Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Ing. Michal Martoch:
Oceňujeme profesionalitu Michala Martocha při realizaci školení o využívání ICT v oblasti cestovního ruchu. Citlivě vzhledem k aktuální situaci cílové skupiny efektivně zprostředkoval moderní poznatky a informace.

Kateřina Nevřalová

jednatelka Euroface Consulting s.r.o. a řešitelka projektu Další vzdělávání pracovníků v cestovním ruchu - II. část
www.euro-face.cz
Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat Michalu Martochovi za webinář „Jak najít a využít svůj talent a silné stránky“. Webinář mi rozšířil pohled na danou problematiku, poskytl hodně zajímavých podnětů k dalšímu zamyšlení a také odvahu a chuť pustit se do dalších věcí naplno. Proto ho mohu jen doporučit, a to nejen těm, kteří stojí na křižovatce a rozhodují se kudy se vydat. Děkuji a přeji hodně osobních a pracovních úspěchů!

Lucie Balíková

SAP specialistka
Je mi sympatická myšlenka zaobírat se pozitivními vlastnostmi, stavět na tom nejlepším, co člověk v sobě má… Konzultaci Michala Martocha na Strengthsfinder 2.0 v mém případě beru jako „nakopnutí“. Uvědomila jsem si, že vlastnosti, které mám jsou vlastně velmi dobré – před tím jsem jim ale nepřikládala velkou důležitost.

Petra Schmidtmayerová

designérka ve společnosti Lego
http://www.lego.com/cs-cz/default.aspx
Díky Monice a Michalovi jsem přišla na to, jak se svými talenty pracovat a využít je tak, aby mi v životě pomáhaly. Ještě než jsem všechno tohle věděla, tak jsem byla naprosto pohlcena prací. Existovala pro mě pouze tvrdá dřina. Po čase jsem už z práce necítila žádnou radost, byla jsem přepracovaná a zároveň ze všeho nešťastná a nic se mi nedařilo. Po konzultaci s Michalem a Monikou jsem přišla na to, že jsem jen špatně využívala své silné stránky. Hodně mi pomohlo slyšet, jak se stejnými talenty pracují ostatní lidi, kde je využívají a v čem jim to pomáhá v životě. V současné době cítím na sobě velkou změnu. Začala jsem opravdu žít. Pořád mám stejně práce jako dříve, ale najednou mám více času, jsem spokojenější a hlavně mě těší, že jsem dospěla k tomu, abych své talenty rozvíjela a využívala je ve svůj prospěch a ne proti sobě. Dokonce jsem sama na sobě začala pozorovat, že se i na lidi kolem sebe dívám z jiného pohledu. Dříve jsem si na ně vytvořila rychlý a neměnný názor, který byl často velmi zkreslený a ovlivňoval mě v pozdějším jednání s těmito lidmi. Dnes, když se seznámím s někým, koho ještě neznám, tak si často vzpomenu na knihu Strengtfinder a spojím si určitou vlastnost s určitým talentem. Snažím se na ně dívat co nejvíce nezávisle a maximálně odbourávat negativní nebo pozitivní předsudky.

Bc. Jana Martochová

studentka architektury
www.coarchitects.cz
Na webináři Strengths based leadership od Michala Martocha si uvědomíte, že máte talent a možná ho ani nevyužíváte. Povzbudíte svoje další směřování, aniž byste plýtvali energií na řešení vašich nedokonalostí a konečně se dozvíte zajímavé informace o mentorech a učitelích.

Blanka Novotná

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
www.vodafone.cz
Děkuji za přínosný webinář „Strengths based leadership“, který mi pomohl uvědomit si, jak důležité je mít v životě stanovené cíle, kterých chci dosáhnout.

Šárka Kautová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
www.vodafone.cz
Webinář je velmi flexibilní způsob školení, pro matku na rodičovské ideální. Téma „Strengths based leadership“ bylo zpracováno velice zajímavě. Díky tomu, že to nebylo školení připravováno přímo zaměstnavatelem, byly informace zaměřeny více obecně, za což jsem ráda.

Anna Beranová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
www.vodafone.cz
Když jsem nastupovala na střední školu, vůbec jsem netušila jaké povolání bych si v budoucnu zvolila. Spíše jsem počítala s tím, že získám ještě 4 roky na rozmyšlenou. Matematika, fyzika a chemie nejsou mé silné stránky, proto se raději zaměřuji na humanitní předměty. Vždy mě bavilo pracovat s lidmi a pomáhat řešit jejich problémy. Proto jsem si říkala, že by moje vysněné povolání mohlo být třeba psycholog. Ale nebyla jsem si jistá. Když jsem získala možnost absolvovat test Strengthsfinder 2.0, souhlasila jsem, protože jsem si říkala, že buď mě to včas navede na správný směr anebo se jen potvrdí moje domněnka o možnosti pracovat s lidmi. Byla jsem velmi mile překvapena, když se moje předpoklady do puntíku potvrdily. Při konzultaci s Michalem Martochem mi bylo doporučeno, abych nadále rozvíjela své talenty, které nejvíce uplatním ve své budoucí profesi. Závěrem tedy mohu říct, že Strengthsfinder a následné poradenství mi opravdu pomohly co se týče volby mého budoucího povolání

Lucie Hegarová

studentka gymnázia
Michala doporučuji z několika důvodů, a sice díky jeho dokonalým strategickým talentům a na druhou stranu jeho méně dokonalým vztahovým talentům dokáže jakýkoliv koučink a aktivní workshop udržet perfektně na uzdě a můžete si být jistí tím, že neskončíte ve finále úplně někde jinde, než byl váš cíl. Danou problematiku perfektně vysvětlí, poradí a nasměruje vás přesně tam, kam potřebujete nejen vy, ale v podstatě i celé vaše okolí. Na druhou stranu, pokud mu zadáte samostatnou prezentaci a necháte ho dlouho přednášet bez vašich interakcí, tak přijdete o hodně, protože vám poví jen to, co on sám bude chtít :-)

Libor H.

IT manažer
libor.hendrych@axa.cz ~ 725 520 806
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS