Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Matěj Potměšil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Matěj Potměšil — advokát se zaměřením na občanské, obchodní a stavební právo

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Matěj Potměšil:
Buřil Partners poskytuje právní služby týkající se komerčního pronájmu naší společnosti od roku 2007. Společnost BP vždy poskytuje právní služby pečlivě, v dohodnutých termínech a v prvotřídní kvalitě, v českém i anglickém jazyce. BP jsou velmi flexibilní a bez prodlení řeší všechny problémy. Dokumenty připravené společností BP nebyly nikdy zpochybněny, ani napadeny u soudu žádným z našich současných nebo bývalých nájemců. Společnost BP také úspěšně reprezentovala naši společnost v oblastech: vymáhání pohledávek (dluhů) od našich nájemců, insolvenčního řízení proti našim nájemcům, otázek zaměstnanosti / lidských zdrojů našich zaměstnanců, občanskoprávních řízení obecně souvisejících s naší společností, autorského práva / ochranných známek atd.

Linda Erebai

Metropole Zličín
Buřil Partners nám pomáhají s tvorbou a správou licencí pro náš firemní software. Díky jejich práci jsme dokázali našim zákazníkům nabídnout jednoduché a transparentní podmínky. Děkujeme za spolupráci.

Roman Novotný

tvůrce softwaru pro firmy
Buřil Partners jsem oslovil ohledně právního nastavení spolupráce se společníky a dodavateli při založení společného projektu. Spolupráci mohu vřele doporučit, vše bylo dodané vždy na vysoké úrovni, dle domluvy a včas.

Lukáš Nádvorník

produktový designér
S firmou Buřil Partners konzultujeme důležité kontrakty s našimi dodavateli. Oceňuji jejich proaktivní přístup a spolehlivost.

Luboš Ondráček

majitel stavební společnosti
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS