsme moc rád, že jsem měl tu čest poznat Martina osobně na jeho semináři o rekonstrukcích rodinných domů. Sám jsem nyní na rozcestí, co a jak dál řešit s našim bydlením a jeho dobře cílené rady přišly jako na zavolanou :) Ačkoliv jsem dosud sbíral informace o rekonstrukcích rodinných domů na Googlu, nevěděl jsem pořád dost na to, abych se dokázal rozhodnout. Je pro mě smysluplné koupit starší dům a ten zrekonstruovat, nebo je lepší volba koupit pozemek a postavit dům nový? No a díky Martinovi a jeho semináři už vím, co mě reálně čeká v obou případech, na kolik mě to zhruba přijde a jak dlouho to bude trvat. Martin je zkrátka člověk, který rozumí svému řemeslu. A doporučuji jeho konzultace všem, kteří se rozhodli pustit se do rekonstrukce staršího domu.

Adam Vrána

UX designér a textař
Pan Martin Perlík zpracovával projekt stavebních úprav mého rodinného domu. Provedl zaměření domu a navrhl několik variant nového využití vnitřního prostoru. Zodpovědně zajišťoval veškerou komunikaci se stavebním úřadem a dalšími institucemi, o všech jednáních mne průběžně informoval. Martin Perlík ochotně a promptně reagoval na naše požadavky a byl nápomocen při prodiskutování možných řešení stavby. S osobním přístupem pana Perlíka jsem velmi spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.

Martin Chrást

martin.chrast@ids-media.cz ~ 739 030 498
Martin Perlík mi posuzoval starší dům po částečné rekonstrukci, avšak s nevyhovující dispozicí. Navrhl dvě varianty přestavby, z nichž jednu jsem více méně očekával, avšak druhá pro mě byla milým překvapením, protože je jednodušší, levnější a vypadá zajímavě. Jeho služby byly rychlé, výstup srozumitelný, cena OK. Jako bonus mi navíc realisticky odhadl možnosti prodeje jiného domu a jak se později ukázalo, jeho názor se zcela shodoval s názorem realitních kanceláří. Jediné, co mě mrzí je, že jsem o Martinových službách nevěděl dřív, kdy jsem jiný starý dům kupoval. Ušetřily by mi dost starostí a možná i peněz. Pokud kupujete starší dům nebo se ho chystáte rekonstruovat a sami stavařině moc nerozumíte, rozhodně se na Martina obraťte.

Marek Prokop

Pan Perlík pro naši organizaci zpracovával projekt na rekonstrukci a rozšíření horské chaty Smrčník v Rychlebských horách. Vedle flexibilního jednání a odpovědného přístupu oceňujeme především kreativitu a snahu zapracovat specifické potřeby pro využití chaty. Pan Perlík dokázal velmi dobře skloubit požadavky, které by chata při svém provozu měla splňovat, s možnostmi chaty i omezeními danými současnou stavbou. Pan Perlík umí také nabídnout různá nová řešení a možnosti využití alternativních stavebních přístupů. Práci pana Perlíka doporučujeme.

Dalimil Toman

Hnutí Brontosaurus
dalimil.toman@brontosaurus.cz
Martin Perlík pro mne vypracoval přesné zaměření mezonetového bytu včetně statického řešení probíhajících stavebních úprav. Jeho práce se vyznačuje osobním a profesionálním přístupem. Zpracování dokumentace bylo velmi rychlé a na vysoké úrovni. Nejvíce oceňuji nápaditost finálního statického řešení, kde bylo zapotřebí zakomponovat historické a moderní prvky do jednoho celku. Jeho osoba je pro mne jasnou volbou v případě potřeby projekčního zpracování či poradenství.

Václav Rúčka

Pana Ing. Martina Perlíka vřele doporučuji pro jeho rychlost, preciznost a spolehlivost. Díky jeho ochotě jsme potřebnou, kvalitně zpracovanou dokumentaci získali během pár dní a navíc ji dodal přímo na místo mého bydliště.

Jarmila Adamcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS