Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka a grafička

Zobrazuji č. 2130 z celkem 30 doporučení prezentace Michaela Bartáková:
Se slečnou Bartákovou jsme začali spolupracovat poté, co se nám nepodařilo zrealizovat naše představy u jiného webdesignéra. Spolupráci jsme rozjeli celkem rychle a hned od začátku jsme se přesvědčili o tom, že jsme na správné adrese. Okamžitě z prvotních návrhů byla vidět profesionalita a kvalita (v porovnání s předchozími návrhy). To se posléze potvrdilo i při procesu programování jak stránek, tak i různých vylepšení, které nám velmi zjednodušují práci při vkládání nových příspěvků, dokumentů a aplikací na náš web. Ocenil bych také přístup k dalším úpravám, ke kterým postupně stále dochází. Naše spolupráce totiž neskončila spuštěním stránek, ale neustále pokračuje, protože web se postupně vyvíjí a občas je potřeba doladit některé detaily, aby byl pro uživatele přehlednější, ještě lépe vypadal a nám ještě více ulehčoval práci při editaci atd. Budeme tedy i nadále spolupracovat a upřímně mohu říct, že jsem rád, že se nám podařilo najít tak kvalitní a šikovnou webdesignérku.

Pavel Čejka

spoluzakladatel projektu Cesta k nezávislosti
Rychlé jednání, přátelský a profesionální přístup. Doporučuji!

Lenka Podlesáková

Spolupráci se slečnou Bartákovou mohu jen doporučit. Velice příjemná a profesionální spolupráce na úrovni, kdy všechny mé požadavky byly splněny v krátkém termínu a přesně tak, jak jsem si představoval. Nakonec můžu říct, že můj nový web je spíše naše společné dílo, protože k mým návrhům mi byly navrhnuty podnětné nápady a připomínky, které se ukázaly jako velmi užitečné. Komunikace na výborné úrovni, dokonce mi bude chybět :) Slečnu Bartákovou a její studio mohu tedy jen doporučit a už se těším na další spolupráci.

Roman Radim Kuklík

Služby Michaely Bartákové (konkrétně úprava WordPress šablony) jsou plně profesionální. Oceňuji zejména rychlost a kvalitu provedení, stejně tak návrh na další vylepšení, resp. optimalizaci webu.

Martin Netolický

www.nejlepsi-kupony.cz
Se slečnou Bartákovou spolupracujeme již delší dobu a s její prací jsme velmi spokojeni. Proto jsme i po výběru z několika nabídek pro tvorbu nového e-shopu zvolili opět sl. Bartákovou. Na návrhu e-shopu jsme se spolupodíleli. Na základě našich požadavků nám navrhla několik variant možných řešení, ze kterých jsme pak společně vybrali nejvhodnější. Výsledkem je perfektně fungující e-shop s nabídkou více jak 2000 produktů, který je pro zákazníky přehledný a průběžně automaticky aktualizován díky propojení s dodavateli. Díky tomuto propojení je obchod stále aktuální o novinky, ceny a dostupnost produktů. Nový e-shop nám za dobu provozu přináší více objednávek od zákazníků, než starý. Tímto chceme slečně Bartákové poděkovat za perfektní práci, která nám přináší zisk a řadu spokojených zákazníků.

Jan Krobot

ISOOL, s.r.o.
www.izolace-zatepleni.eu ~ objednavky@izolace-zatepleni.eu ~ 725 171 981
Naprosto skvělá spolupráce, jsem velmi spokojen až nadšen. Moc děkuji! Výsledek vidíte zde: www.isvs.cz. Budu moc rád, když budeme velmi úzce spolupracovat i v budoucnosti.

Jaromír Soldát

www.isvs.cz ~ jaromir.soldat@isvs.cz ~ 725 943 926
Spolupráce Michaelou Bartákovou je skvělá. Spolupracovali jsme spolu osm měsíců na grafice mojí knihy Objemový trénink pro fitkaře. Michaela je kreativní a spolehlivá. Na čem se s ní domluvíte, to tak bude. Její služby mohu jen doporučit.

Honza Tomsa

akreditovaný fitness trenér
tomsa.jan@email.cz ~ 728 993 916
Hledala jsem vývojáře, který nám pomůže dát web dohromady po ne zcela pozitivní spolupráci s webdesignerem. Oslovili jsme několik lidí a všichni řekli to samé: "máte web ve velmi špatném stavu". To jsme tušili, protože jsme dokola řešili chyby. Pro spolupráci jsme vybrali Míšu Bartákovou, která následně odkryla pokličku webu a detailně nám ukazuje, jak je nastavený, proč není úplně funkční, a také, co od něj můžeme a nemůžeme očekávat. Máme za sebou drobné úpravy a aktualizaci šablony, kde různé věci přestávaly fungovat zřejmě pro nedomyšlenost všemožných pluginů atd... V každém případě začínám mít pocit, že web máme pod kontrolou, což je velmi příjemná změna.

Zdenka Kovářová

www.pravaja.cz ~ zdenka@pravaja.cz ~ 731 235 925
S paní Bartákovou jsem řešil responzivitu webových stránek a jejich přizpůsobení pro mobilní aplikace. Místo sdělení typu: „tohle neděláme“ či: „to by bylo moc složité“, jsem se setkal s perfektní znalostí problematiky, funkčním návrhem řešení a jeho následnou profesionální implementací. bARTvisions jsem si uložil do kontaktů a budu doporučovat.

Jan Stündl

www.jan-stundl.cz ~ info@jan-stundl.cz ~ 777 017 850
Náš web je pro nás základním reklamním prostorem, je proto velmi důležité, aby dobře fungoval. Michalela Bartáková pro nás vytvořila novou verzi webu, založenou na WordPressu, a od té doby realizuje úpravy a rozšíření dle našich požadavků. Web funguje k naší spokojenosti i ke spokojenosti našich zákazníků – autorku tedy mohu doporučit.

Jiří Beran

ExcelTown.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS