Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Ing. Michal Martoch:
Se spoluprací na webináři společně s portálem PráceNaDálku.cz jsem byl velmi spokojen. Měl jsem jednoznačný dojem, že panu Martochovi jde skutečně o zdar webináře a udělal pro to maximum. Cítím se povzbuzen jít do dalších podobných akcí.

Vlastimil Jaroš

partner společnosti Krauthammer Czech Republic, s.r.o.
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Poprvé jsem vyzkoušela přednášet přes internet. Zpočátku jsem měla trochu obavy, jak to půjde po technické stránce. Řešení je ale velmi intuitivní a jednoduché i pro nezkušené uživatele. Díky podpoře a pomoci Michala Martocha se moje pochybnosti rychle rozplynuly. Webináře mohu doporučit jako velmi efektivní školicí i marketingový nástroj.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
Webinář „Jak začít pořádat webináře“ lektorovaný Michalem Martochem předčil moje očekávání. Před webinářem jsem byl skeptický k využití této technologie. Webinář mi ukázal nové možnosti pro lektorskou i manažerskou práci a zároveň mě na motivoval ke změně přístupu.

Ing. Tomáš Gřešek

senior konzultant Eduway
www.eduway.cz ~ tomas.gresek@eduway.cz
Radim Hasalík
S Michalem Martochem dlouhodobě spolupracuji. Absolvoval jsem jeho školení webinářů, které hodnotím jako velmi přínosné. Michal mi vysvětlil rozdíly mezi klasickou prezentací a webinářem, na které bych jinak sám nepřišel. Předal mi také hodně užitečných rad a svých zkušeností. Spolupráci s Michalem Martochem mohu všem doporučit kvůli jeho zkušenostem, přehledu a dlouhodobé praxi.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Michala jsem oslovil, aby mi pomohl s přípravou na pracovní pohovor. Komunikace s ním probíhala naprosto bezproblémově a profesionálně a následná schůzka pro mě byla velkým přínosem. Naprosto věcně a realisticky zhodnotil pracovní požadavky i moji pracovní historii a podal mi perfektní zpětnou vazbu. Člověk o sobě může mít jakékoliv představy, ale až po setkání s takovým profesionálem si je schopen uvědomit, jak na tom doopravdy je.

Jakub Brada, DiS.

www.motorating.cz ~ brada.jakub@gmail.com
Michal Martoch – konzultant portálu PráceNaDálku.cz, byl jedním z mých kolegů. Během své práce našel příležitost ke zlepšení našeho komunikačního systému. Všiml si, že hlavní problémy jsou způsobeny slabou komunikací při změně jednotlivých směn. Docházelo tak ke ztrátě informací, nesprávnému předání či zpoždění. Proto vymyslel a zavedl nový online komunikační nástroj, který byl vytvořen pomocí Microsoft Share point. Výrobní výsledky a informace byly sbírány a sdíleny centrálním systémem. Systém je v současné době v Rakoně využíván jako standardní komunikační nástroj a postupně se začíná využívat také v dalších továrnách společnosti Procter & Gamble.

Josef Mindl

start-up manažer pro výrobu nové továrny na Ukrajině, Procter & Gamble
www.rakona.cz
Spolupracovat s Michalem je pro mě radost. Jsem ráda, že můžu být kolegyní člověka, který kolem sebe umí soustředit profesionální a zajímavé lidi, účastní se zajímavých projektů (např. PráceNaDálku.cz, Webinare.cz, Silnestranky.cz, 9pramenu.cz a další), je velký vizionář a je vždy ochotný a připravený řešit pracovní úkoly s patřičným nasazením. Práce ho baví a je to na ní vidět.

Radka Nepustilová

specialistka pro práci a vzdělávání na dálku
www.worklinesluzby.cz ~ radka.nepustilova@worklinesluzby.cz
S Michalem Martochem a jeho špičkovým týmem jsem měl tu čest spolupracovat na copywritingu, PR a marketingových kampaních a podílet se na mnoha dalších projektech. Pan Martoch je skvělý vizionář, sympatický a precizní muž s velkým nadšením pro nové projekty a myšlenky. Jeho životní cesta a lidé, kteří ho obklopují, jsou naprostí profesionálové důsledně ctící etiku podnikání, což je působivé a obdivuhodné! K nejúspěšnějším projektům pana Martocha patří Webináře – projektu osobně moc fandím a myslím, že má na českém trhu budoucnost. Celému týmu pana Martocha přeji mnoho úspěchů, zářivou budoucnost a Boží požehnání.

Radek Prepiora

Media-Marketing Consultant, Analyst, Writer, Idea and Project Maker at Mgr. Bc. Radek Prepiora, Sky-Tech, SKY-Production
cz.linkedin.com/pub/radek-prepiora/16/1b…
Díky testu Strengthsfinder 2.0 jsem poznala své silné stránky. Tímto bych chtěla poděkovat panu Michalovi, který mě provedl celým průběhem testu a hlavně bych ráda vyzdvihla jeho konzultaci. Vysvětlil mi a lidsky přiblížil, co který talent znamená, co si pod ním mám představit a jak s ním mám dále pracovat a rozvíjet ho. Myslím si, že tato jeho konzultace by měla být nedílnou součástí testu a určitě ji doporučuji i ostatním zájemcům.

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu
Značná únava a snad i vyhoření po 12 letech na různých pracovních vedoucích pozicích ve stavebních firmách mě donutilo přemýšlet kudy dál. Začal jsem přemýšlet o tom, co vlastně umím, kdo vlastně jsem a kam se nejlépe profilovat. Díky webináři „Jak najít svůj talent“ jsem se dostal ke knize a testu Strengthsfinder 2.0. Už jenom to, že jsem se rozhodl tento test absolvovat, bylo pro mě velmi vzrušující. Výsledky mě defacto potvrdily to, co jsem okrajově tušil a nemohl jsem popsat a správně uchopit. Nyní vím, co jsou moje „přirozené talenty“ a ještě zajímavější je, že výsledných definovaných TOP 5 se prolíná zcela jasně různými situacemi a to jak současnými, tak minulými. Zároveň si i člověk uvědomí, proč mu některé věci nejdou dle jeho představ, ani když se snaží... Je pravdou, že kdyby člověk věděl, že toto něco není jeho silnou stránkou, určitě by toto v možné míře odboural a věnoval se tomu, kde je „mu naděleno“ :) Věřím, že díky odhalení této pravdy se můžu efektivně ubírat správným směrem a to nejenom profesně, ale i v osobním životě. Ještě jednou děkuji panu Martochovi za to, že tu tato možnost testování je, za jeho profesionální přístup a velmi lidskou konzultaci :) Moje TOP 5 talenty: 1. Maximizer, 2. Input, 3. Learner, 4. Strategic, 5. Ideation

Ing. Jan Alexa

manažer a stavební projektant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS