Doporučení z první ruky

Michal Doubek — finanční poradce a lektor finanční gramotnosti


Zobrazuji č. 21-27 z celkem 27 doporučení

S Michalem Doubkem se znám již řadu let a mohu jej vřele doporučit. Naprostý profesionál, který má složitý svět financí v malíku. Pomůže, poradí, umí sestavit finanční portfolio na míru konkrétnímu klientovi s ohledem na jeho finanční situaci a potřeby, oceňuji jeho individuální přístup. Nenutí klienta bezhlavě investovat do spousty produktů, ale jeho snaha je naučit klienta správně se svými penězi hospodařit. S jeho finančním servisem jsem dlouhodobě velmi spokojen a rozhodně bych neměnil.

Mojmír Janovský
technik ve strojírenství

Michala můžeme s manželkou jen doporučit. Líbí se mi otevřený přístup, kdy jej jakožto finančního poradce platíme na přímo a tedy víme, kolik nás to stojí, jaké služby a úkony v ceně jsou. Nikde nejsou skryta žádná procenta z ceny produktů či procenta z výnosů poradci. Motivace je tak dána službou klientovi a poskytování jen toho, co opravdu dává smysl nám za dané životní situace, nikoliv uzavírání zbytečných produktů jen proto, že je z nich živ poradce. Tedy přístup, že mi poradce řekne, co je výhodné pro mě, ne pro firmu od které kupuji, je mi velmi sympatický.

Ondřej Šváb

Pan Michal Doubek je naším finančním poradcem již od roku 2014. Spolupráce s ním je perfektní, oceňujeme jeho profesionalitu a osobní přístup. Na jeho poskytovaný finanční servis pro zajištění běžného chodu domácnosti, ale i různých investičních příležitostí, se můžeme vždy bez obav a s důvěrou spolehnout. Vřele doporučujeme!

Hana Láníková

S panem Doubkem – finančním poradcem, mám několikaleté velmi dobré zkušenosti. Jeho entuziasmus pro obor, ochota klienta vyslechnout, opakovaně edukovat ve finanční gramotnosti a navrhnout to nejlepší řešení přesně na míru, jsou skvělou kombinací schopností, které jako časově vytížený člověk, primárně nevzdělaný v ekonomickém oboru, velmi oceňuji. Pan Doubek nikdy nezklamal mou důvěru a věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

Jiří Faldík
lékař

S panem Doubkem spolupracujeme již hezkou řádku let a doufám, že ještě mnoho dalších budeme. Změnit „standardního poradce“ bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. I když často umím připravit panu Doubkovi horké chvilky, stále to se mnou nevzdává a vždy pomůže, poradí, zařídí. Prostě se nemusím téměř o nic (co se rodinných financí týče) starat, stačí mi jedno telefonní číslo a mám vše v tom nejlepším pořádku. A co si představit pod pojmem „finanční poradenství“? Přesně tuhle péči a přístup, které se mi dostává. Pan Doubek je důkaz toho, že vždy je možné něco udělat jinak – a v tomto případě lépe, mnohem lépe.

Tomáš Kobylka
Area Sales Manager
www.essentracomponents.cz tomaskobylka@essentra.com 736 750 404

Michal se stal doslova mojí pravou rukou ve světě financí. Na jaře 2021 jsem si začal uvědomovat, jak je pro mě klíčové mít k dispozici takového specialistu. Jako podnikatel jsem pochopil, že pro další rozvoj je nutné finance řídit systematicky a s rozmyslem. Téměř každý z nás má bohužel špatnou zkušenost s poradci a proto mi přijde, že je finanční poradenství lehce „pošramocené“ a moc lidí se do toho nehrne. Udělal jsem si proto důslednou analýzu a stanovil si nová očekávání, která by měl poradce splňovat. U Michala se mi na první dobrou hned líbilo, že využívá sílu videa a já tak ve svém nabitém programu mohl studovat klíčové věci v čase, kdy mi to vyhovuje. Navíc bez zbytečných omáček a technických obratů. Rozhodl jsem se ho oslovit a v tom to začalo. Michalův dotazník a přesně koordinované vedení mi pomohlo otevřít oči a pochopit, že moje finanční přemýšlení je opravdu nedostačující. Místo, aby mě rovnou hnal ke vstupu do investování, tak jsme velmi podrobně nastavovali cashflow tabulku, založili nové účty, začal jsem využívat systém vyplácení peněz sám sobě (v rámci podnikání) a jiné. Osobně se mi líbí, jaký máme s Michalem důvěrný vztah, možnost cokoliv probrat a to i na osobní rovině. Díky Michalovi jsem se letos např. stihl přihlásit k paušální dani (díky tomu ušetřit balík peněz v dalším roce) a to i přesto, že jsem to udělal doslova za minutu dvanáct – v neděli, kdy se ochotně nabídl a vše mi vysvětlil. Velká vděčnost, díky Michale. Toto je pro mě znak vysoké profesionality a já si vážím naší spolupráce, protože mi Michal tímto dokázal, že tato branže ještě není tak ztracená a že je opravdu možné finanční záležitosti svěřit do rukou odborníka. Za sebe Michala rozhodně všem doporučuji. Ať se daří.

Tomáš Eller
marketér
digitalmediate.cz tomas.eller@digitalmediate.cz 606 802 702

Docela dlouhé období jsem kroužil kolem různých finančních produktů, investičních nástrojů a rad a shromažďoval informace s cílem učinit správná a kvalifikovaná rozhodnutí v našich rodinných financích. Nemohl jsem udělat lepší závěr než ten, že „tady je potřeba pomoc profesionála“, a tak se nabídka střetla s poptávkou a kontaktoval jsem Michala. Michalův komplexní, informovaný a střízlivý přístup je přesně to, co jsem potřeboval. Líbí se mi filozofie, s jakou k finančnímu poradenství přistupuje a doufám, že tento trend bude ve světě finančního poradenství posilovat. Michalovy podcasty budiž skvělým příkladem inspirace. Michalův přístup je individuální, stejně jako situace každého jednotlivce je individuální. Těším se na další roky spolupráce.

Vojtěch Flagar
programátor PLC | ICE Industrial Services