Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael FitzGerald, BA (HONS) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michael FitzGerald, BA (HONS) — copyeditor v anglickém jazyce, copywriter, dabér a rodilý mluvčí angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Michael FitzGerald, BA (HONS):
Ing. Radek Kitner
Michal mi ušetřil mnoho času překladem mých stránek do angličtiny. Moc se mi líbila spolupráce s ním a to, že mi pomohl udělat jak korekce anglických textů, tak i kompletní překlad pro některé stránky. Prostě super!

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
Když jsem si přečetl upravený text, byl jsem ohromen kvalitou jazyka. Je neuvěřitelné, jak moc byl původní text vylepšen. Děkuji za skvělou práci.

Prof. Ing. Rudolf Poledne, CSc.

IKEM, Praha
Pana FitzGeralda jsem outsourcovala na korekci anglického překladu webu www.spm.com, jehož texty jsou napsány velmi odborně a s mnoha specifiky. Michael mi předložil profesionální a rychlou práci za rozumnou cenu. Touto cestou mu děkuji a mohu jen doporučit.

Jana Karglová

Security Paper Mill, a.s.
www.spm.cz
Jako překladatelka dlouhodobě využívám Michaelových jazykových služeb. Je velmi pečlivý korektor, má cit pro jazyk a dokáže efektivně editovat i ty nejnáročnější typy textů. Navíc je velice flexibilní a spolehlivý a výsledná práce je vždy perfektní. Jeho korektorské služby mohu vřele doporučit.

Mgr. Barbora Rozkošná

barborarozkosna@gmail.com ~ 608 713 537
S Michaelem FitzGeraldem jsem navázal spolupráci kvůli korektuře disertační práce (odborný/technický text většího rozsahu). Michaela mohu vřele doporučit. Pokud jde o kvalitu práce, je to profesionál. I komunikace s ním byla výborná, má dobrý odhad ohledně času a dodržuje slíbené termíny. Jeho služeb bych v budoucnu určitě znovu využil.

Václav Krajíček

informatik a vědecký pracovník
S panem Fitzgeraldem jsem navázala spolupráci při překladu odborného dotazníku. Dotazník se úspěšně podařilo přeložit do češtiny. Jednotlivé položky jsou pro respondenty srozumitelné, přitom se podařilo zachovat jejich originální význam. Podstatný pro mne byl i rychlý a vstřícný přístup pana Fitzgeralda po celou dobu spolupráce.

Mgr. Kateřina Hamrová

728 340 410
Jsem grafický designér a graficky upravuji a připravuji pro tisk mnoho publikací o výtvarném umění a katalogů k výstavám v různých galeriích. Z této práce mám dost tragickou zkušenost s dodržováním termínů autory i překladateli. Když došlo na přípravu katalogu k mé vlastní výstavě fotografií, tak jsem byl trochu bezradný, na koho se obrátit s překladem. Na doporučení jsem oslovil pana Fitzgeralda a byl jsem opravdu mile překvapen jak je možné přistoupit k dodržování termínů zodpovědně. Navíc samozřejmě celá práce byla v trochu časové tísni, přesto ale všechny slíbené termíny dodržel. Kdybych měl hodnotit jeho práci jedním slovem, tak napíšu: senzace! A ještě jednou děkuji.

Robert V. Novák

grafický designér
Pan FitzGerald dlouhodobě zajišťuje překlady textů a tiskových zpráv pro Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Dodržuje termíny dodání a s jeho prací jsme spokojení.

Mgr. Kamila Stehlíková

UMPRUM, oddělení PR
S Michaelem spolupracujeme dlouhodobě. Michael pro náš píše na základě stručného zadání anglické texty na odborná témata z BI a LI odvětví a také nám pomáhá další texty zkontrolovat a upravit do čtivé angličtiny. Je spolehlivý, práci odevzdává ve stanoveném termínu a vždy na vysoké úrovni. Jsme spokojeni a hodláme i nadále ve spolupráci pokračovat.

Barbora Ambrůzová

CleverAnalytics
www.cleveranalytics.com ~ barbora.ambruzova@cleveranalytics.com
Michael je velice talentovaný copywriter, kterého jsem v posledních letech několikrát oslovil s prosbou o pomoc při napsaní motivačních dopisů či různých textů pro webové stránky. Jsem velmi spokojen s jeho prací, kterou odevzdávál včas a kvalitně. Děkuji moc, Michaele!

Georgij Barklaja

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS