Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michaela Karásková

Bc. Michaela Karásková

lektorka angličtiny přes Skype

Bc. Michaela Karásková

Chcete se učit angličtinu flexibilně a nezávisle na místě? Nabízím vám specializovanou online výuku anglického jazyka přes internet po Skypu. Konverzační lekce jsou ideální pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí své jazykové znalosti průběžně rozvíjet, ale nemají prostor a čas docházet na výuku osobně.

Kladu důraz na osobní přístup a to, jaký konkrétní student je, čeho chce dosáhnout a proč se učí anglicky. Volím zajímavá témata a vždy se snažím, aby se můj student cítil příjemně a hodinu si užíval. Výuka probíhá s učebnicí New English File, která je oporou a zásobárnou témat, ovšem díky samotnému charakteru aplikace Skype v hodinách hlavně mluvíme.

Konverzaci lze pojmout také jako přípravu na pracovní pohovor, prezentaci či přednášku, kdy budeme pracovat přímo s vašimi podklady.

Angličtina může být jako řízení auta. Když se učíte, nejde jen o to vědět jak vše funguje a znát pravidla. Musíte jezdit. Dostat se z jednoho místa na druhé. Cíl výuky jazyka je stejný – něco říct, dozvědět se a komunikovat. Je důležité angličtinu používat, i když ze začátku třeba kostrbatě. Díky pravidelné komunikaci se budete zlepšovat, až nakonec pojedete bez strachu z chyb, uvolněně a přirozeně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Michaela Karásková
Bašty 6, 2. patro
Brno
602 00
Mobil:728 320 612
Email:konverzace@anglictinasmisou.cz
Web:www.anglictinasmisou.cz
Skype:Skype michaela.karaskova86
Účet:1413232015 / 3030
:03025926

Doporučení z první ruky

Spolupracujeme spolu na zdokonalování mé angličtiny již několik měsíců. Co mohu ocenit je profesní zájem o vyučování angličtiny, který se rozpozná už v prvních hodinách. Víte s určitostí, že věci, které jste probrali a nějak nezvládli až tak napoprvé úplně pochopit, vám budou opět v klidu vysvětleny. Nové věci, které probíráte, na sebe systematicky navazují. Myslím si, že hlavně já na sobě cítím zřetelný pokrok. Čím se pozná, že doučování má určitou úroveň? Tím, že vás začne angličtina bavit, protože vidíte pokroky.
Dagmar Rokytová
zdravotní sestra

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS