Doporučení z první ruky

Martin Skřivánek — konzultant a tvůrce značek


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Workshop s Martinem mi zábavnou formou pomohl dostat do mých textů jasnější strukturu. Jeho užitečné rady se mi vryly pod kůži a mému intuitivnímu psaní nastavily pevnější řád.

Pavel Ovesný
podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály
https://www.naucmese.cz/pavel-ovesny

Martin nám pomohl definovat brand vize cestovatelského portálu. Jeho marketingová školení nám pomáhají k oslovení desetitisíců cestovatelů.

Jakub Kolář
cestolet.cz

Martin po důkladné analýze mé práce vytvořil texty na web, které výborně popisují jak mé profesionální služby, tak i mou osobnost. To vše propojil v jeden osobitý a vkusný celek.

Ladislav Kasal
ladislavkasal.cz

Oceňuji Martinovu schopnost se v krátkém čase zorientovat v oboru mého podnikání. Jeho texty jsou výstižné, srozumitelné a hlavně poutavé. Spolupráci s ním mohu jednoznačně doporučit.

Jiří Mlejnek
fid-avionics.eu

S Martinem jsem jako PPC specialista spolupracoval na několika projektech. Jeho texty jsou výstižné, promyšlené a skvěle se s nimi pracuje i v PPC inzerátech. Martin své práci perfektně rozumí, a z našich konzultací i výstupů vím, že nad nimi uvažuje opravdu do hloubky.

Martin Mucha
PPC specialista
www.martinmucha.cz muchappc@gmail.com 724 554 244

Chci ještě jednou poděkovat Martinovi za přípravu a vedení školení o copywritingu. Coby jeho mentorku mě bavila naše setkání předem a konzultace průběhu školení. Chci vypíchnout Martinovy silné lektorské stránky, a to především autenticita projevu, vyvolal ve mně důvěru a optimizmus, že i já se v tématu můžu zlepšit. Empatie a naslouchání, které mi dávalo prostor k vlastnímu projevu. A taky práce s humorem, bavilo mě Martinovo vtipkování a pomohlo mi udržet pozornost po celou dobu celodenního školení.

Irena Pajerová
trenérka softskillů a lektorka cizích jazyků, kordinátorka a mentorka v Dobrovolnické akademii INEX
pajerovaren@gmail.com

Moc Martinovi děkujeme za zpracování příběhů o životě s epilepsií. Při jejich čtení jsem byla vtažená do děje a příběhy se mi „dostaly pod kůži“. Komunikace s Martinem byla moc příjemná a vstřícná a věřím, že vytvořením příběhů pro naši neziskovku naše spolupráce nekončí.

S Martinem jsem se profesně setkala několikrát. Aktuálně nám pomáhá se spuštěním nového nezávislého projektu, mně – mámě na rodičovské a mé kamarádce & kolegyni volnonožařce. Jde o vzdělávací volnočasovou aktivitu pro děti – vaření. Máme s touto praxí několikaleté zkušenosti, zatím jen pro uzavřenou komunitu a právě to je ono – chceme se dostat do širší veřejnosti. Martin dokáže snadno zhodnotit situaci, pokládá ty správné dotazy, nabízí několik vlastních variant řešení, mentoruje nás. Za to mu patří velký dík a už brzy se těšíme, že ukážeme a odkážeme na víc!

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!

Pavel Filip
organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje
riseandshine.cz pavel@riseandshine.cz 603 568 618

Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.

Jiří Martišek
NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě
www.posilovnawebu.cz