Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Binka

Mgr. Michal Binka

SEO konzultant a online marketér

Mgr. Michal Binka

Chcete zvýšit dosah vašeho webu či e-shopu na internetu? Jako specialista na optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO) a marketingové strategie dobře vím, jak na to. Kombinuji mnoho praktických postupů, které mi umožňují zvyšovat návštěvnost online projektů i o stovky procent už za několik málo měsíců. Vždy se opírám o analytická data a předkládám měřitelné výsledky.

  • Analýza klíčových slov – Připravím kompletní seznam klíčových slov a frází, který je základním odrazovým můstkem pro funkční návrh informační architektury a obsahu každého webu a e-shopu. Díky analýze bude vaše SEO koncepční, strategické a dlouhodobě efektivní.
  • Analýza on-page faktorů – Provedu kompletní revizi všech aspektů fungování vašeho webu a navrhnu řešení.
  • SEO copywriting pro e-shopy – Napíšu popisky k vašim produktům, které vás odliší od ostatních e-shopů na trhu a zvýší dohledatelnost na internetu. Obsah tvořím podle metodiky Googlu pro rok 2022.
  • SEO konzultace – Zodpovím vám všechny otázky týkající se optimalizace webových stránek pro vyhledávače.
  • SEO školení – Celodenní individuální praktický kurz, kde se budeme věnovat optimalizaci vašich stránek. Probereme technické SEO, analýzu klíčových slov, SEO nástroje, důležité on-page faktory a mnoho dalšího.

Jsem autorem několika SEO knih. Prakticky orientované e-knihy z několika různých problematik SEO vám pomohou při optimalizaci stránek pro vyhledávače.

Jsem autorem velké případové studie: Kdo ze SEO konzultantů, specialistů a agentur má nejlepší SEO?!

SEO video školení a kurzy, které nabízím, jsou určené pro SEO specialisty, konzultanty, marketéry, majitele webových stránek, ale také pro copywritery a tvůrce obsahu. Detailně v nich ukazuji postupy, kterými zpracovávám analýzy a provádím úpravy na stránkách. Ve videích se snažím předávat kompletní know-how, prezentuji všechny tipy a triky, které vám v optimalizaci stránek pro vyhledávače mohou pomoci.

Vystudoval jsem obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, obor Hospodářská politika a správa na Univerzitě Pardubice a obor Veřejná ekonomika na Masarykově univerzitě v Brně. Dále jsem studoval MBA se specializací na marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze.

Portfolio klientů + SEO reference:

Výběr klientů, kteří využili moje SEO službyKniha analýza klíčových slovSEO PRAKTICKY: Jak optimalizovat stránky (nejen) pro SHOPTETVideo školení: Praktická tvorba analýzy klíčových slov krok za krokem (tipy, triky, workflow)Ukázka analýzy klíčových slov
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nabízím tyto služby v oblasti SEO:

Další důležité odkazy:

  • Jak dělám SEO – velmi obsáhlý článek s postupy, metodami, analytikou, kterou používám
  • SEO ceník – podrobný ceník mých SEO služeb
  • SEO Akademie – základní pojmy a principy z oblasti SEO – optimalizace stránek pro vyhledávače

Kontaktní informace

Mgr. Michal Binka
TechNest
Technická 2935/23
Brno
616 00
Mobil:608 963 720
Email:michal@seoprakticky.cz
Web:www.seoprakticky.cz
Facebook:Facebook seoprakticky
LinkedIn:LinkedIn michalbinka
WhatsApp:WhatsApp 420608963720
Datovka:Datová schránka b425u3y
Účet:670100 – 2209137963 / 6210 (mBank)
:75779994 (plátce DPH)
DIČ:CZ8001294521

Doporučení z první ruky

Pan Binka je odborník v oblasti SEO. Oceňuji jeho komplexní přístup a snahu věci dotáhnout. Komunikace s ním je vždy věcná a zároveň příjemná. Je trpělivý věci vysvětlit. Těším se z naší spolupráce.
Ing. Eva Ďurčovičová
majitelka a provozovatelka největšího internetového portálu zaměřeného na plastikářský průmysl

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS