Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Žilková — copywriterka & konzultantka Marketingu Srdce


Zobrazuji všech 6 doporučení

Velmi dobrá a profesionální spolupráce. Práce byla odevzdána podle dohody, včas a také splnila má očekávání. Martinu určitě doporučuji na psaní jak kreativních, tak produktových textů pro weby a e-shopy. S Martinou se spolupracovalo velmi dobře, skvěle komunikovala a nebyl problém se na všem dohodnout a stanovit si postup.

Lubka S.

Od Martiny jsem si nechala vytvořit stránky nemovitosti – pronájem bytů v nově kolaudovaném činžovním domě. Výsledek byl uživatelsky velmi příjemný, přehledný – a co je nejdůležitější, moc pěkný! Pokud hledáte někoho, kdo své práci rozumí a vy dostanete přesně to, co potřebujete (i když si třeba nejste úplně jistí tím, jak to má vlastně vypadat), budete v dobrých rukách. Díky!

Monika Houdová
monikahoudova.cz

Marťa píše osobitým stylem, který ocení nejeden brand. Je spolehlivá, samostatná = ideální na spolupráci :)

Ondřej Winter
Levit8 s.r.o.
clarkkent.cz

S Martinou jsme spolupracovali na projektu Barber Ambulance (pro Original Barber Shop). Ukázalo se, že texty, které pro projekt napsala, skvěle zafungovaly a staly se nedílnou součástí brandu. Ambulance funguje jako skvělý reklamní prostředek.

Martin Koreň
Barber Ambulance
barberambulance.com

Ještě než jsem s Martinou začal pracovat na prvním projektu, znal jsem její blog Pihovatá.cz. Po přečtení několika prvních článků se mi v hlavě usídlil tento estetický soud: „Ta holka fakt dobře píše!” Nejenže její články jsou řemeslně dobře napsané. Ale mají hloubku, emocionalitu, dokážou zpracovat i složitá témata s velkou grácií a taktem. Když jsem pak s Martinou o několik měsíců později spolupracoval na velké zakázce e-shopových textů pro ŠKODA AUTO, ukázala se další pozoruhodná stránka Martinina copywriterského talentu: Schopnost zatnout zuby a odvést v krátkém čase až neuvěřitelný objem práce. A to v překvapivě vysoké kvalitě. V tomhle nás, ostatní členy týmu, strčila do kapsy úplně všechny. Martina umí o copywritingu přemýšlet, přednášet a diskutovat. Umí navrhnout obsahovou strategii, vést rozhovor s klientem a perfektně zvládá taky time management, což je mezi copywritery jev tak vzácný, že by se měl vyvažovat zlatem. Zkrátka, objednal bych si texty od Martiny dřív, než to udělá vaše konkurence.

Pavel Šenkapoun
www.nejlepsicopywriter.cz

Absolvovala jsem u Martiny její půldenní workshop na marketingové sebeuchopení. Podnikám v osobním rozvoji. Šlo o to, že jsem měla úplný zmatek kdo jsem, co nabízím, co je moje přidaná hodnota a jakým směrem se chci vydat. A jak to marketingově odkomunikovat. Po absolvování půldenního workshopu (individuálního) jsem byla nadšená. Nejenom, že jsem měla své AHA momenty a poskládal se mi můj příběh, co vedlo k tomu, kde jsem teď, ale i z toho vyplynulo, kterým směrem se chci vydat a kdo jsem já jako kouč a průvodce. Bomba! Martina je skvělá posluchačka, koučka a průvodkyně, která vás jemně, ale pevně vede k cíli. Cítila jsem se bezpečně a v rukou profesionálky. Je empatická a její práce má velký přesah do hodně sfér, ostatně o tom marketing také je. Z workshopu mám úžasně zpracovaného svého marketingového průvodce, který mi bude pomocníkem při tvorbě webu a také marketigové komunikaci. Martina uměla zachytit klíčové body a momenty mého příběhu a vytáhla z mého obsahu to podstatné. Doporučuji všem, kteří tápou a neví kde začít.

Kristýna Pechová
Life Coach & Trainer
www.kristynapechova.cz