Doporučení z první ruky

MgA. Michal Max Mráz — grafický a motion designér


Zobrazuji všech 6 doporučení

S panem Mrázem spolupracujeme již přes dva roky. Zpracovává pro nás především animace a provádí grafické práce v nejrůznějších materiálech. Spolupráci s ním velmi oceňuji. Rychlost dodání, dodržení slíbených termínů a to nejdůležitější - jeho kreativita. Jeho práce se našim klientům velmi líbí a v případě, že chceme vytvořit animaci, trhací blok, plakát apod. bez přesnějšího zadání, zvládne si s tím poradit vždy na výbornou. Spolupráci s panem Mrázem mohu jen doporučit.

Lucie Vorlíčková
medical content manager
www.ids-media.cz lucie.vorlickova@ids-media.cz 731 965 096

S Michalem jsem spolupracoval na své bakalářské práci, kde bylo potřeba převést data z Motion Capture do trojrozměrného objektu. Ačkoliv se nejednalo o jednoduchý úkol, vše zvládl hravě a hned v několika různých variantách. Jeho dovednosti a znalosti v oblasti 3D jsou na úctyhodné úrovni a navíc má pochopení a velmi profesionální přístup pro přání a potřeby klienta. Pokud bych někdy v budoucnu řešil další projekt tohoto typu, určitě bych se obrátil opět na Michala.

Pavel Konvičný
choreograf

Spolupráce na projektu proběhla velice dobře. Poptávka výroby grafiky byla zpracována rychle a byl dodán položkový rozpočet projektu. Komunikace po celou dobu realizace byla rychlá, věcná a bezproblémová. V případě nutných úprav na základě požadavků režiséra projektu byly tyto úpravy zpracovány obratem a korespondovaly s danými komentáři na nutnou úpravu. Oceňuji profesionalitu a kreativitu při tvorbě a zároveň vlastní iniciativu při realizaci. (Grafika pro pořad TV NOVA Sex O´ Clock - Afterparty https://tv.nova.cz/porad/sex-o-clock, realizace únor–březen 2023)

Hynek Lorenc
Executive Producer TV NOVA, s.r.o.
www.nova.cz hynek.lorenc@nova.cz 725 529 662

S Michalem jsem pracovala téměř 2 roky v rámci firmy na několika projektech. Řešili jsme spolu od vizuální stránky několika značek, přes přípravu teaserů, až po grafiky pro sociální sítě a PPC reklamy. Spolupráce byla vždy bezproblémová a kreativní. S Michalem byla zábava brainstormovat a vymýšlet nové nápady. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Kateřina Mašková
hudební marketing
www.linkedin.com/in/kateřina-mašková-474…

S Michalem jsme spolupracovali na několika projektech a vždy se na něho dalo ve všem spolehnout. Je efektivní, vstřícný a kreativní. Největším projektem, na kterém jsme se společně podíleli, bylo vytváření vizuální identity festivalu Animánie. A i když jsme neměli tolik času, co by si práce zasluhovala, vzniklo víc nápadů a realizací ve vizuálu samotném i v prostoru konání akce, než bylo původně zamýšleno. To, že nám byla poskytnuta volná ruka ve vymýšlení animované znělky, katalogu a dalších přidružených produktů, se ukázalo býti ideální zvlášť pro Michala, který se mohl plně kreativně vyřádit. A měl naši plnou podporu. Doporučuji ho všemi deseti každému, kdo potřebuje skvělého designéra, animátora i rádce při vymýšlení konceptů.

Klára Míčková
technik v Centru Architektury a městského plánování Praha
k.mickova@email.cz

S Michalem jsem během posledních let spolupracoval hned na několika projektech. Potkali jsme se u natáčení mého studentského filmu, kde jeho profesionální přístup ke kameře a cit pro kompozici byl pro mě skutečně příjemnou zkušeností a zásadní pro celkové vyznění, kterého jsem potřeboval dosáhnout. Jestli potřebujete dobrého grafika, filmaře, animátora, Max Mráz je vynikající volba.

Tomáš Červený
animátor
cervtomas@gmail.com