Doporučení z první ruky

Martina Henderson, BA — překladatelka angličtiny a lokalizátorka se zaměřením na marketing a branding


Zobrazuji všech 9 doporučení

Bohdana Goliášová

Moc díky za práci, strašně se mi líbí, jak to píšete a uvažujete. Bezvadně jste to chytla, jsem z toho úplně nadšená!

Bohdana Goliášová
lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

Oslovili jsme více dodavatelů, mezi nimiž právě paní Henderson mile překvapila hned v úvodní zprávě správnými dotazy. V rámci srovnání naší dosavadní praxe s konkurencí je další pokračování s AUTENTICKY ANGLICKY tou nejlepší volbou.

Jiří Bendik
Sales Director, Xelto Digital Czechia s.r.o.

S Martinou máme jen perfektní zkušenosti, je to rozhodně expertka, která o každém překladu přemýšlí do hloubky. Vždy jsme byly na 100% spokojeny. Děkujeme a určitě využijeme její služby i v budoucnu.

Kristýna Cejnarová
spoluzakladatelka Mumdoo

Angličtina s Martinou je skvělá! Cítím se komfortně a nebojím se mluvit. Když nevím slovíčko, nebojím se ho popsat a pomoci si i jinak, dává mi na to prostor. Hnedka po lekci dostanu feedback na to, co mi šlo a co je potřeba zlepšit, ten mi po lekci vždy zašle do emailu i se slovíčky, které jsem danou lekci nevěděla. Ke všemu se tak mohu kdykoliv vrátit. Nejedeme podle učebnic, ale podle toho, co potřebuji zrovna aktuálně probrat, vždy se přizpůsobí a toho si velmi vážím.

Lucie Hynková
Czechitas

Spolupráce s Martinou byla úžasná! Martina mi pomáhala při tvorbě textů na webovou stránku a k produktům na můj e-shop na Etsy. Po počáteční konzultaci o mé představě Martina přišla s originálními texty, které splňovaly mé požadavky a já sama bych je nebyla schopna takto naformulovat. Byla to pro mě velká pomoc a usnadnění práce. Martinu vřele doporučuji – je velmi milá, přátelská a profesionál ve svém oboru.

Barbora Hastikova
www.barbaratemplate.com

Lekce angličtiny jsou na skvělé úrovni. Určitě je to fajn pro každého, kdo se chce naučit nejen plynule mluvit. Vše jde hladce a po každé hodině přijde feedback, co se na lekci povedlo a na čem je potřeba pracovat.

Roman Chovanec
zakladatel společnosti Studio Fellas s.r.o.
www.studiofellas.cz roman@studiofellas.cz
Jana Švec

Martina učí mého 10letého syna angličtinu. Nutno podotknout, že syn se anglicky učí odmalička a cizí jazyky zbožňuje. Dříve navštěvoval Helen Doron English. Teď ho učí Martina online. Musím říct, že jsem naprosto spokojená. Syna lekce s Martinou baví a vždycky se na ně moc těší. Veškerou gramatiku i nová slovíčka ho učí prostřednictvím konverzace. Pokud se chcete v angličtině posunout rychle a přirozeně, určitě můžu lekce s Martinou jedině doporučit.

Jana Švec
copywriterka, korektorka českého jazyka, překladatelka ze slovenštiny a angličtiny do češtiny

Velmi oceňuji rychlost a preciznost odvedené práce. Martina nám překládala firemní materiály a byli jsme velmi spokojeni. Jde vidět, že Martina je profesionálka a svou práci dělá s nadšením. Moc děkujeme!

Nikola Klaclová
marketingový specialista

Spolupráce proběhla naprosto bez problémů. Zpracování zadání bylo rychlé a s kvalitou překladu jsme byli velmi spokojeni, přestože pracujeme ve velmi specifickém oboru. Oceňuji, že Martina u překladu přemýšlí a hledá způsob, jak co nejpřesněji vyjádřit, co potřebujeme.

Renata Kokiová
marketingový specialista
wwww.sblcore.com