Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Tesárek — realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Bc. Martin Tesárek:
Pan Tesárek mi velmi pomohl. Kromě úžasného přístupu si mě získal i ochotou jednat se mnou, i když byl na dovolené. Doporučuji!

Peter Hajduček

specialista na weby a internetový marketing
www.unikum.cz
Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Makléře na doporučení a mně přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé laické otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.

Petra Větrovská

PPC specialistka
vetrovka.cz ~ petra.vetrovska@gmail.com ~ 604 475 487
Setkala jsem se s několika realitními makléři a pan Tesárek mne přesvědčil rozsahem svých služeb, profesionalitou, přístupem a celkovou cenou za tyto služby. Na pana makléře Tesárka jsem se mohla ohledně organizace prodeje bytu plně spolehnout. Fotografie bytu byly v dobré kvalitě, navíc natočil i zábavné video propagující můj pražský byt a jeho okolí. Kdybych potřebovala, služby pana Tesárka bych využila znovu. Mohu jej s klidným svědomím doporučit i ostatním prodávajícím.

Jana Vobecká

Na Martina jsem dostala doporučení od mých dobrých přátel, když jsem prodávala svůj byt v Uruguayské ulici na Vinohradech. S jeho službami jsem byla velice spokojená, zejména s profesionálním a odborným přístupem při prodeji bytu a jeho časovou flexibilitou. Díky své početné databázi klientů prodal Martin můj byt ještě dříve, než jsme spustili veřejnou inzerci na realitních portálech. Díky tomu jsem byla ihned schopna zarezervovat nový byt ve Valjevu (Srbsko) a dostat slevu za rychlou koupi. Ve stejný okamžik mi Martin pomohl najít druhý byt v Praze v Kodaňské ulici a pomohl mi pohlídat právní stránku při jeho koupi. Martina bych jednoznačně doporučila všem, kteří prodávají nebo kupují byt!

Radmila Nikśič

+381 63 8406 026
Již po několikáté jsem využil služeb firmy Makléři na doporučení. Vím totiž, že se mohu spolehnout na skutečnou profesionalitu. Těším se na další spolupráci.

Jaroslav Buzek

jednatel společnosti SDM Praha, s.r.o.
www.sdm.cz
Bydlím ve Frýdlantském výběžku a když jsem chtěla prodávat svůj dům, dostala se ke mně informace o realitním on-line kurzu Martina Tesárka. Kurz jsem shlédla a napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybych při prodeji domu mohla spolupracovala právě s Martinem, a tak jsem mu hned druhý den zatelefonovala. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svou intuici. Ačkoliv Martin spolupracuje především s klienty z Prahy a jejího okolí, reagoval velmi pružně a nabídl mi možnost, jak by mi s prodejem mého domu mohl pomoci. Na naši vzájemné spolupráci jsem si nejvíce cenila toho, jak Martin dokáže skloubit profesionální jednání realitního makléře s otevřeností, upřímností a laskavostí, která se ve světě byznysu nevidí úplně často. Je to zkrátka profesionál se srdcem „na pravém místě“.

Klára Heytmánková

www.radost-inspirace.com ~ 739 270 987
S panem Tesárkem jsme byli velmi spokojeni. Byl pečlivý, důsledný a měl s námi trpělivost a osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované. Jím zpracované inzeráty na prodej našeho bytu byly poutavé a pro potenciální kupce jistě zajímavé se všemi potřebnými informacemi – žádná informace, kterou bych jako kupující chtěl vědět, nechyběla. Pana Tesárka můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost, vřele doporučit. Pokud bychom chtěli někdy v budoucnu my nebo někdo z našich rodinných příslušníků, přátel nebo známých prodávat či kupovat nemovitost, rádi znovu využijeme Vašich služeb.

Jiří Pořický

731 135 291
Setkání s Martinem Tesárkem bylo zlomové v mém podnikání v realitním byznysu. Najednou jsem viděl mladého a úspěšného člověka, ze kterého vyzařuje pohoda a vstřícnost. Prostě vlastnosti makléře, které jsem ve svém okolí zatím moc neviděl. Najednou se ve mně zapálila taková ta zdravá dravost dokázat, že se dostanu na jeho úroveň minimálně stejně rychle jako on a na trhu, který je tomu pražskému trochu vzdálenější. To bude neuvěřitelný úspěch. Přeji všem lidem v Praze a okolí, kteří zvažují prodej, nákup nebo investici v nemovitostech, aby měli šanci se potkat s tímto odborníkem. Je to totiž ten jeden z mála profesionálů, kteří nevytáčejí čísla, ale hovory přijímají. A to je meta, kam se každý podnikatel chce dostat. Včetně mě.

Ondřej Sotorník

realitní makléř
Chci vám poděkovat za vaši nezištnou práci, kterou děláte pro úplné laiky v oboru realit. Hodlám pronajímat zrekonstruovaný byt v Brně a vaše videa, zvláště realitní snídaně, mně pro začátek velmi pomohla. Čeká mě ještě spousta věcí nastudovat, co se týká smluv, předávacích protokolů a v konečné fázi i přiznání daně. Přesvědčil jste mě, že mohou být i poctiví realitní makléři, kteří to dobře myslí se svými zákazníky. Snad ho i já použiji. Pracuji jako živnostník, takže vím, o čem mluvím. Dělám také pro zákazníky a vím, co to je si dělat reklamu prací. Rozhodně je to náročnější, ale člověka to více těší. Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Petr Stoudek

Od začátku června tohoto roku jsem juniorským makléřem u realitní kanceláře M&M reality. Práci realitního makléře jsem do té doby vůbec neznal, absolvoval jsem vstupní školení, které zahrnovalo pouze informace o tom, co je náplní mé práce. Vše směřovalo k jediné věci – „studené volání“. Jelikož jsem nevěděl o co se jedná, byl jsem velmi naivní a myslel jsem si, že to bude nejspíš strašně jednoduché. Nyní jsem u M&M 3 týdny a z monitoringu mám jeden úspěšný náběr (výhradní smlouva). To opravdu není moc povzbudivé. Ovšem posledních pár dní mě přece jen něco povzbudilo. Byly to vaše příspěvky, články, videa a hlavně vaše začátky. V několika videích se zmiňujete o tom, že se můžeme učit i z chyb jiných (tohle tvrzení mě opravdu zaujalo). Jelikož jsem se stejně jako vy, většinu života, až do této chvíle věnoval převážně sportu, nemám žádné zkušenosti ani znalosti na to, abych mohl tvořit „hodnotný obsah“. Chci říct, mám chuť se učit nové věci, poznávat svět obchodu s realitami a samozřejmě také vydělávat nějaké peníze. Mám jen jediný problém, nevím, kdo mi dá odborné vzdělání, neznám žádná jména od koho bych mohl čerpat znalosti. V obchodech jsem nenašel žádné knihy o tom, co mám vlastně jako realitní makléř znát. Obracím se proto na vás jako na odborníka. Chci vás poprosit o kontakty, u kterých jste vy získal zkušenosti a cenné rady. Podle vašeho vystupování i vaší práce, jste právě vy ten pravý, kdo by mi mohl poradit. Jistě by mi to pomohlo stát se makléřem 21. století.

Petr Štěpánek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS