Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Binka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Binka — SEO konzultant a online marketér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Michal Binka:
Michal pro nás dělal technické SEO + klíčovku a obojí zpracoval velmi profesionálně. Má velmi analytický přístup, potřebný nadhled a lidský přístup. Nenechá vás ztratit se ve spoustě čísel, slov a neznámých pojmů, ani tápat, co si s výsledkem počít. Vše srozumitelně vysvětlí a pomůže vám zorientovat se v této oblasti tak, abyste mohli výsledky analýz co nejefektivněji využít pro svůj web. Spolupráci s Michalem mohu 100% doporučit.

Ing. Kamila Soukupová

manažerka marketingu ajp-tech.cz
Pan Binka je odborník v oblasti SEO. Oceňuji jeho komplexní přístup a snahu věci dotáhnout. Komunikace s ním je vždy věcná a zároveň příjemná. Je trpělivý věci vysvětlit. Těším se z naší spolupráce.

Ing. Eva Ďurčovičová

majitelka a provozovatelka největšího internetového portálu zaměřeného na plastikářský průmysl
www.plasticportal.cz
Hodnocení? To je jednoduché… Domluvený rozsah práce splněn, termín dodržen, předání a vysvětlení o VÍKENDU V NEDĚLI. A nějaké negativní hodnocení? Přemýšlím a o žádném nevím :-)

Iveta Farmačková

energieprirody.cz
Michal nám dělal klíčovou analýzu pro náš e-shop a s jeho prací jsem byl maximálně spokojen. Na SK a CZ trhu jsem nenašel lepší práci co se týče poměru výkon/cena, takže Michala můžu s čistým svědomím doporučit. Vážím si, že neměl problém cestovat z Brna do Prahy na první setkání, i když spolupráce nebyla jistá a hned na prvním setkání jsem zjistil, že Michal je ve svém oboru profesionál a ví o čem mluví. Třešničkou na dortu je, že jsme obdrželi KW analýzu v kratším termínu, než byl dohodnut, takže super!

Gabriel Šimčo

www.gatio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS