Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka a grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Michaela Bartáková:
Spolupráce fungovala skvěle, web konfrencepm.cz pracuje bez problémů a to je velká úleva po všech těch peripetiích, které jsme podstupovali před tím, než jsme se rozhodli pro webdesignérku a grafičku Michaelu Bartákovou. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo zapracováno. Časový harmonogram byl také dodržen. Moc děkuji za spolupráci.

Eva Šviráková

lektor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
konferencepm.cz ~ svirakova@utb.cz
Spolehlivost, rychlost a příjemná komunikace. Spolupracovali jsme na několika webových stránkách najednou a s výsledky jsme naprosto spokojeni.

Martin Macík

www.martinmacik.cz ~ martin@kmracing.cz ~ 721 455 814
S Michaelou Bartákovou spolupracuji více než rok a musím říci, že jsem se službami velice spokojená. Michaela pracuje rychle, má kreativní přístup a dodává práci vždy v termínu. Její služby tedy určitě doporučuji.

Lenka Černá

kouč a mentor
www.lenkacerna.cz
Spolupráce s Míšou Bartákovou byla velmi osvěžující: moc příjemná komunikace, naprostá spolehlivost, empatie, rychlost, a našla bych určitě i další superlativy, které by nepřeháněly. Nové webové stránky školy dopadly výborně. Z celého srdce Míše děkuji a doporučuji ji všem.

Ilona Loučková

správce IT Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň
www.oa-chocen.cz ~ louckova@oa-chocen.cz
Velice dobrá spolupráce, ochota, rychlost a profesionální přístup. S touto firmou budu velice rád spolupracovat i nadále a to je i důvod, proč firmu doporučit.

Petr Kurz

www.karma-as.cz
Michaela Bartáková pro mě sestavovala webové stránky Artagent. Představu jsem měla jasnou a Michaela mi ji pomohla naplnit do puntíku. Komunikace byla rychlá, milá a vstřícná. Výsledky přicházely obratem. Na její finální práci jsem měla velmi pozitivní ohlasy. Určitě doporučuji.

Mgr. Lenka Daňková

agentka herců
www.artagent.cz
Ráda bych touto formou poděkovala Michaele a celému studiu za skvělou spolupráci. Profesionální přístup a výborné jednání je u ní naprostou samozřejmostí. Jsem ráda, že i nadále pracujeme na rozvíjení našeho webu.

Hana Brychová

www.receptynahubnuti.cz
Velmi si vážím navázané spolupráce se slečnou Michaelou Bartákovou. Ve svém oboru je opravdovým profesionálem. Pomáhá mi budovat webové stránky podle mých představ, neztrácí trpělivost a vždy je ochotná mi poradit tu nejvhodnější variantu. Vzhledem k jejím zkušenostem si troufám tvrdit, že opravdu rozumí a umí klientovi ušít web na míru. V dnešní době si velmi cením takto kvalitního a individuálního servisu! Jsem šťastná a vděčná za její pomoc. Zajisté pomůže i vám!

Blanka Slavíková

nutriční poradce, kouč
blankaslavikova.cz ~ slavikovazx6r@seznam.cz ~ 608 115 658
S Michaelou Bartákovou jsme dokončili již dva projekty (www.never-dead.com a www.cannonball.rocks). Pokud někdo chce web, který nikdo na světě a zdůrazňuji na světě nemá, tak nemůže být nikdo lepší, kdo ho vytvoří než www.bartvisions.cz. A myslím že takový web chceme všichni. No konec konců, podívejte se na výše uvedené stránky.

Luděk Zdrubecký

www.cannonball.rocks ~ ludek@1000wth.com ~ 731 519 281
Spolupracuji s Michaelou Bartákovou od první zadané zakázky loga, kde mě ohromila nejen její úžasná kreativita, ale také příjemná komunikace, ochota, vstřícnost, spolehlivost i rychlost dodání. Jelikož plnění zakázek bylo vždy dle našich představ, spolupracujeme i nadále. Děkuji za skvěle odváděnou práci.

Iveta Vondráková

jednatelka společnosti Statera Fitness s.r.o.
www.statera.cz ~ iveta.vondrakova@statera.cz ~ 733 189 613
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS