Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Melišíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Melišíková — překladatelka a tlumočnice anglického jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Michaela Melišíková:
Agentura Aithér PR Agency je malá PR agentura zabývající se public relations v oborech fashion a design. Naše spolupráce s Michaelou Melišíkovou začala v roce 2011 a jejích služeb chceme využívat i nadále, protože je spolehlivá, ochotná, přátelská, má vystupování na odpovídající úrovni a u našich klientů je oblíbená. Jejích služeb využíváme především pro našeho klienta – britskou společnost Marks & Spencer. Při osobních návštěvách a při jednáních v Praze se zástupci z centrály z UK pro nás paní Melišíková překládá a využívá přitom odbornou marketingovou a PR terminologii. Zajišťuje pro nás také překlady textů pro centrálu, překlady tiskových zpráv, pwp prezentací apod.

Světlana Pospíšilová

PR Director Aithér PR Agency
svetlana@aitherpr.com ~ 723 786 549
S paní Michaelou se mi spolupracovalo velice dobře. Musím ocenit hlavně profesionalitu, odbornost, rychlost a její vstřícnost vůči zákazníkovi při zpracování odborných materiálů pro naši společnost. Mohu jedině doporučit!

Miloš Jonák

jednatel ve společnosti Jonák Audit
www.jonakaudit.cz ~ jonak@jonakaudit.cz ~ 724 768 146
Paní Michaela Melišíková pro společnost ALO jewelry s.r.o. pracuje od roku 2011. Zajišťuje simultánní tlumočení PR a marketingové manažerce a jednateli společnosti pro novináře ze zahraničí – návštěva společnosti, prohlídka výrobních prostor a technologií a představení nových kolekcí šperků, doprovází a překládá výrobnímu řediteli na výstavě Baselword ve Švýcarsku, zajišťuje odborné překlady při objednávkách technologií ze zahraničí. S její prací jsme velmi spokojeni.

Ivo Weber

jednatel společnosti ALO jewelry
www.alo.cz ~ weber@alo.cz
Michaela Melišíková pro mě zpracovala několik překladů, byla jsem s ní velice spokojena. Doporučuji i ostatním poptávajícím ke spolupráci.

Lucie Kačerová

jednatelka
www.magicenglish.cz ~ lucie.k@magicenglish.cz ~ 739 596 803
U paní Melišíkové jsme objednali několik překladů. Ty byly vždy dodány v domluvených termínech a bez jakýchkoli nedostatků. Její čeština je navíc vytříbená a vždy přesně odpovídala našim, ne vždy jednoduchým formulacím ve scénářích z různých dob a prostředí. Velmi dobré byly i překlady odborných právních textů.

Pavel Typolt

Wilma Film
pavel.typolt@gmail.com ~ 602 305 532
Paní Melišíková pro naši společnost Cushman & Wakefield překládala několik odborných textů. S její prací jsme byli opravdu spokojeni. Překlady byly dodány v domluveném termínu a bez jakýchkoliv připomínek. Určitě její služby využijeme i v budoucnu.

Kateřina Klimešová

Senior HR Administrator, Cushman & Wakefield
http://www.cushmanwakefield.cz/cs-cz/ ~ katerina.klimesova@eur.cushwake.com ~ 724 840 334
S paní Melišíkovou jsem nadmíru spokojena. Vždy dostojí termínu. Vřele a ráda její služby všem doporučím.

Nikol Fee

Majitelka chovné stanice
http://www.almontefee.cz/? ~ nikol.fee@volny.cz ~ 776 339 921
Vždy proběhlo vše v pořádku, jak se vše dohodlo, tak se udělalo, nemám připomínky, mohu doporučit.

Roman Levy

roman-modano@volny.cz
Výborná spolupráce, řešili jsme překlad Společenské smlouvy pro LLC společnost v USA. Komunikace přes e-mail i telefon absolutně profesionální a zároveň naprosto lidský přístup. Překlad jsme obdrželi do čtyř dnů! Ještě jednou děkuji, jsem si jist, že v budoucnu vašich služeb znovu využijeme.

Martin Risica

www.iconquestusa.com
Paní Michaela pro naši organizaci vypracovávala překlad právního textu. Ten byl přeložen velmi kvalitně, oceňujeme zejména precizní překlad odborných termínů. Během překládání došlo k několika změnám v českém textu, ty vždy ochotně a velmi rychle zapracovala. Její práci i přístup lze označit za nadstandardní.

Sandra Pašková

Liga lidských práv
www.llp.cz ~ sandra.paskova@llp.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS