Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka


Zobrazuji č. 31-39 z celkem 39 doporučení

Spolupráci se slečnou Bartákovou mohu jen doporučit. Velice příjemná a profesionální spolupráce na úrovni, kdy všechny mé požadavky byly splněny v krátkém termínu a přesně tak, jak jsem si představoval. Nakonec můžu říct, že můj nový web je spíše naše společné dílo, protože k mým návrhům mi byly navrhnuty podnětné nápady a připomínky, které se ukázaly jako velmi užitečné. Komunikace na výborné úrovni, dokonce mi bude chybět :) Slečnu Bartákovou a její studio mohu tedy jen doporučit a už se těším na další spolupráci.

Roman Radim Kuklík

Služby Michaely Bartákové (konkrétně úprava WordPress šablony) jsou plně profesionální. Oceňuji zejména rychlost a kvalitu provedení, stejně tak návrh na další vylepšení, resp. optimalizaci webu.

Martin Netolický
www.nejlepsi-kupony.cz

Se slečnou Bartákovou spolupracujeme již delší dobu a s její prací jsme velmi spokojeni. Proto jsme i po výběru z několika nabídek pro tvorbu nového e-shopu zvolili opět sl. Bartákovou. Na návrhu e-shopu jsme se spolupodíleli. Na základě našich požadavků nám navrhla několik variant možných řešení, ze kterých jsme pak společně vybrali nejvhodnější. Výsledkem je perfektně fungující e-shop s nabídkou více jak 2000 produktů, který je pro zákazníky přehledný a průběžně automaticky aktualizován díky propojení s dodavateli. Díky tomuto propojení je obchod stále aktuální o novinky, ceny a dostupnost produktů. Nový e-shop nám za dobu provozu přináší více objednávek od zákazníků, než starý. Tímto chceme slečně Bartákové poděkovat za perfektní práci, která nám přináší zisk a řadu spokojených zákazníků.

Jan Krobot
ISOOL, s.r.o.
www.izolace-zatepleni.eu objednavky@izolace-zatepleni.eu 725 171 981

Naprosto skvělá spolupráce, jsem velmi spokojen až nadšen. Moc děkuji! Výsledek vidíte zde: www.isvs.cz. Budu moc rád, když budeme velmi úzce spolupracovat i v budoucnosti.

Jaromír Soldát
www.isvs.cz jaromir.soldat@isvs.cz 725 943 926

Spolupráce Michaelou Bartákovou je skvělá. Spolupracovali jsme spolu osm měsíců na grafice mojí knihy Objemový trénink pro fitkaře. Michaela je kreativní a spolehlivá. Na čem se s ní domluvíte, to tak bude. Její služby mohu jen doporučit.

Honza Tomsa
akreditovaný fitness trenér
tomsa.jan@email.cz 728 993 916

Hledala jsem vývojáře, který nám pomůže dát web dohromady po ne zcela pozitivní spolupráci s webdesignerem. Oslovili jsme několik lidí a všichni řekli to samé: "máte web ve velmi špatném stavu". To jsme tušili, protože jsme dokola řešili chyby. Pro spolupráci jsme vybrali Míšu Bartákovou, která následně odkryla pokličku webu a detailně nám ukazuje, jak je nastavený, proč není úplně funkční, a také, co od něj můžeme a nemůžeme očekávat. Máme za sebou drobné úpravy a aktualizaci šablony, kde různé věci přestávaly fungovat zřejmě pro nedomyšlenost všemožných pluginů atd... V každém případě začínám mít pocit, že web máme pod kontrolou, což je velmi příjemná změna.

Zdenka Kovářová
www.pravaja.cz zdenka@pravaja.cz 731 235 925

S paní Bartákovou jsem řešil responzivitu webových stránek a jejich přizpůsobení pro mobilní aplikace. Místo sdělení typu: „tohle neděláme“ či: „to by bylo moc složité“, jsem se setkal s perfektní znalostí problematiky, funkčním návrhem řešení a jeho následnou profesionální implementací. bARTvisions jsem si uložil do kontaktů a budu doporučovat.

Jan Stündl
www.jan-stundl.cz info@jan-stundl.cz 777 017 850

Náš web je pro nás základním reklamním prostorem, je proto velmi důležité, aby dobře fungoval. Michalela Bartáková pro nás vytvořila novou verzi webu, založenou na WordPressu, a od té doby realizuje úpravy a rozšíření dle našich požadavků. Web funguje k naší spokojenosti i ke spokojenosti našich zákazníků – autorku tedy mohu doporučit.

Jiří Beran
ExcelTown.com

S paní Bartákovou a Bartvisions jsem začal spolupracovat při tvorbě webových stránek www.stazuj.sk zaměřených na služby v oblasti zprostředkování práce pro studenty vysokých škol. Jako velkou hodnotu a přínos Bartvisions hodnotím nejen schopnost vytvořit samotný web, s kterým jsem velmi spokojen a k mé velké radosti funguje dobře a zaujal cílovou skupinu, ale zejména konzultační schopnost, kterou jako člověk mimo IT a web development prostředí neustále potřebuji při vývoji projektu. Na projektu nadále neustále pracujeme a Bartvisions vždy najdou řešení na otázky, které projekt přináší. Velmi pozitivně hodnotím i finanční rovinu a spolupráci, kdy vždy platilo, na čem jsme se dohodli a vždy jsem měl cenovou představu aktuálních prací. Jako velmi důležitý přínos hodnotím přístup paní Bartákové, velmi příjemnou komunikaci a profesionalitu. Děkuji pěkně paní Bartákové a celému týmu Bartvisions.

Hugo Hurton
Stazuj – praca pre studentov
www.stazuj.sk hugo.hurton@stazuj.sk +421904398784