Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Žilková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Žilková — copywriter a webdesignér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Martina Žilková:
Velmi dobrá a profesionální spolupráce. Práce byla odevzdána podle dohody, včas a také splnila má očekávání. Martinu určitě doporučuji na psaní jak kreativních, tak produktových textů pro weby a e-shopy. S Martinou se spolupracovalo velmi dobře, skvěle komunikovala a nebyl problém se na všem dohodnout a stanovit si postup.

Lubka S.

Od Martiny jsem si nechala vytvořit stránky nemovitosti – pronájem bytů v nově kolaudovaném činžovním domě. Výsledek byl uživatelsky velmi příjemný, přehledný – a co je nejdůležitější, moc pěkný! Pokud hledáte někoho, kdo své práci rozumí a vy dostanete přesně to, co potřebujete (i když si třeba nejste úplně jistí tím, jak to má vlastně vypadat), budete v dobrých rukách. Díky!

Monika Houdová

monikahoudova.cz
Marťa píše osobitým stylem, který ocení nejeden brand. Je spolehlivá, samostatná = ideální na spolupráci :)

Ondřej Winter

Levit8 s.r.o.
clarkkent.cz
S Martinou jsme spolupracovali na projektu Barber Ambulance (pro Original Barber Shop). Ukázalo se, že texty, které pro projekt napsala, skvěle zafungovaly a staly se nedílnou součástí brandu. Ambulance funguje jako skvělý reklamní prostředek.

Martin Koreň

Barber Ambulance
barberambulance.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS