Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Švéda

Ing. Michal Švéda

online marketér, správce PPC kampaní a tvůrce uživatelsky přívětivých webů

Ing. Michal Švéda
Ing. Michal Švéda - logo

Vytvořím pro vás efektivní PPC kampaně, web přívětivý pro uživatele a pomůžu vám doladit SEO tak, aby k vám zákazníci lépe našli cestu. Postarám se o to, aby vás bylo v online světě co nejvíce vidět při vynaložení co nejmenších nákladů.

  • PPC kampaně – tvořím a spravuji strategické reklamní kampaně pro Google Ads, Seznam Sklik a Facebook propojené s Google Analytics a dalšími nástroji, včetně jejich průběžné optimalizace a vyhodnocování.
  • SEO webu – provádím klasifikační analýzu klíčových slov a SEO audit webu, navrhuji vylepšení pro zvýšení návštěvnosti webu.
  • Webdesign a UX optimalizace – ve WordPressu vytvořím menší nebo střední web, který bude mít jednoduchou a intuitivní administraci a pro návštěvníky bude kvalitní a přehledný. U existujících webů udělám UX analýzu a navrhnu optimální řešení, aby byl web uživatelsky příjemnější a lépe rozpoznatelný pro vyhledávače.

Před deseti lety jsem dokončil studium na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a od té doby jsem získal mnoho zkušeností s tvorbou webů a online marketingem. Náhledy mnou vytvořených webových stránek najdete v galerii.

Vybrané reference: AutoMax Group s.r.o., RENOMIA, a.s., Mitoma rolls s.r.o.

Ukázky práce:

Tvorba webových stránek pro Army-mix.czTvorba webových stránek pro Azklima.comTvorba webových stránek pro Cema-music.comTvorba webových stránek pro Gistrans.czTvorba webových stránek pro Hostinecpodhradem.cz
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Michal Švéda
Česká 1332/8
Praha 5
158 00
Mobil:777 248 205
Email:sveda.online@gmail.com
Web:www.e-marketak.cz
Facebook:Facebook emarketak
LinkedIn:LinkedIn michalsveda
Twitter:Twitter sveda_online
WhatsApp:WhatsApp 420777248205
Skype:Skype sveda_online
Datovka:Datová schránka 87pw33f
Účet:2001003966 / 2010 (Fio)
:3777901 (plátce DPH)
DIČ:CZ8205245323

Doporučení z první ruky

S Michalem jsme spolupracovali na vývoji webu a následně na pravidelné SEO optimalizaci. Díky tomu se nám zvýšily tržby o cca 50 % a stále rosteme. Oceňujeme především jeho profesionalitu a rychlost.
Ing. Dagmar Prachniarová
jednatel Army-mix.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS