Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MeiYin Kang > Doporučení

Doporučení z první ruky

MeiYin Kang — konzultant pro obchod s Čínou, překladatel a tlumočník čínštiny jako rodilý mluvčí a znalec Číny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace MeiYin Kang:
S panem MeiYin Kangem bylo nesmírně příjemné spolupracovat. Je velice proaktivním, kreativním a současně spolehlivým. Spolupráce na podnikatelských delegacích zvládá výborně a díky svému talentu je schopen se ujmout vůdčí role a zajistit úspěšné dokončení.

Tomáš Hülle

president Czech China Entrepreneurs Forum
www.ccef.cz
Děkujeme panu MeiYin Kangovi za velmi profesionální práci, kterou odvedl pro kanadskou divizi v České republice naší společnosti BioPol GN LTD. Překlady textů z angličtiny a češtiny do čínštiny trvaly kratší dobu, než jsme předpokládali. Také děkujeme panu MeiYin Kangovi za úsilí o nejvyšší možnou kvalitu i vzhled čínské verze našeho webu. Žádný z předchozích překladatelů, se kterými jsme dříve spolupracovali, projektu nevěnoval tolik profesionální péče a pozornosti nad rámec dohody. Velice rádi bychom doporučili jeho služeb každému, jelikož za danou cenu poskytuje nejvyšší možnou hodnotu.

Mike Motejl

zakladatel a ředitel BioPol GN LTD
www.barnys.cz
Pan Kang ze společnosti ChinaConsult.cz pro naši firmu Promotion and Education pracuje již několik let. S jeho prací jsme velmi spokojeni. Velkou výhodou je, že rozumí a mluví perfektně česky. Doposud pro nás přeložil a namluvil texty pro audioprůvodce na více památek. Největší zakázky byly nahrávky pro Židovské muzeum v Praze a zámek Český Krumlov. Uživatelé audioguidů jsou s nahrávkou velmi spokojeni.

Ing. Miroslava Kholová

jednatelka společnosti Promotion and Education, s.r.o.
www.audioguide.cz
Práce pana Kanga z ChinaConsult.cz je vysoce profesionální. Texty klíčových smluv o distribuci s dodavateli díky své vysoké odbornosti a přesnosti překladu usnadnily naši spolupráci na čínském trhu. Překlad dokonale obsáhl vysokou komplexnost smluv a byl dodán v opravdu krátkém čase bez zbytečných prodlení. S prací jsme maximálně spokojeni a určitě můžeme jeho služby doporučit.

Tereza Kouklová

CEO Rentco a.s.
www.rentco.cz
Pan MeiYin Kang z ChinaConsult.cz pro nás nejprve připravoval překlad firemních materiálů z angličtiny a češtiny do čínštiny, které jsme úspěšně prezentovali čínským partnerům na osobních jednáních a kterých se p. Kang také zúčastnil jako tlumočník. Byli jsme s jeho službami i přístupem velmi spokojeni, jelikož na přípravu materiálů nebylo mnoho času a některé dodatečné úpravy bylo zapotřebí provést ad hoc. Překlady však byly vždy dodány rychle a pomohly nám v důstojné reprezentaci naší společnosti. Rádi doporučíme p. Kanga z ChinaConsult.cz komukoli, kdo má vážný zájem nejen o kvalitní jazykové služby, ale i pro celkové usnadnění komunikace s čínskými partnery, pro které je navázání osobního vztahu naprosto esenciálním. Díky jeho diplomatickému stylu a vnímavosti naše konverzace proběhly hladce a na vysoké úrovni, a to jak po stránce pracovní, tak i lidské. Věříme, že jeho služeb v budoucnu ještě využijeme.

Radim Tauchen

provozní ředitel Bageterie Boulevard
www.bb.cz
Spolupráce s panem MeiYinem Kangem ohledně překladu knihy z češtiny/angličtiny do čínštiny proběhla naprosto profesionálně a rychle, mohu tohoto překladatele vřele doporučit.

Daniel Pinta

danielpinta30@gmail.com ~ 775 979 614
Pan MeiYin Kang zajišťoval pro naši společnost tlumočení během obchodního jednání. Jeho velmi profesionální vystupování a excelentní překladatelský servis byl hodnocen pozitivně nejen námi, ale i našimi obchodními partnery z Číny. Díky kvalitně odvedené práci a příjemné atmosféře během celého pobytu našich partnerů v České republice se nám podařilo navázat s čínskými hosty úspěšný obchodní i přátelský vztah. Služby pana MeiYin Kang v budoucnosti opět rádi využijeme a rádi je doporučíme i ostatním společnostem.

Václav Fremund

jednatel ChinaCert s.r.o.
www.chinacert.cz ~ info@chinacert.cz
Hledáte člověka, který umí perfektně čínsky. Jenže to nestačí. Potřebujete, aby naprosto přesně tlumočil. I to je málo. Měl by vám pomoci zorientovat se v čínských reáliích. A ani tím vaše požadavky nekončí. Očekáváte spolehlivost a naprostou loajalitu, a pokud možno také zájem a iniciativnost. Nikdo takový není, řeknete si. Já vám ale můžu garantovat, že takový člověk opravdu existuje. I když je jenom jeden. Je to MeiYin Kang.

Miroslav Bobek

ředitel Zoo Praha
www.zoopraha.cz
Velmi oceňuji vstřícnost a pohotovost p. Kanga při řešení obchodního vztahu s čínským dodavatelem zboží. Během 24 hodin nám zajistil požadované údaje důležité pro náš další obchodní vztah. S důvěrou rád využiji jeho znalostí a kontaktů při hledání dalších obchodních partnerů v Asii.

Oldřich Moučka

jednatel
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS