Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Doubek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Doubek — finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Michal Doubek:
S panem Doubkem spolupracuji už několik let. Spolu s mojí ženou s ním řešíme soukromé rodinné finance a pomáhal nám také s financováním naší nové zubní ordinace. Je to dokonalý profesionál, jednání s ním je vždy příjemné a produktivní, má skvělý přehled v problematice a navíc je na něm vidět, že ho jeho práce opravdu baví. Doporučujeme!!!

Petr Janovský

spolumajitel zubní ordinace
Michal Doubek je profesionál každým coulem. Je velice spolehlivý, slušný a hlavně důsledný. O znalostech jeho oboru ani nemluvě. Má správný přístup a k financím se staví komplexně. Díky tomu, že jsou jeho služby placeny přímo mnou a ne skrz provize finančních institucí, odpadá motivace doporučovat produkty dle výše provize. Naopak, Michal zredukuje produkty na správné minimum a udělá vám pořádek v moři výpisů, dokladů a dalších písemností, kterými vás instituce neustále zaplavují. Jsem prostě maximálně spokojený a vřele a s klidným svědomím mohu jeho služby doporučit.

Petr Vlk

Process Improvement Consultant
Poprvé jsem se s Michalem setkal na jednom ze seminářů, zabývající se správou osobních financí a rozvojem finanční gramotnosti, které vede. Jeho praktický styl výkladu, s rozborem konkrétních případů finančních produktů, mě přiměl zamyslet se nad produkty, které jsem v dané době měl a jejich relevantností. Uvědomil jsem si, že tyto produkty nejsou ty nejlepší a nejefektivnější, jaké bych mohl vlastnit a rozhodl jsem je na základě Michalových rad změnit. Konkrétně se jednalo o životní pojištění a pojištění odpovědnosti. Nyní jsem mnohem lépe pojištěn, přičemž náklady jsou cca o 20 % nižší. Také jsem si začal dle Michalových rad vést osobní rozpočet, díky čemuž mám mnohem lepší kontrolu nad svými financemi, disponuji slušnou finanční rezervou a vím, že pokud nastane nějaká nepříjemná nenadálá událost, budu ji moci finančně zvládnout. Je to dobrý pocit. Pokud máte zájem vylepšit svoji finanční situaci a získat kontrolu nad svými výdaji i příjmy, doporučuji kontaktovat Michala, domluvit si schůzku anebo zajít na jeden z jeho seminářů. Vyplatí se to.

Martin Hanzlík

Back End Developer | Unicorn
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS