Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Vosátka > Ukázky práce > Logo a branding pro WED2GO

Logo a branding pro WED2GO

Tvorba loga a branding pro WED2GO, službu pro půjčení auta na svatbu z Velké Británie, tato služba spadá pod firmu Cardiff car hire.

Zobrazuji položku č. 8 z celkem 33 položek v této galerii:

Logo a branding pro WED2GO
« Předcházející Litografie Říční – logo design a vizuální identita pro nejstarší litografickou dílnu v Praze  (zobrazit v plné velikosti)B wing sketch – skica pro projekt zabývající se letectvím  (zobrazit v plné velikosti)Logo a branding pro WED2GO  (náhled aktuálně zobrazené položky)Redesign loga pro advokátní kancelář Santos Y Santos  (zobrazit v plné velikosti)Využití loga burgerfestu na foodtrucku | polep  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Martin Vosátka

Mgr. Martin Vosátka

software Adobe
grafický designér a logotvůrce — Návrh loga a vizuální identity s důrazem na funkční, estetické a smysluplné řešení. Dále pomoc s vytvořením vhodného názvu, branding a obalový design včetně DTP. Vysokoškolské vzdělání, přes 5 let praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 27 doporučení
Email: martin.vosatka@atlas.cz ~ Web: martinvosatka.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR, osobně Praha

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Martin Vosátka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS