Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Skřivánek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Skřivánek — copywriter, brandbuilder a mentor

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Martin Skřivánek:
Pavel Ovesný
Workshop s Martinem mi zábavnou formou pomohl dostat do mých textů jasnější strukturu. Jeho užitečné rady se mi vryly pod kůži a mému intuitivnímu psaní nastavily pevnější řád.

Pavel Ovesný

podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály
Martin nám pomohl definovat brand vize cestovatelského portálu. Jeho marketingová školení nám pomáhají k oslovení desetitisíců cestovatelů.

Jakub Kolář

cestolet.cz
Martin po důkladné analýze mé práce vytvořil texty na web, které výborně popisují jak mé profesionální služby, tak i mou osobnost. To vše propojil v jeden osobitý a vkusný celek.

Ladislav Kasal

ladislavkasal.cz
Oceňuji Martinovu schopnost se v krátkém čase zorientovat v oboru mého podnikání. Jeho texty jsou výstižné, srozumitelné a hlavně poutavé. Spolupráci s ním mohu jednoznačně doporučit.

Jiří Mlejnek

fid-avionics.eu
S Martinem jsem jako PPC specialista spolupracoval na několika projektech. Jeho texty jsou výstižné, promyšlené a skvěle se s nimi pracuje i v PPC inzerátech. Martin své práci perfektně rozumí, a z našich konzultací i výstupů vím, že nad nimi uvažuje opravdu do hloubky.

Martin Mucha

PPC specialista
www.martinmucha.cz ~ muchappc@gmail.com ~ 724 554 244
Chci ještě jednou poděkovat Martinovi za přípravu a vedení školení o copywritingu. Coby jeho mentorku mě bavila naše setkání předem a konzultace průběhu školení. Chci vypíchnout Martinovy silné lektorské stránky, a to především autenticita projevu, vyvolal ve mně důvěru a optimizmus, že i já se v tématu můžu zlepšit. Empatie a naslouchání, které mi dávalo prostor k vlastnímu projevu. A taky práce s humorem, bavilo mě Martinovo vtipkování a pomohlo mi udržet pozornost po celou dobu celodenního školení.

Irena Pajerová

trenérka softskillů a lektorka cizích jazyků, kordinátorka a mentorka v Dobrovolnické akademii INEX
pajerovaren@gmail.com
Moc Martinovi děkujeme za zpracování příběhů o životě s epilepsií. Při jejich čtení jsem byla vtažená do děje a příběhy se mi „dostaly pod kůži“. Komunikace s Martinem byla moc příjemná a vstřícná a věřím, že vytvořením příběhů pro naši neziskovku naše spolupráce nekončí.

Alena Červenková

www.spolecnost-e.cz ~ alena.cervenkova@spolecnost-e.cz
S Martinem jsem se profesně setkala několikrát. Aktuálně nám pomáhá se spuštěním nového nezávislého projektu, mně – mámě na rodičovské a mé kamarádce & kolegyni volnonožařce. Jde o vzdělávací volnočasovou aktivitu pro děti – vaření. Máme s touto praxí několikaleté zkušenosti, zatím jen pro uzavřenou komunitu a právě to je ono – chceme se dostat do širší veřejnosti. Martin dokáže snadno zhodnotit situaci, pokládá ty správné dotazy, nabízí několik vlastních variant řešení, mentoruje nás. Za to mu patří velký dík a už brzy se těšíme, že ukážeme a odkážeme na víc!

Jana Petáková

jana.petakova90@gmail.com
O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob, jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!

Pavel Filip

organizátor konferencí Rise&Shine, lektor osobního rozvoje
riseandshine.cz ~ pavel@riseandshine.cz ~ 603 568 618
Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.

Jiří Martišek

NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě
www.posilovnawebu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS