Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Matěj Vokáč

Ing. Matěj Vokáč

specialista na tapetování a majitel největší specializované prodejny tapet v ČR

Ing. Matěj Vokáč
Ing. Matěj Vokáč - logo

Jsme specialisté na tapety s nejširší nabídkou v Česku a know-how podloženým 40letou historií – nabízíme přes 8500 motivů a vzorů tapet předních evropských výrobců v největší kamenné prodejně s vlastním e-shopem v ČR:

  • tapety – více než 5000 druhů: papírové, vliesové, vinylové a přetíratelné tapety největšího evropského výrobce tapet, německé firmy A.S. Création, luxusní tapety značek Versace, Porsche, Eijffinger, Oilily aj.
  • samolepicí fólie – 1000 motivů a vzorů samolepicích fólií holandské značky GEKKOFIX určených pro dekoraci nábytku i interiérů
  • fototapety – přes 300 motivů fototapet včetně exkluzivní edice National Geographic předního světového výrobce, firmy Komar
  • samolepicí dekorace – bezmála 700 druhů samolepicích dekorací na zeď italské firmy Crearreda

Odborné poradenství při výběru tapet a tapetářské práce rádi nabídneme jednotlivcům i firmám, kteří chtějí tapetami vybavit svou domácnost či vlastní podnik. Můžeme se domluvit na schůzce a vše probrat osobně.

V roce 2005 jsem navázal na mnohaletou rodinnou tradici a dnes se tapetami zabývám už více než 10 let. Naše prodejna byla založena v roce 1974 a od té doby stojí stále na stejném místě. Máme za sebou více než stovku realizací tapet a tapetářských prací do obchodů, restaurací, hotelů, penzionů a firemních prostor. Pravidelně spolupracujeme se štábem TV Prima na pořadu Jak se staví sen.

Ve spolupráciCechem malířů a lakýrníků ČR jsme se jako odborný garant podíleli na přípravě a realizaci vzdělávacího a praktického semináře pro profesionální malíře, tapetáře a malířské a tapetářské firmy.

Tapety Metro Florenc:

Vliesová tapeta na zeď A.S. Création Oilily Atelier č. 302731Vliesová tapeta na zeď A.S. Création Esprit 11 č. 303072Vliesová tapeta na zeď Architects Paper Nobile č. 959832Vliesová fototapeta na zeď Komar Daybreak č. XXL4-016Vliesová fototapeta na zeď Komar Jardin č. XXL4-029
Zobrazit všech 51 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč si pořídit tapety?

Tapety jsou víc než jen ozdoba. Jsou dekorativním prvkem, který výrazně dotváří styl a náladu interiéru. Moderní tapety jsou nejen krásné na pohled, ale i funkční – jsou omyvatelné, odolné proti otěru, tvarově i barevně stálé a mají dlouhou životnost. Není nutno tapetovat hned celý byt. Trendem poslední doby je tapetování jen jedné stěny v místnosti. Váš interiér však můžete zkrášlit nejen tapetami, vybrat si můžete i z nepřeberné nabídky fototapet, samolepicích fólií pro polep nábytku, dveří a oken nebo samolepicích dekorací na zeď.

Kontaktní informace

Ing. Matěj Vokáč
METRO FLORENC s.r.o.
Sokolovská 26/12 (prodejna ve vestibulu stanice metra C Florenc)
Praha 8
186 00
Mobil:775 022 022
Telefon:222 623 563
Email:m.vokac@metroflorenc.cz
Web:www.tapetymetroflorenc.cz
LinkedIn:LinkedIn matejvokac
Účet:35 – 0709250277 / 0100 (Komerční banka)
:27161251 (plátce DPH)
DIČ:CZ27161251

Doporučení z první ruky

V průběhu zařizování nové kanceláře jsme řešili, čím nahradit klasickou bílou tabuli (whiteboard) tak, aby to bylo co nejméně nápadné a zároveň bylo možné to použít pro netradiční prostor. Matěj nám jednak doporučil vhodnou samolepicí fólii a zároveň profesionálně poradil, jak ji nainstalovat, udržovat a v případě potřeby vyměnit.
Ing. Eduard Hlava
podnikatelský poradce a obchodní analytik pro IT firmy

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS