Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Binka

Mgr. Michal Binka

SEO konzultant a online marketér

Mgr. Michal Binka
Mgr. Michal Binka - logo

Chcete zvýšit dosah vašeho webu či e-shopu na internetu? Jako specialista na optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO) a marketingové strategie dobře vím, jak na to. Kombinuji mnoho praktických postupů, které mi umožňují zvyšovat návštěvnost online projektů i o stovky procent už za několik málo měsíců. Vždy se opírám o analytická data a předkládám měřitelné výsledky.

  • Analýza klíčových slov – připravím kompletní seznam klíčových slov a frází, který je základním odrazovým můstkem pro funkční návrh informační architektury a obsahu každého webu a e-shopu. Díky analýze bude vaše SEO koncepční, strategické a dlouhodobě efektivní.
  • SEO copywriting pro e-shopy – napíšu popisky k vašim produktům, které vás odliší od ostatních e-shopů na trhu a zvýší dohledatelnost na internetu. Obsah tvořím podle metodiky Googlu pro rok 2019.
  • Hodnocení a kritika webu – zhodnotím váš web koncepčně, objektivně (založeno na datech a analytických nástrojích) i subjektivně (design, grafika a uživatelský zážitek). Dostanete ode mě hodnotící zprávu, která shrnuje základní nedostatky a příležitosti pro zlepšení vašeho internetového projektu.

Online marketingu se věnuji naplno už 15 let. Podívejte se na moje reálné reference – případové studie SEO: Fitbo.cz (zvýšení návštěvnosti o 533 % za 3 měsíce), Muscle.cz, Seoprakticky.cz. Všechny moje reference pak nahrávám na Google Drive. Zkušenosti jsem sbíral i jako marketingový ředitel firem Student Agency a Kajot Group a jako marketér ve firmách AG Foods Group a Ennedi.

Jsem autorem e-booku Jak psát SEO Friendly články, zájemce o obor SEO vzdělávám prostřednictvím SEO akademieblogu o SEO.

Vystudoval jsem obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, obor Hospodářská politika a správa na Univerzitě Pardubice a obor Veřejná ekonomika na Masarykově univerzitě v Brně. Dále jsem studoval MBA se specializací na marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze.

SEO referenční práce (analýza klíčových slov, analýza on-page faktorů,...):

Optimalizace FITBO.CZPřípadová studie: FITBO.CZAnalýza klíčových slovAnalýza klíčových slovAnalýza klíčových slov
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Brno

Kategorie katalogu:

Nabízím ty nejdůležitější služby v oblasti SEO:

Kontaktní informace

Mgr. Michal Binka
Hrázka 615/28
Brno
621 00
Mobil:608 963 720
Email:michal@seoprakticky.cz
Web:www.seoprakticky.cz
Datovka:Datová schránka b425u3y
Facebook:Facebook michal.binka
LinkedIn:LinkedIn michalbinka
Účet:670100 – 2209137963 / 6210 (mBank)
:75779994

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík
Velmi si cením spolupráce s Michalem v době, kdy působil jako marketingový manažer v AG FOODS. Cením si jeho vědomostí a praktických zkušeností z mnoha oblastí marketingu. Také velmi dobrého přehledu o aktuálních trendech, cílevědomosti a toho, jak dokáže myslet komplexně a strategicky.
marketér s duší grafika

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS