Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michaela Nečasová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Nečasová — copywriterka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Bc. Michaela Nečasová:
Michaela kromě tvorby kvalitních textů pro náš firemní web, sociální sítě a blog přispěla také podnětnými nápady, jak vylepšit propagaci firmy a aktivně se na realizaci tohoto plánu podílela. Oceňuji také, že dodržuje dohodnuté termíny a nebojí se nových výzev.

Patrik Šíma

tvůrce webů a internetových portálů
wrongware.cz ~ patrik@wrongware.cz ~ 777 287 451
Ing. Natálie Rumpala
Míša Nečasová je skvělá copywriterka. Vždy ke všem úkolům přistupuje čelem, žádným tématům se nevyhýbá, dokáže si poradit i s velmi těžkým zadáním. Gramatické chyby a překlepy jsou u ní tak neobvyklé jako třeba sníh v létě. Je velmi poctivá, seriózní, pracovitá a kamarádská.

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média
Ing. Dominika Roháčová
Míša je zkušená copywriterka, která má mimořádný talent na psaní článků. Každý slovní obrat je trefa do černého. Má bohatou slovní zásobu, všeobecný přehled a s lehkostí napíše i článek technického zaměření. Takže její služby mohu jen vřele doporučit.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí, copywriter a kreativec
BcA. Vojtěch Bruzek
Pokud chcete, aby vaše texty měly hlavu a patu, prodávaly a pomohly růst, doporučuji se na Míšu obrátit. Bezproblémová spolupráce, kterou rozhodně můžu jen doporučit. Dodržování termínu, preciznost, spousta nápadů a vlastní invence.

BcA. Vojtěch Bruzek

webdesignér a UX designér
Michaela Nečasová je velmi výkonná copywriterka. Skvěle zvládá i náročnější deadline, rychle komunikuje a umí dodržet i náročnější zadání.

Stanislava Kramárová

E-shop specialist, BANDI VAMOS
www.bandivamos.cz
Služby p. Nečasové mohu jen doporučit. Sama je stále využívám a jsem nesmírně spokojená. Své práci opravdu rozumí. Je velice nápaditá, kreativní, pohotová a ochotná.

Dagmar Lauterbachová

majitelka zabalimedarek.cz
www.zabalimedarek.cz
Míša Nečasová je velice aktivní a svědomitá pracovnice. Pracuje nad míru dobře a termíny plní s předstihem. Textem dokáže zaujmout, hraje si se slovy a dokáže psát velice poutavé a čtivé články.

Tomáš Chrobák

webeditor Mediatel, spol. s.r.o.
Míšu Nečasovou znám z předešlého zaměstnání, kde v minulosti pracovala na pozici copywriterky. Když jsem následně zvažovala, komu svěřím plnění svého nového webu, Míša byla jasná volba. Jak jsem již mohla mnohokrát zjistit, perfektně zvládá psaní textů na jakákoliv témata. Její články jsou velice čtivé, krásně si umí vyhrát se slovíčky a gramatické chyby u ní nenajdete. S texty Míši jsem nadmíru spokojená a určitě ji opět znovu vyhledám. Spolupráci s ní určitě doporučuji!

Bc. Kateřina Rajdusová

majitelka ve společnosti Poznejme se
www.poznejmese.com ~ rajdusova@poznejmese.com
S prací Michaely Nečasové jsem velmi spokojen. Mohu se na ni zcela spolehnout jak s profesionálním vedením, tak s organizaci mého Facebooku. Ani jsem netušil, co všechno Facebook umí.

Radomír Wojnar

výrobce přírodní bylinné kosmetiky a léčitel
www.wojnar.cz ~ wojnar@wojnar.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS