Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 39 doporučení

Vskutku plodná spolupráce, během které jsem ocenil hlavně Michaelin cit pro má přání. Vždy bylo mým představám rychle porozuměno, což je zkrátka super situace, a výsledek je nakonec vždy předčil. Rovněž jsem ocenil rychlé a komplexní odpovědi na mé dotazy.

Igor Hubinský
samostatný advokát
akih.cz

Když jsme hledali designéra na nové webové stránky, měli jsme již za sebou tři weby. Problém byl, že technologie se vyvíjely a s tím i požadavky kladené na web a to tak rychle, že skloubit funkčnost starého webu a nových platforem bylo obtížné a stále více nemožné. Také je pravdou, že velká řada firem nám naše nápady vykrádala, někteří neváhali na své stránky téměř doslova kopírovat celé texty :-), ale to je jiná parketa… Měli jsme tři požadavky – vytvořit nové stránky s novými technologiemi v HW i SW oblasti, dosáhnout v nich co nejvstřícnějšího uživatelského prostředí pro stále narůstající inteligenční úroveň uživatelů a připravit podmínky pro případy dalších možných updatů v budoucnu. 1) Stránky byly vytvořeny jak jsme si odsouhlasili, čas ukáže, zda se nám podařilo dosáhnout všech tří předsevzetí. 2) Spolupráci a komunikaci musím hodnotit jako velmi dobře pojatou. Já osobně za velké plus považuji schopnost přizpůsobit se úrovni zákazníka, který se i jako obyčejný diletant nemusí ztrácet v hromadě pojmů, jimž nerozumí. Na druhé straně paní, ač je jako designér spíše na webu manažerem více profesních prací, než singl hráčem, je poměrně pevná v kramflecích a nenechá se vyvést z rovnováhy žádným požadavkem. 3) Za opravdu nesporné plus považuji možnost úpravy textů a grafiky službou údržby na další období. V tomto většina samostatných IT pracovníků kulhá a vím, že to mnoha vlastníkům stránek velmi komplikuje život. Takže pokud máte záměr, aspoň trochu reálnou představu o obsahu a nepotřebujete stránky do druhé dne, nemáte se čeho bát. Za mne určitě „zelená“. Můžete mi klidně napsat, co se vám na našem webu www.zelenedomky.cz líbí a co ne, rád si to přečtu :-)

Petr Zapletal
Zelené domky – dřevostavby na klíč
www.zelenedomky.cz info@zelenedomky.cz 776 044 433

Velice dobrá spolupráce, ochota, rychlost a profesionální přístup. S touto firmou budu velice rád spolupracovat i nadále a to je i důvod, proč firmu doporučit.

Petr Kurz
www.karma-as.cz

Michaela ovládá komplexní proces tvorby a správy webových stránek. Ví moc dobře, co je třeba, ví jak to udělat a ví, koho do projektu zapojit. Spolupracuji s ní jako grafička soustavně (a moc ráda) od roku 2017. Michaela umí jednoznačně specifikovat zadání práce a vytvořit tak maximálně profesionální podmínky pro jeho realizaci. Komunikace s ní je jasná a věcná, ale stále lidská a příjemná. Vždy si dopředu ujasňuje rozsah i cenu, díky tomu nedochází k nejasnostem a nenastávají nepříjemné problémy s nečekanými vícepracemi aj. Do projektů, které realizuje či zaštítí, dává hlavu i srdce. Jednoznačně doporučuji!

Mgr. Martina Šviráková
grafická designérka
www.yellowpin.cz martina@yellowpin.cz 724 289 833

Michaela Bartáková pro mě sestavovala webové stránky Artagent. Představu jsem měla jasnou a Michaela mi ji pomohla naplnit do puntíku. Komunikace byla rychlá, milá a vstřícná. Výsledky přicházely obratem. Na její finální práci jsem měla velmi pozitivní ohlasy. Určitě doporučuji.

Mgr. Lenka Daňková
agentka herců
www.artagent.cz

Ráda bych touto formou poděkovala Michaele a celému studiu za skvělou spolupráci. Profesionální přístup a výborné jednání je u ní naprostou samozřejmostí. Jsem ráda, že i nadále pracujeme na rozvíjení našeho webu.

Velmi si vážím navázané spolupráce se slečnou Michaelou Bartákovou. Ve svém oboru je opravdovým profesionálem. Pomáhá mi budovat webové stránky podle mých představ, neztrácí trpělivost a vždy je ochotná mi poradit tu nejvhodnější variantu. Vzhledem k jejím zkušenostem si troufám tvrdit, že opravdu rozumí a umí klientovi ušít web na míru. V dnešní době si velmi cením takto kvalitního a individuálního servisu! Jsem šťastná a vděčná za její pomoc. Zajisté pomůže i vám!

Blanka Slavíková
nutriční poradce, kouč
blankaslavikova.cz slavikovazx6r@seznam.cz 608 115 658

S Michaelou Bartákovou jsme dokončili již dva projekty (www.never-dead.com a www.cannonball.rocks). Pokud někdo chce web, který nikdo na světě a zdůrazňuji na světě nemá, tak nemůže být nikdo lepší, kdo ho vytvoří než www.bartvisions.cz. A myslím že takový web chceme všichni. No konec konců, podívejte se na výše uvedené stránky.

Luděk Zdrubecký
www.cannonball.rocks ludek@1000wth.com 731 519 281

Spolupracuji s Michaelou Bartákovou od první zadané zakázky loga, kde mě ohromila nejen její úžasná kreativita, ale také příjemná komunikace, ochota, vstřícnost, spolehlivost i rychlost dodání. Jelikož plnění zakázek bylo vždy dle našich představ, spolupracujeme i nadále. Děkuji za skvěle odváděnou práci.

Iveta Vondráková
jednatelka společnosti Statera Fitness s.r.o.
www.statera.cz iveta.vondrakova@statera.cz 733 189 613

Po negativních zkušenostech z jiného grafického studia jsem s nedůvěrou zadával první zakázku u bARTvisions. Musím uznat, že jsem byl mile překvapen aktivním přístupem a dobrými nápady jak doladit a vylepšit naši představu o grafickém návrhu. Slečna Bartáková se vždy držela našeho zadání, které doplnila o vlastní vhodné nápady. Termín zpracování zakázky byl vždy rychlý a případné úpravy provedeny v co nejkratší možné době. Vytvořená reklama má pozitivní vliv na zákazníky a je úspěšná (reklamní plachta u nákupního centra, reklamní polep oken děrovanou folií na kamenné prodejně). Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme na realizaci dalších projektů s bARTvisions. bARTvisions na základě pozitivních zkušeností doporučujeme.

Jan Krobot
specializovaný obchod na izolační materiály, vzorkovna krbových kamen
www.isool.cz krobot@isool.cz 725 171 981