Doporučení z první ruky

Martina Henderson, BA — překladatelka angličtiny a lokalizátorka se zaměřením na marketing a branding


Zobrazuji všech 6 doporučení

Bohdana Goliášová

Moc díky za práci, strašně se mi líbí, jak to píšete a uvažujete. Bezvadně jste to chytla, jsem z toho úplně nadšená!

Bohdana Goliášová
lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

Oslovili jsme více dodavatelů, mezi nimiž právě paní Henderson mile překvapila hned v úvodní zprávě správnými dotazy. V rámci srovnání naší dosavadní praxe s konkurencí je další pokračování s AUTENTICKY ANGLICKY tou nejlepší volbou.

Jiří Bendik
Sales Director, Xelto Digital Czechia s.r.o.

S Martinou máme jen perfektní zkušenosti, je to rozhodně expertka, která o každém překladu přemýšlí do hloubky. Vždy jsme byly na 100% spokojeny. Děkujeme a určitě využijeme její služby i v budoucnu.

Kristýna Cejnarová
spoluzakladatelka Mumdoo

Angličtina s Martinou je skvělá! Cítím se komfortně a nebojím se mluvit. Když nevím slovíčko, nebojím se ho popsat a pomoci si i jinak, dává mi na to prostor. Hnedka po lekci dostanu feedback na to, co mi šlo a co je potřeba zlepšit, ten mi po lekci vždy zašle do emailu i se slovíčky, které jsem danou lekci nevěděla. Ke všemu se tak mohu kdykoliv vrátit. Nejedeme podle učebnic, ale podle toho, co potřebuji zrovna aktuálně probrat, vždy se přizpůsobí a toho si velmi vážím.

Lucie Hynková
Czechitas

Děkuji za úplně úžasnou a rychlou spolupráci. Doufám, že takhle úspěšně zrealizujeme ještě spoustu zakázek.

Jana Švec
Remote Reception EU

Spolupráce s Martinou byla úžasná! Martina mi pomáhala při tvorbě textů na webovou stránku a k produktům na můj e-shop na Etsy. Po počáteční konzultaci o mé představě Martina přišla s originálními texty, které splňovaly mé požadavky a já sama bych je nebyla schopna takto naformulovat. Byla to pro mě velká pomoc a usnadnění práce. Martinu vřele doporučuji – je velmi milá, přátelská a profesionál ve svém oboru.

Barbora Hastikova
www.barbaratemplate.com