Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Binka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Binka — SEO konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Michal Binka:
Michal je skutečný profesionál ve světě marketingu. Osobně mě zaujal zejména cílevědomým výkonnostním marketingem s důrazem na jasný užitek. Perfektní a kontinuální komunikace je dalším znakem profesionality. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Patrik Mádl

Head of Sales ve společnosti Intelsol
Michal je marketingový šaman, schopný efektivně inzerovat cokoliv nad i pod linkou. Ryzí profesionál s proaktivním přístupem a empatický vedoucí týmu. Oceňuji naši spolupráci a mohu vřele doporučit.

Dimitr Dencev

Trading Assistant v bet365
Jan Barbořík
Velmi si cením spolupráce s Michalem v době, kdy působil jako marketingový manažer v AG FOODS. Cením si jeho vědomostí a praktických zkušeností z mnoha oblastí marketingu. Také velmi dobrého přehledu o aktuálních trendech, cílevědomosti a toho, jak dokáže myslet komplexně a strategicky.

Jan Barbořík

marketér s duší grafika
Michal je obětavý leader, který se postaví za tým v každé situaci a převezme zodpovědnost. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu a leadershipu vás rozhodně posunou dále. Marketingem prostě žije :) Na čemkoli se s nim domluvíte, to platí a můžete se na něj 100% spolehnout. Děkuji za výbornou spolupráci a že jsem se od něj mohl učit. Michala mužů jen vřele doporučit :)

Jiří Hrbáč

grafický designér a fotograf ve společnosti NET and GAMES a.s.
Společně s Michalem jsem pracoval ve společnosti KAJOT na mnoha projektech. My dva jsme na zelené louce rozbíhali vývoj nového produktu, herního systému Red Planet, Green Planet a online her pro internetová kasina po celém světě. Společně jsme našli prostory, vybudovali jsme od nuly tým, který nyní dělá hry světové úrovně. Co se týče marketingu, Michal je špičkový profesionál, který dostal marketing KAJOTu na úplný vrchol. V naší branži všechny firmy kopírovali naše marketingové kroky, na výstavách, v online projektech, v propagaci produktů, kopírovaly formáty našich eventů. Díky Michalovi jsem pochopil, jak je marketing důležitý a jak obrovský může mít vliv na úspěch nebo neúspěch na trhu. Těším se, že spolu budeme zase někdy spolupracovat.

Radek Janíček

technický ředitel ve společnosti KAJOT Group
Michal byl mým nadřízeným ve Student Agency. Vedl náš nemalý marketingový tým a ač to bylo jen krátce, určitě měl k marketingu odborností v této firmě nejblíž. Ne vždy jsem schvaloval jeho rozhodnutí a snaha zavděčit se všem produktovým oddělením mi také nebyla po vůli, ale to už je nejspíš úděl nově příchozího manažera v takovém korporátu, jakým SA je. Každopádně otevřená mysl, cit pro marketing, rozhodnost a profesionální vystupování Michalovi rozhodně nechybí a to jsou podle mě ty předpoklady, které determinují velmi schopného marketingového manažera.

Milan Zeman

specialista na online marketing
S Michalem jsem spolupracovala 5 let ve firmě KAJOT. Je to profesionál, který se perfektně vyzná ve svém oboru. Krom skvělých a nabitých profesních zkušeností si velice vážím jeho lidského a férového přístupu. Michal je velice přátelský a vždy pozitivně naladěný člověk. Do všeho jde na 100 % a práce, kterou dělá, je inovativní a vždy na špičce. Děkuji, že jsem měla tu čest, byla to radost a skvělá zkušenost s Tebou spolupracovat!

Markéta Jahodová

Office & Marketing Manager ve společnosti Technologický Park Brno, a.s.
Měl jsem tu čest, že Michal byl mým přímým nadřízeným ve společnosti KAJOT. Spolupráci můžu hodnotit výhradně pozitivně. Oceňuji zejména Michalův zájem o marketing a aplikování veškerých nových trendů do provozu společnosti. Dále oceňuji manažerské schopnosti a způsobilost vést a držet tým pohromadě.

Libor Minarik

specialista marketingu ve společnosti NET and GAMES a.s.
Michala Binku jsem měla možnost poznat ve společnosti KAJOT, kde byl můj nadřízený. O Michalovi můžu říci, že je to profesionál na svém místě. Kromě jeho bohatých zkušeností v oblasti marketingu si velmi vážím jeho přístupu k práci a kolegům. Svůj tým dokázal vždy motivovat a vést k těm nejlepším výsledkům. Jsem velice ráda, že jsem měla možnost s Michalem spolupracovat a učit se právě od něj.

Karolína Surmanová

marketingový koordinátor ve společnosti KAJOT
Spolupráci s Michalem můžu hodnotit jedině pozitivně. V rámci skupiny KAJOT jsme byli v blízkém kontaktu a takovouto spolupráci obchodního oddělení s marketingovým bych přál každému obchodnímu manažerovi. Nadšení, profesionalita a kvalita provázela celou naši spolupráci. Jsem velmi rád, že se naše cesty potkaly, jak z profesního hlediska, tak i z hlediska osobního.

Václav Klepáček

Territory Sales Manager ve společnosti Kentico Software
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS