Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka a grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 31 doporučení prezentace Michaela Bartáková:
S paní Michaelou Bartákovou jsem se poznala za poměrně vypjaté situace, kdy náš stávající dodavatel neplnil adekvátně požadavky na vznik nového webu. Paní Bartáková k celému projektu přistoupila profesionálně, realisticky a zároveň velmi lidsky. Vysvětlila klíčové chyby ve stávajícím navrženém řešení a připravila nový koncept, vizuál i strukturu. Stanovený harmonogram dodržela, průběžně jsme jednotlivé body projektu konzultovali a její firma upravovala podle našich požadavků. Komunikace byla vždy rychlá a dodatečné požadavky zapracovány do stávajícího konceptu. Na druhou stranu, pokud z naší strany vznikl požadavek, který by nebyl funkční, byli jsme na toto upozorněni a společně jsme našli jiný způsob vyřešení. Stávající web je funkční, moderní, reprezentativní a naplňuje naše cíle vč. propadu poptávek přímo do našeho CRM systému. Paní Bartáková nám po odevzdání díla web i nadále spravuje, aktualizuje, kontroluje bezpečnost a zajišťuje, aby vše běželo, jak má. Kéž by všichni dodavatelé byli jako ona – co slíbí, to platí. A vždy se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta při zachování profesionálně odvedené práce.

Jarmila Jelínková

Marketing Manager ve spol. Konica Minolta IT Solutions Czech
www.konicaminoltaits.cz
Spolupráce fungovala skvěle, web konfrencepm.cz pracuje bez problémů a to je velká úleva po všech těch peripetiích, které jsme podstupovali před tím, než jsme se rozhodli pro webdesignérku a grafičku Michaelu Bartákovou. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo zapracováno. Časový harmonogram byl také dodržen. Moc děkuji za spolupráci.

Eva Šviráková

lektor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
konferencepm.cz ~ svirakova@utb.cz
Spolehlivost, rychlost a příjemná komunikace. Spolupracovali jsme na několika webových stránkách najednou a s výsledky jsme naprosto spokojeni.

Martin Macík

www.martinmacik.cz ~ martin@kmracing.cz ~ 721 455 814
S Michaelou Bartákovou spolupracuji více než rok a musím říci, že jsem se službami velice spokojená. Michaela pracuje rychle, má kreativní přístup a dodává práci vždy v termínu. Její služby tedy určitě doporučuji.

Lenka Černá

kouč a mentor
www.lenkacerna.cz
Spolupráce s Míšou Bartákovou byla velmi osvěžující: moc příjemná komunikace, naprostá spolehlivost, empatie, rychlost, a našla bych určitě i další superlativy, které by nepřeháněly. Nové webové stránky školy dopadly výborně. Z celého srdce Míše děkuji a doporučuji ji všem.

Ilona Loučková

správce IT Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň
www.oa-chocen.cz ~ louckova@oa-chocen.cz
Vskutku plodná spolupráce, během které jsem ocenil hlavně Michaelin cit pro má přání. Vždy bylo mým představám rychle porozuměno, což je zkrátka super situace, a výsledek je nakonec vždy předčil. Rovněž jsem ocenil rychlé a komplexní odpovědi na mé dotazy.

Igor Hubinský

samostatný advokát
akih.cz
Velice dobrá spolupráce, ochota, rychlost a profesionální přístup. S touto firmou budu velice rád spolupracovat i nadále a to je i důvod, proč firmu doporučit.

Petr Kurz

www.karma-as.cz
Michaela Bartáková pro mě sestavovala webové stránky Artagent. Představu jsem měla jasnou a Michaela mi ji pomohla naplnit do puntíku. Komunikace byla rychlá, milá a vstřícná. Výsledky přicházely obratem. Na její finální práci jsem měla velmi pozitivní ohlasy. Určitě doporučuji.

Mgr. Lenka Daňková

agentka herců
www.artagent.cz
Ráda bych touto formou poděkovala Michaele a celému studiu za skvělou spolupráci. Profesionální přístup a výborné jednání je u ní naprostou samozřejmostí. Jsem ráda, že i nadále pracujeme na rozvíjení našeho webu.

Hana Brychová

www.receptynahubnuti.cz
Velmi si vážím navázané spolupráce se slečnou Michaelou Bartákovou. Ve svém oboru je opravdovým profesionálem. Pomáhá mi budovat webové stránky podle mých představ, neztrácí trpělivost a vždy je ochotná mi poradit tu nejvhodnější variantu. Vzhledem k jejím zkušenostem si troufám tvrdit, že opravdu rozumí a umí klientovi ušít web na míru. V dnešní době si velmi cením takto kvalitního a individuálního servisu! Jsem šťastná a vděčná za její pomoc. Zajisté pomůže i vám!

Blanka Slavíková

nutriční poradce, kouč
blankaslavikova.cz ~ slavikovazx6r@seznam.cz ~ 608 115 658
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS