Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka a grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 37 doporučení prezentace Michaela Bartáková:
S paní Michaelou Bartákovou jsem se poznala za poměrně vypjaté situace, kdy náš stávající dodavatel neplnil adekvátně požadavky na vznik nového webu. Paní Bartáková k celému projektu přistoupila profesionálně, realisticky a zároveň velmi lidsky. Vysvětlila klíčové chyby ve stávajícím navrženém řešení a připravila nový koncept, vizuál i strukturu. Stanovený harmonogram dodržela, průběžně jsme jednotlivé body projektu konzultovali a její firma upravovala podle našich požadavků. Komunikace byla vždy rychlá a dodatečné požadavky zapracovány do stávajícího konceptu. Na druhou stranu, pokud z naší strany vznikl požadavek, který by nebyl funkční, byli jsme na toto upozorněni a společně jsme našli jiný způsob vyřešení. Stávající web je funkční, moderní, reprezentativní a naplňuje naše cíle vč. propadu poptávek přímo do našeho CRM systému. Paní Bartáková nám po odevzdání díla web i nadále spravuje, aktualizuje, kontroluje bezpečnost a zajišťuje, aby vše běželo, jak má. Kéž by všichni dodavatelé byli jako ona – co slíbí, to platí. A vždy se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta při zachování profesionálně odvedené práce.

Jarmila Jelínková

Marketing Manager ve spol. Konica Minolta IT Solutions Czech
www.konicaminoltaits.cz
Objednávali jsme pár projektů a vždy naprostá spokojenost. Kromě dobré ceny jsme měli vždy nadstandardní proaktivní přístup. Doporučuji!

Stanislav Chernutskiy

Beko.cz - Digital Specialist, Team Lead, Brand Manager, CX Manager
Beko.cz ~ stanislav.chernutskiy@beko.com
Spolupráce fungovala skvěle, web www.konferencepm.cz pracuje bez problémů a to je velká úleva po všech těch peripetiích, které jsme podstupovali před tím, než jsme se rozhodli pro webdesignérku a grafičku Michaelu Bartákovou. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo zapracováno. Časový harmonogram byl také dodržen. Moc děkuji za spolupráci.

Eva Šviráková

lektor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
konferencepm.cz ~ svirakova@utb.cz
Spolehlivost, rychlost a příjemná komunikace. Spolupracovali jsme na několika webových stránkách najednou a s výsledky jsme naprosto spokojeni.

Martin Macík

www.martinmacik.cz ~ martin@kmracing.cz ~ 721 455 814
S Michaelou Bartákovou jsem s kolegy z Amerického centra spolupracoval na tvorbě nových stránek Amerického centra. Jednalo se o složitou záležitost, protože musela pracovat s texty pro náš starý web, které byly uloženy na cizích serverech. Zároveň bylo nutné web tvořit v české i anglické verzi. Se službami paní Bartákové jsme byli spokojeni. Svými připomínkami nám často připomněla důležité aspekty, které nás původně nenapadly, ale pro správné fungování webu jsou důležité. Pro někoho, kdo je v oboru webdesignu a programování stránek laikem, je to velmi důležité. Proto mohu Michaelu Bartákovou rozhodně doporučit.

Vít Nejedlo

ředitel Amerického centra - U.S. Embassy Prague
www.americkecentrum.cz ~ nejedlov@state.gov
S Michaelou Bartákovou spolupracuji více než rok a musím říci, že jsem se službami velice spokojená. Michaela pracuje rychle, má kreativní přístup a dodává práci vždy v termínu. Její služby tedy určitě doporučuji.

Lenka Černá

kouč a mentor
www.lenkacerna.cz
Michaela Bartáková a její tým odvádí velmi kvalitní práci. Proto jsem moc rád, že díky mému osobnímu kouzlu jsem ji přesvědčil, aby začala spolupracovat i s naší firmou. Výsledek spolupráce, kterým je kompletní redesign našeho firemního webu, rozhodně nejen splnil, ale dokonce překonal má očekávání. Zpětná vazba od našich zákazníků je nějaké dva měsíce od spuštění nového webu pouze pozitivní a to myslím hovoří za vše.

Stanislav Obyt

obchodní ředitel společnosti
www.vptrend.cz
Spolupráce s Míšou Bartákovou byla velmi osvěžující: moc příjemná komunikace, naprostá spolehlivost, empatie, rychlost, a našla bych určitě i další superlativy, které by nepřeháněly. Nové webové stránky školy dopadly výborně. Z celého srdce Míše děkuji a doporučuji ji všem.

Ilona Loučková

správce IT Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň
www.oa-chocen.cz ~ louckova@oa-chocen.cz
Vskutku plodná spolupráce, během které jsem ocenil hlavně Michaelin cit pro má přání. Vždy bylo mým představám rychle porozuměno, což je zkrátka super situace, a výsledek je nakonec vždy předčil. Rovněž jsem ocenil rychlé a komplexní odpovědi na mé dotazy.

Igor Hubinský

samostatný advokát
akih.cz
Když jsme hledali designéra na nové webové stránky, měli jsme již za sebou tři weby. Problém byl, že technologie se vyvíjely a s tím i požadavky kladené na web a to tak rychle, že skloubit funkčnost starého webu a nových platforem bylo obtížné a stále více nemožné. Také je pravdou, že velká řada firem nám naše nápady vykrádala, někteří neváhali na své stránky téměř doslova kopírovat celé texty :-), ale to je jiná parketa… Měli jsme tři požadavky – vytvořit nové stránky s novými technologiemi v HW i SW oblasti, dosáhnout v nich co nejvstřícnějšího uživatelského prostředí pro stále narůstající inteligenční úroveň uživatelů a připravit podmínky pro případy dalších možných updatů v budoucnu. 1) Stránky byly vytvořeny jak jsme si odsouhlasili, čas ukáže, zda se nám podařilo dosáhnout všech tří předsevzetí. 2) Spolupráci a komunikaci musím hodnotit jako velmi dobře pojatou. Já osobně za velké plus považuji schopnost přizpůsobit se úrovni zákazníka, který se i jako obyčejný diletant nemusí ztrácet v hromadě pojmů, jimž nerozumí. Na druhé straně paní, ač je jako designér spíše na webu manažerem více profesních prací, než singl hráčem, je poměrně pevná v kramflecích a nenechá se vyvést z rovnováhy žádným požadavkem. 3) Za opravdu nesporné plus považuji možnost úpravy textů a grafiky službou údržby na další období. V tomto většina samostatných IT pracovníků kulhá a vím, že to mnoha vlastníkům stránek velmi komplikuje život. Takže pokud máte záměr, aspoň trochu reálnou představu o obsahu a nepotřebujete stránky do druhé dne, nemáte se čeho bát. Za mne určitě „zelená“. Můžete mi klidně napsat, co se vám na našem webu www.zelenedomky.cz líbí a co ne, rád si to přečtu :-)

Petr Zapletal

Zelené domky – dřevostavby na klíč
www.zelenedomky.cz ~ info@zelenedomky.cz ~ 776 044 433
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS