Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Katuščák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Katuščák — PHP programátor se specializací na systém WordPress

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Michal Katuščák:
Již dlouho jsem se nesetkal s tak zkušeným a ochotným programátorem. Mohu doporučit každému! Rychlost, komunikace, profesionalita!

Martin Tomanek

www.advis.pro ~ tomanek@advis.pro ~ 775 331 968
Všem doporučuji Michala, díky němu mám skvělý web dle mých představ. Když jsem ho poptal, tak jsem mu dal jen neúplné chaotické zadání, a ani ne za týden jsem měl plně funkční web se všemi náležitostmi. Prostě zařídil web od A až po Z.

Ondra Mareček

Michal je zapálený mladý vývojář s bohatými zkušenostmi, které sbírá už od 15 let. Má obrovský přehled a chuť zkoušet a učit se nové věci. Je schopný táhnout celý vývojový tým a přitom pracovat na vlastních projektech, které jsou zábavné i praktické. Je trpělivý, empatický a spolehlivý. Seznámili jsme se ve studiu NexGen, kde jsme společně vytvořili mnoho úspěšných projektů. Rád se na něj dál obracím, protože vím, že výsledek bude perfektní.

Marek Jelínek

designér
www.marekjelinek.cz ~ marker@seznam.cz
S Michalem spolupracuji již několik let na agenturních a vlastních projektech. Kromě širokých znalostí v oblasti vývoje si cením také jeho lidského přístupu, ale především zájmu o další „online“ obory z důvodu pochopení celku. Pokud hledáte profesionála, který dokáže zpracovat váš úhel pohledu na projekt, gratuluji, právě jste ho našli.

Luboš Lacina

marketingový specialista
www.luboslacina.cz ~ info@luboslacina.cz
S Michalem je vždy radost spolupracovat. Spolehlivý člověk jenž dokáže přetavit v realitu všechny mé grafické výmysly. Nejvíce oceňuji jeho samostatnost a cit pro detail. Nemusím tak každou podstránku prototypovat zvlášť. To vše díky zkušenostem, které získal dlouholetou praxí.

Jiří Matějka

grafik 2D, 3D
jiri-matejka@outlook.com ~ 723 155 716
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS