Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matěj Langer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matěj Langer — tiskař se zaměřením na ekologický potisk textilu sítotiskem

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Matěj Langer:
S Matějem je vždy perfektní spolupráce. Velmi si vážím jeho přátelského přístupu a trpělivosti. Svou práci odvádí precizně a přemýšlí nad tím, co dělá. Drží slovo a dá se s ním velmi příjemně domluvit na ledasčem. Dodržuje zadané termíny, což je v dnešní době malý zázrak. Jsem ráda, že jsem narazila na takového profesionála, který opravdu rozumí ekologickému potisku textilu.

Petra Mališová

Sexio.cz
www.sexio.cz
Spolupráce s Matějem má všechna plus – komunikace na jedničku, dodržení termínů taktéž a hlavně kvalita a osobní přístup. Současně Matěj i perfektně poradí neznalému zákazníkovi a výsledek je super. Velmi taky oceňujeme eko barvy a celkovou filozofii. Matěj je zkrátka profesionál. Velmi doporučuji.

Adéla Filipová

www.dekerski.com
Matěj je super člověk se srdcem na pravém místě a dělá kvalitní ruční práci s ohledem na přírodu. Specializuje se na sítotisk barvami s certifikací GOTS na bio bavlnu, takže jestli toužíte třeba po fair trade tričkách nebo taškách s potiskem, můžu jedině doporučit.

Tomáš Stankovský

tomchai.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS