Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 39 doporučení

S paní Michaelou Bartákovou jsem se poznala za poměrně vypjaté situace, kdy náš stávající dodavatel neplnil adekvátně požadavky na vznik nového webu. Paní Bartáková k celému projektu přistoupila profesionálně, realisticky a zároveň velmi lidsky. Vysvětlila klíčové chyby ve stávajícím navrženém řešení a připravila nový koncept, vizuál i strukturu. Stanovený harmonogram dodržela, průběžně jsme jednotlivé body projektu konzultovali a její firma upravovala podle našich požadavků. Komunikace byla vždy rychlá a dodatečné požadavky zapracovány do stávajícího konceptu. Na druhou stranu, pokud z naší strany vznikl požadavek, který by nebyl funkční, byli jsme na toto upozorněni a společně jsme našli jiný způsob vyřešení. Stávající web je funkční, moderní, reprezentativní a naplňuje naše cíle vč. propadu poptávek přímo do našeho CRM systému. Paní Bartáková nám po odevzdání díla web i nadále spravuje, aktualizuje, kontroluje bezpečnost a zajišťuje, aby vše běželo, jak má. Kéž by všichni dodavatelé byli jako ona – co slíbí, to platí. A vždy se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta při zachování profesionálně odvedené práce.

Jarmila Jelínková
Marketing Manager ve spol. Konica Minolta IT Solutions Czech
www.konicaminoltaits.cz

Objednávali jsme pár projektů a vždy naprostá spokojenost. Kromě dobré ceny jsme měli vždy nadstandardní proaktivní přístup. Doporučuji!

Stanislav Chernutskiy
Beko.cz - Digital Specialist, Team Lead, Brand Manager, CX Manager
Beko.cz stanislav.chernutskiy@beko.com

Spolupráce fungovala skvěle, web www.konferencepm.cz pracuje bez problémů a to je velká úleva po všech těch peripetiích, které jsme podstupovali před tím, než jsme se rozhodli pro webdesignérku a grafičku Michaelu Bartákovou. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo zapracováno. Časový harmonogram byl také dodržen. Moc děkuji za spolupráci.

Eva Šviráková
lektor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
konferencepm.cz svirakova@utb.cz

S Michaelou spolupracujeme již od roku 2019. Primárně jsme ji oslovili pro náš projekt cyklistického webu bicycle.holiday, který jsme v poměrně krátké době od zadání spouštěli. Oceňuji zejména flexibilitu, znalosti a nápady, které do projektu, který vznikal úplně od začátku, přinášela a stále přináší. Je opravdovým profesionálem a je radost s ní spolupracovat.

Ing. Jiří Pikrt
společník, jednatel NaCesty.cz
www.bicycle.holiday

Spolehlivost, rychlost a příjemná komunikace. Spolupracovali jsme na několika webových stránkách najednou a s výsledky jsme naprosto spokojeni.

Martin Macík
www.martinmacik.cz martin@kmracing.cz 721 455 814

S Michaelou Bartákovou jsem s kolegy z Amerického centra spolupracoval na tvorbě nových stránek Amerického centra. Jednalo se o složitou záležitost, protože musela pracovat s texty pro náš starý web, které byly uloženy na cizích serverech. Zároveň bylo nutné web tvořit v české i anglické verzi. Se službami paní Bartákové jsme byli spokojeni. Svými připomínkami nám často připomněla důležité aspekty, které nás původně nenapadly, ale pro správné fungování webu jsou důležité. Pro někoho, kdo je v oboru webdesignu a programování stránek laikem, je to velmi důležité. Proto mohu Michaelu Bartákovou rozhodně doporučit.

Vít Nejedlo
ředitel Amerického centra - U.S. Embassy Prague
www.americkecentrum.cz nejedlov@state.gov

Příjemná spolupráce, férové jednání a spolehlivá komunikace. Na Míšu a BartVisions jsem narazila přímo zde na portále Na volné noze, když jsem hledala partnera pro tvorbu nového webu. Na základě dodaného grafického návrhu nám naprogramovali funkční šablonu pro WordPress a celkově pročistili vnitřek webu (např. od nepotřebných pluginů). Původní termín se posunul o pár týdnů, neboť mi Míša doporučila jednu razantní backendovou změnu, která zapříčila viditelné zrychlení webu, a jsem za to moc ráda. Vždy mi jasně vysvětlila pro a proti jednotlivých řešení a dívala se na to mýma očima. Díky za suprovou spolupráci! :)

Kateřina Pavlů
Co-founder
www.psichologie.cz katerina@psichologie.cz

S Michaelou Bartákovou spolupracuji více než rok a musím říci, že jsem se službami velice spokojená. Michaela pracuje rychle, má kreativní přístup a dodává práci vždy v termínu. Její služby tedy určitě doporučuji.

Lenka Černá
kouč a mentor
www.lenkacerna.cz

Michaela Bartáková a její tým odvádí velmi kvalitní práci. Proto jsem moc rád, že díky mému osobnímu kouzlu jsem ji přesvědčil, aby začala spolupracovat i s naší firmou. Výsledek spolupráce, kterým je kompletní redesign našeho firemního webu, rozhodně nejen splnil, ale dokonce překonal má očekávání. Zpětná vazba od našich zákazníků je nějaké dva měsíce od spuštění nového webu pouze pozitivní a to myslím hovoří za vše.

Stanislav Obyt
obchodní ředitel společnosti
www.vptrend.cz

Spolupráce s Míšou Bartákovou byla velmi osvěžující: moc příjemná komunikace, naprostá spolehlivost, empatie, rychlost, a našla bych určitě i další superlativy, které by nepřeháněly. Nové webové stránky školy dopadly výborně. Z celého srdce Míše děkuji a doporučuji ji všem.

Ilona Loučková
správce IT Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň
www.oa-chocen.cz louckova@oa-chocen.cz