Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Straka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Straka — webmaster, webdesignér a e-learning developer

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Martin Straka:
S Martinem je výborná spolupráce již téměř 20 let. Z počátečních jednoduchých příprav PP prezentací, jsme se v posledních letech dostali až k vytváření dabovaných videoprezentací či instruktážních filmů. Vše je vždy zpracováno ve vysoké kvalitě. Pro dabování filmů Martin spolupracuje s profesionálními herci, takže výsledkem jsou špičkové videa. Výsledek práce je ke zhlédnutí na prodejnách a servisech Best Drive po celé České a Slovenské republice. Co se týká další spolupráce, předpokládám, že budeme i nadále spolupracovat – rychle, spolehlivě a kreativně. Mohu jeho služby jedině doporučit.

Jiří Hradil

zákaznický servis ve společnosti Continental Barum s.r.o.
jiri.hradil@continental.cz
Děkuji za služby poskytované p. Martinem Strakou v oblasti správy webových stránek a e-businessu. Pan Straka svou práci vykonává rychle, ochotně a zejména na vysoké odborné úrovni. V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů nám je vždy k dispozici, vyniká vysokou adaptabilitou, profesionalitou a schopností zvládat i ty nejnáročnější zadání. Každému můžeme jeho služby jednoznačně doporučit.

Miroslav Žiačik

PR & e-business ve společnosti Continental Matador Rubber, s.r.o.
miroslav.ziacik@matador.sk
Delší dobu jsem chystala vlastní webové stránky, až jsem se konečně dostala k Martinovi. Společně jsme připravili strukturu stránek a ostatní jsem nechala již na něm. Vše připravil k mé plné spokojenosti. Web průběžně doplňujeme o nové vzory látek a dále vylepšujeme. Po spuštění nových webových stránek jsem zaznamenala znatelné zvýšení obratu mého velkoobchodu. Martina mohu určitě doporučit.

Viera Pátková

majitelka firmy Worldtex CZ s.r.o.
v.patkova@worldtex.cz
Touto cestou bych chtěl Martinovi poděkovat za dlouholetou spolupráci. Vždy byl ochotný, reagoval rychle na požadavky a zadání naší společnosti. Jako příklad mohu uvést obsah některých prací, které prováděl – příprava lokálních webových stránek ve 3 jazykových mutacích a pravidelné aktualizace webových stránek pro osobní a nákladní pneumatiky. S kvalitou provedených prací, s komunikací a hlavně termínem ukončení prací, jsem byl vždy velmi spokojený. Nesmím samozřejmě zapomenout i na příjemné vystupování a zákaznický přístup, který měl pan Straka v každodenní komunikaci. Vřele doporučuji každému, komu záleží na jménu a prezentaci firmy jen v tom nejlepším světle.

Martin Plevák

Marketing manager / Key account manager ve společnosti Continental Adria pnevmatike d.o.o.
martin.plevak@conti.sk
Martin pro nás zpracovává kompletní přípravu webových stránek o nákladních pneumatikách Continental pro český a slovenský trh. Jednak v případě nastavení úplně nových stránek, tak při jejich postupných úpravách, např. v případě jejich rozšiřování o další části o nových produktech. Ocenit musím zejména jeho profesionalitu, trpělivost, příjemnou a jasnou komunikaci. Spolupráce s Martinem je pro nás přínosná. Doporučuji!

Michal Bartoš

marketingový manažer ve společnosti Continental Barum s.r.o.
michal.bartos@continental.cz
Martin má oproti běžným agenturám obrovskou výhodu – je key accountem, kreativcem, programátorem, obchodníkem, marketérem a IT profesionálem v jedné osobě. Díky tomu se už při zadání projektu potkává s celým produkčním týmem naráz a to eliminuje mnoho běžných nedorozumění a komunikačních šumů. Když formuluji zadání, tak jej společně odladíme a upravíme do optimální podoby už na začátku a výsledný produkt tak vzniká rychleji a za méně peněz. Martin se snaží o projektu uvažovat podobně jako zadavatel – tedy tak, aby byl výstup optimalizován pro toho, kdo jej ve skutečnosti bude konzumovat (zákazník). Mně osobně to při našich projektech pomohlo, protože jsme společně dokázali přijít na vylepšení a modifikace, které výsledný produkt obohatily a pozvedly.

Lukáš Ohanka

CRM & Loyalty manažer ve společnosti Baťa
S Martinem Strakou mám jen nejlepší zkušenosti v oblasti webmasteringu při kompletní obnově obsahu stránek, následné údržbě, lokalizaci grafiky a dalších dílčích úkolech. Za jeho největší přednost považuji individuální přístup k jednotlivým požadavkům, konzultace podle potřeby a tím rychlé a bezchybné zpracování zakázky. Rozhodně doporučuji.

Iva Dolejšová

BU Commercial Specialty Tires ve společnosti Continental Barum s.r.o.
S Martinem jsem měla možnost spolupracovat při tvorbě e-learningů pro naše oddělení. Nejen, že své práci rozumí a vždy navrhl to nejlepší řešení při tvorbě jednotlivého projektu, ale také během zpracování velice ochotně zakomponovával další řešení či změny.

Klára Vošalíková

administrátor e-learningu Siemens Praha
klarita.v@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS